Gebelik belirtileriyle kafayı bozanlar +1:)

Evet değerli kadınlar kulübü arkadaşlarım ilk açtığım başlığa hoşgeldiniz :).Bendeniz 4 aylık evli 25 yaşında bir kadınım .Evlenmeden önce bu siteden haberim bile yoktu hiç yollarımız keşismemişti.Şimdi ise kendim hiç yorum yada başlık açmama rağmen çoğu hamilelikle ilgili yazıları okumuş hatta bazılarını çift tekrarlamış olabilirim.Yıllar önce yorum yapmış başlık açmış çocuk isteyen, ben o yorumu okurken profilinde doğumdan sonraki şu kadar gün geçti yazısını görünce onlar için tekrar seviniyor ve çocukları kocaman olmuş diyorum(Allah analı babalı büyütsün).
Gelgelelim benim bu başlığı açma nedenine çocuk için bariz bir ugraşimiz yok ama her ay adet zamanı gelince acaba demekten kendimi alamıyorum ve bu sitedeki yazıları okumak hobim haline geldi .Bana gelirsek ikinci ayımda psikojenik gebelik yaşadım :).Burda yazan tüm belirtiler bende vardı ve gebe kalmak çok kolay diye düşünüyordum.gecen ay hiç dusunmeyecegim dedim ama akıntım olup adetim gecikince (stresle düzenli adetimi bozdum)yani 22-23 günde adet olan ben 35 gün oldu olmamıştım testlerde negatif gelince kadın doğum doktoruna göründüm herhangi bir sorun görmedi
Gelelim bu aya 27 nisan sat(adetlerim normalde 22 günde gelirdi) .yumurtlama takibi yapmadım .Düzenli ilişkim oldu .17 Mayıs da gün içinde üç damla gibi kahverengi sulu lekelenmem (yerleşme kanaması ?)oldu.Ve bir daha tekrarlanmadı beyaz olarak devam etti.Bariz gaz sancım var karnım şiş.Zayif olup kilo alamayan ben iştahım açıldı iki kiloya yakın aldım.Bel ağrım var kuyruk sokumu tarafında sızlama batma tarzında ara ara .kasıklarımda ağrı oluyor.ve iki gün önce bir gün ara ara gelen affınıza sığınarak süt beyazı rengi kalın yuvarlak elde topak olan çok sunmeyen akıntı(kremsi servikal mukus ?) Oldu.simdide beyaz sarı renk arası az miktarda hafif yapışkanlı ara akıntılar bel ağrısıyla devam ediyor.BAT bu aralar karışık olduğu için test yapmadım beklemekten zarar gelmez dedim.bel ağrısı kasık ağrısı ara ara yokluyor başka belirtiler de var da psikojenige tekrar bağlamak istemiyorum .Bu yazıyı buraya hem kendim hem başkaları için hamilelik belirtisi sayılıp sayılmayağını görmek için yazdım.Yorum yapanlarda olursa sevinirim .Ya nasip bakalım verende alanda Allah'tır.herkese musmutlu günler :))
Merhaba bende benzer bir durumdayım :) 10 aydır evliyiz mayısta korunmayı bıraktık ovulasyon testi aldım regl döngüm 38 gün sat 8 mayıstı 24 mayısta yumurtlama döneminde birlikte olduk ondan 1 hafta sonra 1 Haziranda açık pembe lekelenme gibi akıntım oldu iki gün sürdü bitti beta verdim negatif ama önceden hiç böyle kanamam olmamıştı adet veya enfeksiyon değil ve aşırı halsizlik ve bel ağrısı var bat 14 Haziran ne zaman test yapsam bilmiyorum :KK43:

Merhaba bende benzer bir durumdayım :) 10 aydır evliyiz mayısta korunmayı bıraktık ovulasyon testi aldım regl döngüm 38 gün sat 8 mayıstı 24 mayısta yumurtlama döneminde birlikte olduk ondan 1 hafta sonra 1 Haziranda açık pembe lekelenme gibi akıntım oldu iki gün sürdü bitti beta verdim negatif ama önceden hiç böyle kanamam olmamıştı adet veya enfeksiyon değil ve aşırı halsizlik ve bel ağrısı var bat 14 Haziran ne zaman test yapsam bilmiyorum :KK43:
Ben ovilasyon aldığım yer 17 gün sonra dedi yumurtlamadan

Benim galiba ya yumurtlama yada döllenme idi o zaman ki ağrılarım adet vaktim belli olmadığı için 27.gunde kaset gebelik testim negatif cikmisti bende adet beklemeye başlamıştım 35.gun hem bel ağrım devam edince hem de ovulasyon testim koyu olunca kan testi verdim 22 geldi :) şuan artış olması için beklicem benim ağrı hissettigim vakitte döllenme oldu galiba bhcg çünkü tam çıkıyor o vakte göre .yani döllenmeden 10-14 gibi bir süre sonra çıkıyor teste

IMG_20220603_091532_1.jpg

Kan verdikten sonra internetten sipariş ettiğim test geldi onu da yaptım böyle çıktı .

