Çatlaklar Fraksiyonel Lazerle Çatlak Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben çatlakları tedavi etmek için bi çok yöntem deneyen biri olarak acı bi gerçeği tekrarlamak istiorum, çatlakların tedavisi yok bayanlar bunu kabul edin lütfen, geçsin die toplamda 10.000 tlye yakın para harcadım ama yok geçmior, geçme şansın olsaydı emin olun bendekiler çoktan geçmiş olurdu, fraksiyonel lazeri de bi kaç yıl önce yaptırdım ama ben hiçbir faydasını göremedim, fayda gören arkadaşların belki çatlakları henüz çok yeniydi ondan fayda gördüler bilemiorum, ben özellikle bel bölgemdeki çatlaklardan nefret ediordum, onun için de dövme yaptırdım, bence çok sorun edenler böyle bişey deneyebilirler..

Son düzenleme:
keşke bi tedavisi olsa, buna o kadar çok sevinirdim ki, bi çok insan da kendilerine olan güvenlerini tekrar kazanmış olurlardııı...

Çatlakta işe yarar mı bilmiyorum ama kılcal damarları anında yok ediyor. Benim daha önce cilt bakım konularında bahsettiğim gibi inanılmaz hassas bir cildim var. Yüz derim özellikle çok ince. O yuzden peeling vs yada leke kremleri acnelys vb cilt deri soyan kremlerin hiçbirini kullanamıyorum. Güneşe de alerjim var doğal olarak yüzümde ince kılcal damarlarda çatlama olmuştu. O da yüzümde ince harita gibi kırmızı kırmızı çizgiler şeklinde görünüyordu. Sir ağda yüzünden dudağımda da öyle bir kılcal damar çatlaması olmuştu ki uçuk gibi görünüyordu dudağımın üzeri. Kapatıcı kullanıyordum. Fraksiyonel lazerle sadece 1 seans 20 dk sürdü. Acı ağrı yok. İşlem sonrası buz torbası koydular yüzüme görünürde kırmızılık yok fakat yanık acısı gibi yanma olmustu yüzümde. Üzerine güneş koruyucu ve bepanthen sürdüm. Lazer atışlarını yaptıkları yerler minik minik kabuk oldu. Kesinlikle yamalı leke değil. Sanki küçük sivilce kurumuş kabuklanmış gibi kahverengimsi. Rahatsız eden bir görüntü yoktu yüzümde çünkü nokta atışı yapıyorlar. Kışın yaptırmıştım. Yazın yapmıyorlar, yaparız diyen yerde de yaptırmayın arkadaşlar. Sonra döküldü tabi. Ve sonuç harika. O harita gibi yüzeye çıkan kılcal damarlardan eser yok. Dudağımın üzerindeki o kırmızı uçuk gibi duran leke yok .. Bacaklarımda da 1-2 noktaya yaptırdım onda da super sonuç. Ama dediğim gibi çatlaklarda olur mu olmaz mı bilemiyorum..

merhaba bn 16 yaşındayım aşırı kilo aldım ve daha sonra geri verdim karın bölgemde gögsümde kollarımda bacaklarımda çatlaklar var doktor bu çatlakların hem fazla kilo adıgım için ve yapılan testler sonucu böbrek üstü bezlerimdekli sorun yüzünden oldugunu söyluyor lazer tedavisi yaşım için uygun mu ve fiyatlarını öğrenmek istiyorum. antalya civarında lazerle tadavi iyi yapan yerler bilen vvar mı?

merhaba bn 16 yaşındayım aşırı kilo aldım ve daha sonra geri verdim karın bölgemde gögsümde kollarımda bacaklarımda çatlaklar var doktor bu çatlakların hem fazla kilo adıgım için ve yapılan testler sonucu böbrek üstü bezlerimdekli sorun yüzünden oldugunu söyluyor lazer tedavisi yaşım için uygun mu ve fiyatlarını öğrenmek istiyorum. antalya civarında lazerle tadavi iyi yapan yerler bilen vvar mı?

merhaba benim cilt doktorum 18 yasını gecenlere yaptıgını söylemişti tabi belki o onun kuralıdır bilemicem :))ama daha yasın küçük yuzmeye basla bence -cildin hazır kendini yenileyebiliyorken - baya faydasını görürsün enazından dogum yapan arkadasımın bacak çatlakları baya azaldı yuzerek.

strawberry, çatlaklara dövme nasıl duruyor acaba?Ben daha önce yapmaya karar vermiştim fakat çatlakların boyanamadığını okumuştum var mı öyle birşey? cevap verirsen çok iyi olur :) yaptırıcam ona göre

bi kaç video izledm franksiyonel lazerle ilgili güzel şeyler söylüyorlar yaptırıp sonuç alan yok mu hiççç

strawberry, çatlaklara dövme nasıl duruyor acaba?Ben daha önce yapmaya karar vermiştim fakat çatlakların boyanamadığını okumuştum var mı öyle birşey? cevap verirsen çok iyi olur :) yaptırıcam ona göre

cnm ben yaptırdım valla çatlak görüntüsünden çok daha iyi olduğu kesin :) deri rengine boyama işini de araştırdım cnm ama dediler ki birebir ten rengini tutturmamız mümkün olmaz, ben de dövme yaptırdım....

