Fit Kertenkeleler ✨

Tünaydın herkese;

Kızımla uğraşıyorum bu aralar. Yine hastalık, diş çıkarma v.s. İşten izin aldım. Spor için dün ara zamanıydı ancak bu akşam yine yapacağım.
Yediklerime mümkün olduğunca dikkat ediyorum.

gecmis olsun canimm❤❤
Teşekkürler canım. Sen spor yaptın mı dün akşam? Şimdi işe geldim ben. Akşam biraz erken gidicem. Evde bir temizlik ve düzen maratonu yapmayı planlıyorum :) Sonra pazar alışverişi tempolu bir yürüyüşle. Sonra da akşam sporu(enerjim kalırsa)

Teşekkürler canım. Sen spor yaptın mı dün akşam? Şimdi işe geldim ben. Akşam biraz erken gidicem. Evde bir temizlik ve düzen maratonu yapmayı planlıyorum :) Sonra pazar alışverişi tempolu bir yürüyüşle. Sonra da akşam sporu(enerjim kalırsa)
dun ben 20dklik yaptim canim 🤗 bilek agirligi kullanarak yapiyorum ,3 kg sonra da 5 kilo agirlikla yapuyorum pilatesi

bence temizlik ve tempolu yuruyus basli baslina cardio,hic zorlama derim spor icinn :))

dun ben 20dklik yaptim canim 🤗 bilek agirligi kullanarak yapiyorum ,3 kg sonra da 5 kilo agirlikla yapuyorum pilatesi
Harikasın :) Senin spor için baya teçhizatın varmış. Ağırlıklarla çalışmak çok iyi oluyor. Şimdi biz de arkadaşlarımla öğle tatilinde yürüyüşe çıkacağız. Bakalım kaç adım atıcam.

Harikasın :) Senin spor için baya teçhizatın varmış. Ağırlıklarla çalışmak çok iyi oluyor. Şimdi biz de arkadaşlarımla öğle tatilinde yürüyüşe çıkacağız. Bakalım kaç adım atıcam.
bilek agirligi.birde dambillar var pilates topum var ,biraz para biriktirebilirsem pilates cemberi de alicam :) aynen agirlik cok etkili kesinlikle. 10000 adim icinde zorlama kendini zaten 10000 diye bisey yok, atabildigin kadar at

super canim kendine gelmissinn ♥♥

Dün gece popo karin da calistim baya iyi hissediyorum
ya bugün oglumun kreste ilk günüydü bir saat bekledik ilk gün, ayrilmak istemedi
Subatta dil kursuma basliyorum, oglum da krese alisinca cocuklar krese ben kursa
Yani bu tempoda muhtemelen yediklerim azalacak, sabah yediden öglen 1 e kadar yogun olacagim, e evdeki gibi elime geleni yiyemem, bakalim belki bana iyi gelir, sadece yürüyüsün aksayacak, esim öglenci calisiyorken sabahlari yürüyüse cikiyordum o sansim gidecek
Ayda iki hafta düzenli yürüyüs yapabilecegim bu hosuma gitmiyor sadece

Hastalıklarla boğuştuğumuz bir haftanın ardından neyse ki güzel bir sabaha uyanabildik. Eşim ben kızım ard arda hasta olduk. Eşim ve bende hala devam ediyor ama kızımda geçti çok şükür. Evde hastabakıcılık yaptığım için yemek işleri günü kurtarma şeklinde yapıldı.
Hafta sonu istemsiz bir şekilde diyet yaparak ve bol fiziksel aktiviteli geçti. Bu hafta daha iyi olur inşallah her şey.
Stres yaptığım bazı durumlar vardı. Bunlar benim can sıkıntısıyla yeme isteğimi artırıyordu. Neyse ki eşimle konuşarak, stresimi biraz hafiflettim.
Yeni bir hafta herkese güzellikler getirsin.

Gecmis olsun B black cat . Benim de yogun geciyor bu aralar, oglumun dogum günü var bugün ilk kreste kutlayacagiz dün bütün gün ayaktaydim pastasini yapim, kayinvalidemler kahvaltiya geldi onlara bol cesit kahvalti hazirladim, hala da dinlenebilmis degilim. Haftasonu da evde kutlayacagim dogumgününü. Oglum krese basladi kizlar, kalma saatleri arttikca kendime daha cok zaman ayirabilecegim, Subatta da dil kursuna baslayacagim, evde oturup sürekli yeme durumum ortadan kalkacak gibi görünüyor öglene kadar.
Öglen de cocuklari alip eve gelip yemek yaparim ve esimin evde olup olmamasina göre aksam üzeri yürüyüse cikarim diye kafamda bir program yaptim.
Geceleri yemeyi kestim, dün sadece birkac cig köfte yiyip yattim. Ama normalde gece yemelerini ciddi oranda azalttim bu de göbegime yansidi.
Artik daha kararliyim, öncesinde yeme islerine dikkat etmezdim ama simdi cok önemliymis bunu anladim.
Spora tam gaz devam gün asiri popo, bacak, karin calisiyorum
Tempom hafifledikce spora daha cok zaman ayiracagim
Mutluyum, herkese mutlu günler diliyorum

