Çatlama iğnesi yaptıranlar baka bilir mi

medine20

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
217
67
20
merhaba ben çatlama iğnesi yaptırmayı düşünüyorum adetin kaçıncı günü yapılıyor yaptıranlar deneyimlerini paylaşa bilir mi

merhaba ben çatlama iğnesi yaptırmayı düşünüyorum adetin kaçıncı günü yapılıyor yaptıranlar deneyimlerini paylaşa bilir mi
Adetin 4. Günü femara veya Klomen kullanıyorsun yumurtaların durumuna ve boyutuna göre doktorun yapıyor veya sana gün veriyor şu gün yap diye. Adetin 2. Günü doktora git veya 3. Günü

Yumurta geliştirici ilaç vericek sana. Adetin beşinci günü başlayıp 5 gün sabah akşam içeceksin. İlaç bittikten 2 3 gün sonra çağırıyorlar. Adetten itibaren 12. 13. Günde yani. Yumurtan uyarılmış mı diye bakıyor ? Eğer gelişiminde bir sıkıntı yoksa bu günlerde bile çatlamaya yakın boyuta gelmiştir. 20 mm üstüne çatlatma iğnesi yazıyor. İğneyi vurulacağın saati ve ilişki saatlerini söylüyor.
Bende 2 kere denedim 2. Sinde yumurtam kendi çatladı ama tutmadı maalesef

merhaba ben çatlama iğnesi yaptırmayı düşünüyorum adetin kaçıncı günü yapılıyor yaptıranlar deneyimlerini paylaşa bilir
Ben 2.iğne tedavimi oldum bayramın 1.günü çok şükür iğnenin 13.gününde pozitifi gördüm betam da 195 geldi. Adetimin 3.günü femara kullandım 5 gün boyunca sabah akşam yumurta boyutu istenilen seviyeye geldiğinde doktorum iğne verdi göbekten vurdum 36.saat sonra her gün ilişki önerdi çok şükür bu sefer oldu

Ben 2.iğne tedavimi oldum bayramın 1.günü çok şükür iğnenin 13.gününde pozitifi gördüm betam da 195 geldi. Adetimin 3.günü femara kullandım 5 gün boyunca sabah akşam yumurta boyutu istenilen seviyeye geldiğinde doktorum iğne verdi göbekten vurdum 36.saat sonra her gün ilişki önerdi çok şükür bu sefer oldu
Sağlıkla kucağına al inşallah bende bu ay yaptırmayı düşünüyorum yarına falan gelir her halde adet özelde yaptıracağım devlet hastaneleri eşimden sperm testi istiyor eşim önceden vermiş şimdi onu kabul etmediler 6 ay içinde olması lazımmış eşimin de çok yoğun işleri o yüzden bu ay çok istiyorum özelde yaptırmaya karar verdik acaba ne kadara yapıyorlar özeller

bebeğim onu doktorun diyecek sana. reglin 3.günü muayeneye git. doktor ilaca başlatacak. başlattığı günler kişiye göre değişiyor. beni 5.gün başlatmıştı. ilaç bittikten sonra tekrar gitmeni isteyecek bir tarih verip. beni ilaç bitiminden 4 gün sonra çağırmıştı. kontol edecek yumurtan büyüdüyse çatlatma iğnesi vurulmanı isteyecek. büyümediyse de büyüyene kadar takip edecek. yumurta büyümesi umut vaat etmiyorsa da bir sonraki ay farklı bir ilaçla veya doz arttırımıyla tekrar deneyecek aynı süreci

bebeğim onu doktorun diyecek sana. reglin 3.günü muayeneye git. doktor ilaca başlatacak. başlattığı günler kişiye göre değişiyor. beni 5.gün başlatmıştı. ilaç bittikten sonra tekrar gitmeni isteyecek bir tarih verip. beni ilaç bitiminden 4 gün sonra çağırmıştı. kontol edecek yumurtan büyüdüyse çatlatma iğnesi vurulmanı isteyecek. büyümediyse de büyüyene kadar takip edecek. yumurta büyümesi umut vaat etmiyorsa da bir sonraki ay farklı bir ilaçla veya doz arttırımıyla tekrar deneyecek aynı süreci
Teşekkür ederim canım biligi verdiğin için

X