Benim galiba ya yumurtlama yada döllenme idi o zaman ki ağrılarım adet vaktim belli olmadığı için 27.gunde kaset gebelik testim negatif cikmisti bende adet beklemeye başlamıştım 35.gun hem bel ağrım devam edince hem de ovulasyon testim koyu olunca kan testi verdim 22 geldi :) şuan artış olması için beklicem benim ağrı hissettigim vakitte döllenme oldu galiba bhcg çünkü tam çıkıyor o vakte göre .yani döllenmeden 10-14 gibi bir süre sonra çıkıyor teste
İnşallah yükselir :))peki teşekkürler o zaman ben 1 hafta daha bekleyeyim tam 14 gün olsun kan testi vereyim bakalım ne olacak inşallah gebeyimdir ama çok umutlanmak da istemiyorum :)

Kızlar 22 Mayıs ovulasyon gunumdu reglime 3 gün kala pembe bir kanama geldi. Bu ay doktora gittim yumurtan çok sağlıklı duruyor bu ay gebelik olabileceğini düşünüyorum demişti ama tam ovulasyon günümde eşim şehir dışına çıktı en son ovulasyon günümden 2gun önce ilişki olmuştu o yüzden bu ay hamile olacağımı hiç düşünmüyorum.ama umutlandim da 🤤hafif çok açık kırmızı pembe arası bir kanamam var bugün 2. Gün günlük ped takmama bile gerek kalmayacak kadar az. Günlerdir aşırı sıcak basıyor özellikle göğüslerim yanıyor sızlıyor resmen. Sizce hamile miyimdir test için bir kaç gün bekleyeyim diyorum belirsizlik olmasın diye

Kızlar 22 Mayıs ovulasyon gunumdu reglime 3 gün kala pembe bir kanama geldi. Bu ay doktora gittim yumurtan çok sağlıklı duruyor bu ay gebelik olabileceğini düşünüyorum demişti ama tam ovulasyon günümde eşim şehir dışına çıktı en son ovulasyon günümden 2gun önce ilişki olmuştu o yüzden bu ay hamile olacağımı hiç düşünmüyorum.ama umutlandim da 🤤hafif çok açık kırmızı pembe arası bir kanamam var bugün 2. Gün günlük ped takmama bile gerek kalmayacak kadar az. Günlerdir aşırı sıcak basıyor özellikle göğüslerim yanıyor sızlıyor resmen. Sizce hamile miyimdir test için bir kaç gün bekleyeyim diyorum belirsizlik olmasın diye
Spermler vajinada 72 saate kadar kalıyor bence bir gebelik testi yaptırın ama regli bekleyin derim az kalmış gününüze gelmezse verirsiniz

Merhabalar, benim de adetim iki gün gecikti. Bugün 3.gün, peçeteye bazen kahverengi bazen pembe leke geliyor. Dün sol yumurtalığım çok şiddetli ağrıdı, ayağıma bile vurdu. Zaten bu ay sol yumurtalıktan yumurtladığımı da hissetmiştim. Bugün de kasık ağrım devam ediyor ama düne göre daha hafif. Sanki adet olacakmışım gibi bi ağrı. Bat günü gebelik testi yaptım negatif, bugün yine yaptım yine negatif. Bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Görseli bırakıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 128
Bende de beş gün gecikme var. Bu ay cocuk içib tedavi gördüm. Ama iki gübdür çok açık kahverengi az mıktarda kahverengi leke gelıyor. Oda günde bir yad iki kere taret aldıgım da herhangi bişey gelmıyor peçeteye. Mide yanmam var kaskm ağrım yok denilebilir sadece günde bi kere hafiften bir ağru oluyor yad geceleri. Acaba yerleşme kanaması mı. Kan versem sonuç cıkar mı

Ben 1 düşük 1 doğum 1 de kimyasal gebelik yaşamış biri olarak benim en bariz belirtim (adet gecikmesinden de önce) sık sık tuvalete çıkma ihtiyacımdı.
Çok su içen bir değilim, içtiğim zaman biliyorumki günüm tuvalette geçer ama üçünde de sık sık çıkıyordum.

Düşük olan İlk gebeliğimde bacaklarımın üst kısımlarından sivilcelenme olmuştu yediğim birşey dokunmuşta dışarı atmış gibi..o ilginç gelmişti bana..

3. Olan kimyasal gebelikte 6 gün adet gecikmesi dışında ve tuvalet hariç bı belirtim yoktu.Testler dahi negatif çıkıyordu.