cnm ben yaptırdım valla çatlak görüntüsünden çok daha iyi olduğu kesin :) deri rengine boyama işini de araştırdım cnm ama dediler ki birebir ten rengini tutturmamız mümkün olmaz, ben de dövme yaptırdım....

deri rengine boyama değilde çatlakların olduğu yer dövme boyası tutmuyor tarzı birşey duydum.Var mı böyle birşey? :) Çok soru sordm ama bende yaptırmaya karar verdim

Çok pahalımış bu iş bende yaptırmak istiyorum ama siz nerede yaptırdınız 2010 yılında yazılmış bu msj heralde tedavi bitmiştir.
Nasıll oldu gectimi?

1000euro veriorum seans başına, seans 1 saat sürüyor
gittikçe ödicem
3 seans yapılcak , sonrada kök hücre uygulamaları yapılcak
ama kesin bir konuşma yapılamıyor. Haklılar cilt nalet bişey
birimizde bi çizik iz yaparken , diğerinde kocaman bi yarıktan eser kalmayabiliyor.
Cildin tepkisi herkeste farklı oluyor.
kesin çözüm olmadığı gibi %70 herkeste olacak diye bişeyde yok
ama ben denemek zorundaydım, deniyorum

lazerde önce yanma oluyor aklınızda bulunsun, çokta kolay bi iş deil
lazer epilasyona göre daha çok can acıtıor
ama benim sesim çıkmadı, çokta zorlanmadım.

Kızlar normal dogum yapanlar vardır aranızda... Bende Allah nasip ederse 2 haftaya kalmaz dogum yapacagım ama cokmu acıyor nasıl bir his dikiş olayı hissediliyormu?

Bana biraz bilgi verirseniz cok sevinirim.

Ayrıca dikişi hiç kimse hissetmiyormuş kesik atıldıgı zamanıda kime sorsam öyle söylediler. Acaba benimi kandırıyorlar?

Lütfen yardımcı olun cok korkuyorum... :KK43:

arkadaslar bnde fronksiyonel lazer yaptırmayı düşünüyorum ama bişey ögrenmem gerek acaab yaz yada kış ayında yapılması gerek diye bi kural var mı?

arkadaşlar merhaba ben çatlaklarım için fraksiyonel lazer yaptırdım ama kafamda soru işaretleri var. yaptırıp da fayda gören var mı acaba?

Herkese Merhaba,
Çatlak tedavisi için fraksiyonel lazer yaptıran var mı? Ben yaptırmayı düşünüyorum, eğer yaptıranlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Çok pahalımış bu iş bende yaptırmak istiyorum ama siz nerede yaptırdınız 2010 yılında yazılmış bu msj heralde tedavi bitmiştir.
Nasıll oldu gectimi?

kizlar lazer bi ise yaramiyo p fraksiyonel lazerden once 3 seans bi yerde yaptirdim bi sonuc goremedim, sonar baska bi yere gectim busefer oyle bi yaptilarlki yaktilar suan vucudum kirmizi kahverengi lekelerle dolu.. krem verdiler ozel bi ise yaramiyor .. bence yaglarla ve masajla yapilan evde kendi tedaviniz daha cok ise yariyor.. bu lekeleri acmak icin onerisi olan varsa soylesin lutfen..

