Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Ay ben o doktoru takip ediyorum hangi ürünü neden kullandınız? Ben hiçbir şey kullanmıyorum şu an 🥹
Yani bize sorun yok dediler 2 senedir olmuyor, gecen ekimde rahim T şeklinde diye operasyon geçirdim gebe kalman kolaylaşır dedi tüplere bakmıştı. Ya biz de dedik bi konuşalım deneyelim ne kaybederiz ki. Yazdım onlara sonuçlarımı istediler sonra da 3 aylık eş paketi tavsiye ettiler aldık bakalım bekliyoruz. Çoğu kişi kullandığı ay hamile kalmış maşallah.

Insallah canım inşallah❤️ sende var mı bir şeyler 🥲
Rahim bölgemde ağrı gibi tatlı tatlı bir şeyler var ağırlık baskı gibi ama yumurtlamadan beri hiç geçmedi o yumurtlamaya bağlamıştım ama bilmiyorum bir de regl olacak gibi bir ağrı girip çıkıyor daha 8 gün var reglime onun haricinde bir belirti yok 🥹 belki de regli öncesidir bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Yani bize sorun yok dediler 2 senedir olmuyor, gecen ekimde rahim T şeklinde diye operasyon geçirdim gebe kalman kolaylaşır dedi tüplere bakmıştı. Ya biz de dedik bi konuşalım deneyelim ne kaybederiz ki. Yazdım onlara sonuçlarımı istediler sonra da 3 aylık eş paketi tavsiye ettiler aldık bakalım bekliyoruz. Çoğu kişi kullandığı ay hamile kalmış maşallah.
Aa çok geçmiş olsun inşalah bir faydasını görürsünüz. Biz henüz yeni başladık denemeye umarım olur olmazsa benimde o doktor aklımda. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 😇

Aa çok geçmiş olsun inşalah bir faydasını görürsünüz. Biz henüz yeni başladık denemeye umarım olur olmazsa benimde o doktor aklımda. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 😇
Tesekkur Ederim inşallah gerek kalmaz da kendiliğinden nasip olur size de. Eğer olumlu olursa bende yazarım🥰

27 nisanda ovitrelle vurdum , Bugün iğnenin 17. Günü ve bat günümle aynı gündeyim. hafif açık pembe leke geldi sabah , doktorum iğneden sonra 18. Gün yani yarın 15 mayısta test yap demişti. Acaba şimdi bugün gelen yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyleysede yarın ki test pozitif çılar mı ki

27 nisanda ovitrelle vurdum , Bugün iğnenin 17. Günü ve bat günümle aynı gündeyim. hafif açık pembe leke geldi sabah , doktorum iğneden sonra 18. Gün yani yarın 15 mayısta test yap demişti. Acaba şimdi bugün gelen yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyleysede yarın ki test pozitif çılar mı ki
Olabilir siz yarın yine erken gebelik testi yapın onların hassasiyeti daha yüksek oluyor

Dün karnım ağrıdı öyle olunca bu sabah test yaptım bugün ağrım olmadı ama akıntım fazla yarın gelir gibime geliyor. Sende durumlar ne inşallah sen gebesindir 🙏🏻
Benim sanırım adet tarihi 21 oldu canım o yüzden o günü bekliyorum şimdi de sanırım ikinci pik yumurtlamaydı😮‍💨😮‍💨

kızlar ovülasyon testinde 7 mayısta çatlama gördüm buna göre adetim 21 mayısta. Ama ben vücut sıcaklığımı da takip ediyorum uygulama vücut sıcaklığıma göre yumurtlamanın 9 mayısta olduğunu söylüyor. Bu durumda ovulasyon testi mi önemlidir vücut sıcaklığı mı?

kızlar ovülasyon testinde 7 mayısta çatlama gördüm buna göre adetim 21 mayısta. Ama ben vücut sıcaklığımı da takip ediyorum uygulama vücut sıcaklığıma göre yumurtlamanın 9 mayısta olduğunu söylüyor. Bu durumda ovulasyon testi mi önemlidir vücut sıcaklığı mı?
Ovulasyon testini ciddiye alın tabi ki :) uygulamalar ortalama olması gereken tarih veriyor. Ovulasyon testi ise direkt hormonlarınıza göre sonuç veriyor

Benimde 21 Mayıs bat tarihim 7/8 mayısta pik gördüm 9 mayısta çatladı. Uygulamamla paralellik gösterdi ama ovulasyon testi önemli olan

Bence de ovulasyon benim çatlamadan itibaren 14 gün sonra şak diye regl olmuştum sok oldum 😅😅

X