Merhaba beta yükseldi mi nedir durum
560 a kadar yükseldi doktor sağlıkli olabilir demişti ama değer yinede haftasına göre çok dusuktu bikac gün önce kanamam başladı ve şiddetlendi normalde hiç yoktu beyaz akintim vardı doktor progestan bile başladı hemen ama kan verdiğimde 240 a düşmustu sağlıksız bir gebelik oldu yani .bugün verdim 34 e kadar düştü çok şükür dış gebelik durumu olmadı insAllah sağlıklı bebislerimiz olur isteyen herkesin

560 a kadar yükseldi doktor sağlıkli olabilir demişti ama değer yinede haftasına göre çok dusuktu bikac gün önce kanamam başladı ve şiddetlendi normalde hiç yoktu beyaz akintim vardı doktor progestan bile başladı hemen ama kan verdiğimde 240 a düşmustu sağlıksız bir gebelik oldu yani .bugün verdim 34 e kadar düştü çok şükür dış gebelik durumu olmadı insAllah sağlıklı bebislerimiz olur isteyen herkesin
Öncelikle geçmiş olsun canım...inşallah bir dahaki ay bebişin tutunur 🙏🏻 Kimyasal sonrası gebe kalmak daha kolay diyorlar. Peki 540 a ne kadar zamanda yükseldi? Doğal yolla mı gebe kaldın yoksa aşılama ya da tüp mü? Benim de düşük değerle başladı gebelik Cumayı bekliyorum kan için tekrar. Cevap verirsen sevinirim 💐

Öncelikle geçmiş olsun canım...inşallah bir dahaki ay bebişin tutunur 🙏🏻 Kimyasal sonrası gebe kalmak daha kolay diyorlar. Peki 540 a ne kadar zamanda yükseldi? Doğal yolla mı gebe kaldın yoksa aşılama ya da tüp mü? Benim de düşük değerle başladı gebelik Cumayı bekliyorum kan için tekrar. Cevap verirsen sevinirim 💐
İlk gebeliğim doğal yolla daha 5 aylık evliyim .yani işte süreç uzun sürdü kimyasal bir gebeliğe göre en son 27 Nisan da adet olmuştum 17 Haziran'da kanamam oldu .iki haftalık süreçte 560 a geldi .birden kanamayla değer düştü o gün yoksa 560 a çıktığını öğrenmiştim kanamayla gidip sonraki gün kan verdim 240 geldi çok ağrım ve kanamam oldu ama .değerinin düşük başlaması önemli değil artış olduktan sonra iki gunde bir ama bende adet haftasina görede değerler küçük gidiyordu artış en son az oldu

İlk gebeliğim doğal yolla daha 5 aylık evliyim .yani işte süreç uzun sürdü kimyasal bir gebeliğe göre en son 27 Nisan da adet olmuştum 17 Haziran'da kanamam oldu .iki haftalık süreçte 560 a geldi .birden kanamayla değer düştü o gün yoksa 560 a çıktığını öğrenmiştim kanamayla gidip sonraki gün kan verdim 240 geldi çok ağrım ve kanamam oldu ama .değerinin düşük başlaması önemli değil artış olduktan sonra iki gunde bir ama bende adet haftasina görede değerler küçük gidiyordu artış en son az oldu
Çok geçmiş olsun canım üzüldüm😞😞 umarım bir sonraki aylarda bebişin sağlıkla tutunur 🙏🏻💕

Çok geçmiş olsun canım üzüldüm😞😞 umarım bir sonraki aylarda bebişin sağlıkla tutunur 🙏🏻💕
İnşaallah hepimizin sağlıklı bebisleri olur sağlıklı olsunlar da biraz daha bekleriz biz çok bekletmesinler ama :)) ben değer küçük başlayınca her ihtimali hep göz önünde bulunduruyordum ondan psikolojik olarak atlamak zor olmadı ilk oldugu gün çok kötüydum ama sonra toparladım çok şükür

Merhaba benimde yumurtlamam pepapt
Eki Görüntüle 3077930
Kan verdikten sonra internetten sipariş ettiğim test geldi onu da yaptım böyle çıktı .
Merhaba benimde yumurtlamam pepaptan 17siydi. Bende burda gorup test yaptim bata 7 gun var ama hic hayatimda bu kadar terleyip gazım olmamisti bende ayni testten siparis verdim bu sekilde cikti sizce yumurtalamada miyim bende (hamilelik testi negatif cikti bu testin yaninda gonderilenden yapmistim)

Eklentiler

• 20220625_200220.jpg
    20220625_200220.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 102
İnşaallah hepimizin sağlıklı bebisleri olur sağlıklı olsunlar da biraz daha bekleriz biz çok bekletmesinler ama :)) ben değer küçük başlayınca her ihtimali hep göz önünde bulunduruyordum ondan psikolojik olarak atlamak zor olmadı ilk oldugu gün çok kötüydum ama sonra toparladım çok şükür
Cok uzuldum adiniza allah kucaginizi bos birakmasin insallah❣ bende bebegimi yakin zamanda 10 haftalikken kaybetmistim benimde ilk gebeligimdi sizi o kadar iyi anliyorum ki🌼❣ bol sevgi dua gonderiyorum size

X