Gecmis olsun B black cat . Benim de yogun geciyor bu aralar, oglumun dogum günü var bugün ilk kreste kutlayacagiz dün bütün gün ayaktaydim pastasini yapim, kayinvalidemler kahvaltiya geldi onlara bol cesit kahvalti hazirladim, hala da dinlenebilmis degilim. Haftasonu da evde kutlayacagim dogumgününü. Oglum krese basladi kizlar, kalma saatleri arttikca kendime daha cok zaman ayirabilecegim, Subatta da dil kursuna baslayacagim, evde oturup sürekli yeme durumum ortadan kalkacak gibi görünüyor öglene kadar.
Öglen de cocuklari alip eve gelip yemek yaparim ve esimin evde olup olmamasina göre aksam üzeri yürüyüse cikarim diye kafamda bir program yaptim.
Geceleri yemeyi kestim, dün sadece birkac cig köfte yiyip yattim. Ama normalde gece yemelerini ciddi oranda azalttim bu de göbegime yansidi.
Artik daha kararliyim, öncesinde yeme islerine dikkat etmezdim ama simdi cok önemliymis bunu anladim.
Spora tam gaz devam gün asiri popo, bacak, karin calisiyorum
Tempom hafifledikce spora daha cok zaman ayiracagim
Mutluyum, herkese mutlu günler diliyorum
Harika :) Bir ara enerjin biraz düşmüştü. Böyle olmasına sevindim. Kreş durumu seni rahatlatacaktır. Benim kızı da 2 yaşında kreşe vermeyi düşünüyoruz. Çok erken aslında ama başka bir yol yok gibi görünüyor.

Harika :) Bir ara enerjin biraz düşmüştü. Böyle olmasına sevindim. Kreş durumu seni rahatlatacaktır. Benim kızı da 2 yaşında kreşe vermeyi düşünüyoruz. Çok erken aslında ama başka bir yol yok gibi görünüyor.

Kizinin durumuna göre karar ver, yani istiyorsa ve sorun yapmiyorsa krese verebilirsin
Bazi cocuklar kolay alisamiyor, dene ve gör bence, umarim yolunda gider
Oglumun kreste 4. günü, bugün iki saat kaldi, yarin da 2,5 saat kalacak
Birakip cikiyorum aglamiyor sorun yapmiyor, cok hareketli bir cocuktu nedense üc yasina gelince bir degisme oldu oglumda, yani masallah bu kadar uyum saglayacagini pek tahmin etmemistik, en azindan beni ister diye düsünmüstük
Evet son zamanlarda enerjim düsmütü gerek havalarin etisi gerekse kisisel problemlerden dolayi ama bunu degistirmek bizim elimizde
Bir de arada insan kenidne bu hakki tanimali diye düsünüyorum, alti senedir dur durak demeden kostum durdum, arada bir kabumuguma cekilmeye de hakkim var, iyi oldu dinlendim. Bu tam olarak depresyon hali degildi aslinda, miskinlik haliydi, enerjimi minimum kullaniyordum
Yaza süper girecegiz ama kizlar
Ben dil kursunda sosyallesirim de simdi, bu da bana bakim olarak da yansir :KK69:

Herkese merhabalar;
Çoktandır kimse yazmıyor konuya. Umarım herkesin diyet ve spor iyi gidiyordur.
Ben de yeni yılda aldığım kararları uygulamaya çalışıyorum.

Bu hafta itibariyle Ocak ayı hedefim -1 kg verilmiş durumda. güncel 72.6 kg
Yürüyüş yapıyorum. Öğle yemeklerimi sadeleştirdim. Asıl güzel olan şey emzirmekmiş ya. Biraz boğazımı tutunca vermeye başladım çok şükür.
Şubat ayı 1 kg hedefimle buralardayım :)

Sevgiler.

evettt 2 kilo alarak döndüm
simdi vermeye calisiyorum
bugun 40dk spor yapmayı düşünüyorum yapabilirsem
her gün yazicam kendi motivem acisindan
son 5kg❤️

Aypare ,kız bu bizim son Arizona kertenkeleleri topiginin yan eşantiyonu olmuş bende diomm cici mi açtı bu topigi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: hayırlı olsun :KK45:

X