Merhaba arkadaşlar siteye sırf çatlak sorunu için üye oldum. Ben doğum yaptıktan 1 ay sonra beylikdüZünde özel bir hastanede fraksiyonel lazere başladım. 3 seans satın aldım. 3.seansdan sonra iyileşme oldğunu görürsem bir 3 seans daha alabilirim fakat ciddi anlamda can acıtıyor.benim atlaklarım çok fazla. Karnım, yanlarım, kalçam, diz kapağımın iç kısmı... Çok derin değiller ama sık ve inceler. Esasen çatlak değil yırtık şeklinde. Hamileliğimde 30 kilo aldım çünkü. Hamileliğiminle beraber haşimato hastalığım çıktı. Neyse. Doktorumu çok sevdim ve güvendim, işlemi bizzat kendisi sabır ve itinayla uyguluyor. İlk seansda 30 a 100 gibi bir ayar yaptı. Derim yanıkları kusursuz iyileştirdiği için 2. Seansda 40 a 100 lük atışlar yaptı. 40 ısıyı temsil ediyor ve atış yapılan yerlerin üzerinden bir ay geçti ,derim bembeyaz kaldı. İşlem sonrası hametan, fito krem, medicassol ve bepanten veriyor. Günde 5 10 kez 4 ünü karıştırıp sürüyorsunuz. Benim 2. Seansım henüz bir değişiklik olmadı. Başka doktorlarlada konuştuğumda sonuç almak için erken olduğunu, 5 6 seans yaptırmam gerektiğini söylüyorlar. Geçmezse ki %100 geçireceğini düşünmüyorum. İce terapiyi yeni keşfettim ona gitmek istiyorum. Fraksiyonel lazer hem ciddi anlamda acılı( cildinize çakmağı 2 saniye kadar tutuğunuzun düşünün) hemde sonrasında kremlerle bakımı zahmetli ve tüpler 2 günde bitiyor. Devlet 3 tanesini karşılıyor fakat 15 günde 1 yazdırabiliyorsunuz. Ücrete gelecek olursak küçük, orta , büyük bölge diye ayırmışlar. Benim farklı yerlerimde ama az az var. O yüzden orta bölge olarak değerlendirildi. 3.000tl nakit ödedim. Bir kadın için çok üzücü bir durum. İce terapiye önümüzdeki yılın başında başlamayı planlıyorum. (Detaylı araştırıp görüşmeye gittikten sonra) olmadı biodermagenesis. Olmadı yurtdışında araştırma yapıcam. Umarım %100 sonuç alırım ondan. Malesef çok maliyetli işlemler. Kızlar yemin ettim zaten. Allahım çatlaklarımdan kurtulmayı nasip etsin, kocamada bol, hayırlı kazançlar versin. Hangi cihaz bende işe yararsa cihazı ve eğitimini alıp ihtiyacı olan her kadına çatlak tedavisini ücretsiz yapıcam. Çünkü bizzat yaşan biri olarak insan eşine karşı kendini kötü hissediyor. Dünyaya çocuk getirdik evet ama kadınlığımızı kaybetmedik.

Merhaba arkadaşlar siteye sırf çatlak sorunu için üye oldum. Ben doğum yaptıktan 1 ay sonra beylikdüZünde özel bir hastanede fraksiyonel lazere başladım. 3 seans satın aldım. 3.seansdan sonra iyileşme oldğunu görürsem bir 3 seans daha alabilirim fakat ciddi anlamda can acıtıyor.benim atlaklarım çok fazla. Karnım, yanlarım, kalçam, diz kapağımın iç kısmı... Çok derin değiller ama sık ve inceler. Esasen çatlak değil yırtık şeklinde. Hamileliğimde 30 kilo aldım çünkü. Hamileliğiminle beraber haşimato hastalığım çıktı. Neyse. Doktorumu çok sevdim ve güvendim, işlemi bizzat kendisi sabır ve itinayla uyguluyor. İlk seansda 30 a 100 gibi bir ayar yaptı. Derim yanıkları kusursuz iyileştirdiği için 2. Seansda 40 a 100 lük atışlar yaptı. 40 ısıyı temsil ediyor ve atış yapılan yerlerin üzerinden bir ay geçti ,derim bembeyaz kaldı. İşlem sonrası hametan, fito krem, medicassol ve bepanten veriyor. Günde 5 10 kez 4 ünü karıştırıp sürüyorsunuz. Benim 2. Seansım henüz bir değişiklik olmadı. Başka doktorlarlada konuştuğumda sonuç almak için erken olduğunu, 5 6 seans yaptırmam gerektiğini söylüyorlar. Geçmezse ki %100 geçireceğini düşünmüyorum. İce terapiyi yeni keşfettim ona gitmek istiyorum. Fraksiyonel lazer hem ciddi anlamda acılı( cildinize çakmağı 2 saniye kadar tutuğunuzun düşünün) hemde sonrasında kremlerle bakımı zahmetli ve tüpler 2 günde bitiyor. Devlet 3 tanesini karşılıyor fakat 15 günde 1 yazdırabiliyorsunuz. Ücrete gelecek olursak küçük, orta , büyük bölge diye ayırmışlar. Benim farklı yerlerimde ama az az var. O yüzden orta bölge olarak değerlendirildi. 3.000tl nakit ödedim. Bir kadın için çok üzücü bir durum. İce terapiye önümüzdeki yılın başında başlamayı planlıyorum. (Detaylı araştırıp görüşmeye gittikten sonra) olmadı biodermagenesis. Olmadı yurtdışında araştırma yapıcam. Umarım %100 sonuç alırım ondan. Malesef çok maliyetli işlemler. Kızlar yemin ettim zaten. Allahım çatlaklarımdan kurtulmayı nasip etsin, kocamada bol, hayırlı kazançlar versin. Hangi cihaz bende işe yararsa cihazı ve eğitimini alıp ihtiyacı olan her kadına çatlak tedavisini ücretsiz yapıcam. Çünkü bizzat yaşan biri olarak insan eşine karşı kendini kötü hissediyor. Dünyaya çocuk getirdik evet ama kadınlığımızı kaybetmedik.

Tecrübelerinizi takipte olacağım.

X