Kahverengi leke gebelik belirtisi mi? Acil yardım

Tubba53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2022
47
11
34
Merhaba Arkadaşlar.

7 yıllık evliyim ve 3 gebelik geçirdim üçünüde kaybettim.
Bu ay adetim 2 gün gecikti. Ve kahverengi leke geldi taret aldığımda peçeteme az miktarda geldi. Kasık ağrılarım ve ıkı gündür baş ağrısı çekıyorum Kasık ağrılarım şiddetli değil ara ara ağrı vuruyor. Erken olduğu için test yaptırmaya korkuyorum. Yerleşme olabilir mi?
Önceki gebeliklerimde böyle bi durum olmamıştı
Yardımcı olurmusunuz? Artık çok yoruldum umut etmekten.

Merhaba Arkadaşlar.

Bu ay adetim 2 gün gecikti. Ve kahverengi leke geldi taret aldığımda peçeteme az miktarda geldi. Kasık ağrılarım ve ıkı gündür baş ağrısı çekıyorum Kasık ağrılarım şiddetli değil ara ara ağrı vuruyor. Erken olduğu için test yaptırmaya korkuyorum. Yerleşme olabilir mi?
Olabilir, idrar testinde cikar au anda

Merhaba Arkadaşlar.

Gecikmiş ve lekelenme olmuş..Gebelik olabilir varsa da çıkar diye düşünüyorum..İnşallah sağlıkla bebeğiniz olur💕

İnşallah. Güzel haberler alırım. Çok teşekkür ederim. Umutlanmaktan korkuyorum ama rabbim hayrlısını naaip etsin.
Umutlanmak belirli bir süre sonra can sıkabiliyor evet ama yine de güzel birşey..Pkoluyum..Bende çok istedim ve takip ettim..En son hafif pembe bir leke görüp üzülüp ağlamıştım yine adet olmaya başlamışım diye..Hem de düzensiz adet olmakla da başa çıkmaya çalışmak..Gebeliğimi anlamak için üstün bir çaba sarfetmek..Pkolular bilir..Meğer yerleşme kanamasıymış 💕 Bugün olmazsa yarın,yarın olmazsa başka birgün..Yeter ki umudunuzu kaybetmeyin..Bunu kaç kere kanda negatifi gören biri olarak yazıyorum..Güzel haberlerinizi okumak dileğiyle..:KK200:

Umutlanmak belirli bir süre sonra can sıkabiliyor evet ama yine de güzel birşey..Pkoluyum..Bende çok istedim ve takip ettim..En son hafif pembe bir leke görüp üzülüp ağlamıştım yine adet olmaya başlamışım diye..Hem de düzensiz adet olmakla da başa çıkmaya çalışmak..Gebeliğimi anlamak için üstün bir çaba sarfetmek..Pkolular bilir..Meğer yerleşme kanamasıymış 💕 Bugün olmazsa yarın,yarın olmazsa başka birgün..Yeter ki umudunuzu kaybetmeyin..Bunu kaç kere kanda negatifi gören biri olarak yazıyorum..Güzel haberlerinizi okumak dileğiyle..:KK200:
İşte benımde büyük problemim sürekli gecikme yasıyorı merhaba o yüzden geciksemde gebe mı dıyorum. Ve 3 kere düiğk yaptıgım halde hiç bi sıkıntı yok deniyor. Umutlarım yerle bir oluyor lahverengi leke geldi kursağımda kaldı inşallah güzel haberler verebilirim

İşte benımde büyük problemim sürekli gecikme yasıyorı merhaba o yüzden geciksemde gebe mı dıyorum. Ve 3 kere düiğk yaptıgım halde hiç bi sıkıntı yok deniyor. Umutlarım yerle bir oluyor lahverengi leke geldi kursağımda kaldı inşallah güzel haberler verebilirim
Gebelik mi adet mi oldunuz sonuç nedir aynı durumdayım ben de merak ettim

Merak ettim hayırlı haberler duyarız inşAllah sizden 🤲🏻

Benim adetten 10 gün önce hafif pembe akıntım oldu. Adet günüm de ise hiç birsekilde akıntı olmadı. Kahverengi de gelmedi. Çok şükür hamile olduğumu öğrendim. Ama burda ki kızların anlattığı gibi ne ağrı ne sancı gece tuvalete cikmalar. Hiç birini yaşamadım. Rabbım gonlunuze göre versin. Dusuk sebebi rahimde perde varsa olabilir. Rahim filmi çektiler mi.

Merhaba Arkadaşlar.

Bnde ayni durumdaym hem ortasinda gordum leke hafif kahve bugunde camur gubi oldu

Merhabalar bende iki adet arasında kahverengi lekelenme gördüm ama tabiri caizse çamur gibi ıslak ondan sonra yumurtalıklarla adet olacakmış gibi oldum ama daha 13 gün var adete :KK43: bebek istiyoruz ama bu kadar erken yerleşmiş olamaz heralde anlam veremedim

X