G5 yaptıran var mı ?

Fiona22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
720
1.435
34
Hanımlar merhaba. Daha önce yaptırdım ama memnun kalmadım. Sanırım yaptırdigim yerle alakalı. Çok kısa sürüyordu, etkisini göremedim. Yaptırıp memnun kalan var mı ? Özellikle sıkılaşmaya iyi geliyor mu ? Yaptıranlar yardımcı olabilir mi?

Çok araştırdım ama etkisi tek başına yok. Spor diyet ile desteklerseniz belki sıkılaşmaya yardımcı olabilir. Sporsuz asla.

Ablam yaptırdı baya memnun kaldı. Hatta her defasında gidip para vereceğime g5 alırım dedi şimdi evde yapıyor 😅

Gereksiz ünlü edilen bir kadın. Memnuniyet olmamasına şaşmıyorum.

Kadın o dalda bile değil hiçbirşeyden anlamıyor ama ünlü diye markalaştırmış ismi üzerinden para kazanıyor merkezle onun hiç alakası yok kimse memnun değil gördüğüm kadarıyla da balon merkezler.

Kadın o dalda bile değil hiçbirşeyden anlamıyor ama ünlü diye markalaştırmış ismi üzerinden para kazanıyor merkezle onun hiç alakası yok kimse memnun değil gördüğüm kadarıyla da balon merkezler.
Ay şu kadının yaptığı işten memnun olan tek kişi görmedim ya. Cilt bakımı ürünleri çıkarmış kullananların yüzleri egzama gibi, lazerde en kolay cevap veren yerler alt bacak onları bile becerememiş hala nerden kazanıyor bu kadar çok merak ediyorum vallahi habire şube açıyor şubelerin yorumları berbat ötesi

Gama Capella Gama Capella bende bugün görüştüm lazere gittiğim güzellik merkezi ile 10 seans g5 ıkı bölgeye basenlerim için ben 3aydır dıyetteyim zaten 20 kilo verdim 3 ayda ama ben zayıfken de basenlerim bı kadar da olmasa vardı ben basenden gitmek istiyorum ise yaramaz mı gerçekten 😟 🤷‍♀️

Gama Capella Gama Capella bende bugün görüştüm lazere gittiğim güzellik merkezi ile 10 seans g5 ıkı bölgeye basenlerim için ben 3aydır dıyetteyim zaten 20 kilo verdim 3 ayda ama ben zayıfken de basenlerim bı kadar da olmasa vardı ben basenden gitmek istiyorum ise yaramaz mı gerçekten 😟 🤷‍♀️
basenlerim incelsin istiyorum zaten dıyet yapıyorum ben şu da içiyorum günlük 2 3 litre bunlarla ise yarar mı ki diye düşünüyorum

Belki usta yerler de yarar ama sporla desteklemen çok çok önemli🙏

Spor derken benim spora vaktim yok ki

Yüksek kilo verince deri sarkabilir. Ayrıca sporun vücudun toparlanması ve şekil almasında çok katkısı var. G5 yapılınca mucize olmuyor demişti yapan kişi Kişinin dikkat etmesi gerekiyor dedi sorduğumuz da.

Yüksek kilo verince deri sarkabilir. Ayrıca sporun vücudun toparlanması ve şekil almasında çok katkısı var. G5 yapılınca mucize olmuyor demişti yapan kişi Kişinin dikkat etmesi gerekiyor dedi sorduğumuz da.
Sarkma fln yok bende asırı ben basenlerim incelsin istıyorum mesela ben 60 kiloydum son kızımı doğurmadan önce zaten normal kilom hep 60 65 arasıdır hamileliklerde çok alıyorum kızım 4 yaşına yaklaştı yani 60 kilo ilkende üstüm incecik oluyor 38 beden ama basenlerim kalın ben diyet le zayıflarım benim derdim basen daha ince olsun ıstiyorum o yüzden G5 istiyorum

X