Fit Kertenkeleler ✨

C Cay6 K Kendinisevenbirii
Burdan devam edelim grubu da işgal etmeyelim :KK70: günlük yediğimiz içtiğimiz herşeyi,spor ve suyu buraya yazalım. Kilo bildirmek zorunlu olmasın :KK70: gördüğmuz diyetle ilgili şeyler hakkında da burdan konuşur ilerleriz :KK60: :KK36: :KK200: :KK72:
Ayy hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏😍 kizz bı anda karar verip burda bulduk kendimizi iyi oldu ama 😂 aynen kilo yazmasakta su kadar gitti bu kdr incelme oldu diye belirtebiliriz 😬😂👍

Ayy hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏😍 kizz bı anda karar verip burda bulduk kendimizi iyi oldu ama 😂 aynen kilo yazmasakta su kadar gitti bu kdr incelme oldu diye belirtebiliriz 😬😂👍
Hayırlı olsun topigimiz ya en azından diyet konularını yemektir spordur sudur kürler falan buradan konsuuruz onlari burda muhabbet ederiz diğer yeri çok işgal etmeyelim bide karışmasın diye açtım 🤣🤣😋
Bugün ilk günümüz ve sirkeli ılık suyla başlayıp Leslie yapicam ben bugün, bide hayali ip atliycam.gece yatarken de,limonlu pulbilberli yoğurt kürüne basliycam insallah 😍🙏
Bugün bende okuldan eve gelince ( 6 bucugu bulur çünkü sınavım 5 buçukta çik otobüse bin eve gel derken baya zaman geçer)
Yemek yiyip 1 saat sonrada hayali ip yaparımm akşam da yoğurt kürünü yaparım . Bakalım 1ayda nasıl değişim olucak

Ben de geldim burdayim, ben bu iste ustayim :sampiyon:
Tam da bugün bir topik ascam diyorudm burasi denk geldi
Efenim bendeniz iki cocuk annesi, cocuktan sonra spora baslayangillerdenim
Fazla kilom yok, düzenli yaptigim seyler de sunlar
Hava soguk degilse 40 dakika tempolu yürüyüs, evde birkac plates hareketi ve de mekik
Bu aralar sadece mekik ve plates yapiyorum havalar sogudu disari cikamiyorum, erkenden karariyor hava
Bu sekilde
Istedigimi de yiyorum, simdi dondurma yedim mesela, ama sabah cig ispanakli yogur da yemisligim var
öyle birseyim iste :dondurma:

Ben de geldim burdayim, ben bu iste ustayim :sampiyon:
Tam da bugün bir topik ascam diyorudm burasi denk geldi
Efenim bendeniz iki cocuk annesi, cocuktan sonra spora baslayangillerdenim
Fazla kilom yok, düzenli yaptigim seyler de sunlar
Hava soguk degilse 40 dakika tempolu yürüyüs, evde birkac plates hareketi ve de mekik
Bu aralar sadece mekik ve plates yapiyorum havalar sogudu disari cikamiyorum, erkenden karariyor hava
Bu sekilde
Istedigimi de yiyorum, simdi dondurma yedim mesela, ama sabah cig ispanakli yogur da yemisligim var
öyle birseyim iste :dondurma:
Öncelikle hoşgeldinizzz burası hem makara hem diyet konuştuğumuz bir yer olsun diye açtık :KK70: gayet güzel sporlar, ne zamandir yapıyorsunuz kilo verdiniz mi

Öncelikle hoşgeldinizzz burası hem makara hem diyet konuştuğumuz bir yer olsun diye açtık :KK70: gayet güzel sporlar, ne zamandir yapıyorsunuz kilo verdiniz mi

Ilk cocugum dogduktan üc ay sonra spora basladim yaklasik alti sene olacak tabi aralarda cocuk dogurdum yine emzirdim falan, toplam üc yil da emzirdim
Keske önce yapsaymisim diyorum, spor bagimlilik resmen
Imkan olsa hergün bir saatimi ayirmak isterdim
Dogumdan sonra cirkinlesirim diye bir korktum öyle bir gaza geldim ki ilk üc ayda vemristim kilolarimi
Ikincisinde daha rahat davrandim
Bu arada her dogumda söyle güzelinde 22 iki kilo kadar aldim :dondurma:
Yemek yemeye bayilirim bu arada
Mutfaktan cikmam, agzim bos durmaz
diyet sevmiyorum yani, yapmam yapamam
Mizahi da severim oh beee benlik bu topik
Ne kadar muhtesem oldugumu yazar dururum artik :sampiyon::rolleyes:

Ilk cocugum dogduktan üc ay sonra spora basladim yaklasik alti sene olacak tabi aralarda cocuk dogurdum yine emzirdim falan, toplam üc yil da emzirdim
Keske önce yapsaymisim diyorum, spor bagimlilik resmen
Imkan olsa hergün bir saatimi ayirmak isterdim
Dogumdan sonra cirkinlesirim diye bir korktum öyle bir gaza geldim ki ilk üc ayda vemristim kilolarimi
Ikincisinde daha rahat davrandim
Bu arada her dogumda söyle güzelinde 22 iki kilo kadar aldim :dondurma:
Yemek yemeye bayilirim bu arada
Mutfaktan cikmam, agzim bos durmaz
diyet sevmiyorum yani, yapmam yapamam
Mizahi da severim oh beee benlik bu topik
Ne kadar muhtesem oldugumu yazar dururum artik :sampiyon::rolleyes:
Benim de son vermem gereken 7kg verdi ama dikkat edemiyorum :KK43: bugün ip atlamaya başlayacağım şimdilik sadece rafine şeker ve paketli gıdaları+ kizartmayi çok yağlı gıdaları kesmek amacım :KK70: inşallah 7kg veirirm yaa

Benim de son vermem gereken 7kg verdi ama dikkat edemiyorum :KK43: bugün ip atlamaya başlayacağım şimdilik sadece rafine şeker ve paketli gıdaları+ kizartmayi çok yağlı gıdaları kesmek amacım :KK70: inşallah 7kg veirirm yaa

Ay 7 kilo senin köpegin olsun
Aslinda benim de vermem gereken birkac kilo var
Tartiya cikamiyorum moralim bozulmasin diye
ama iste o birkac kiloyu versem ne olacak diyorum daha zayif olmak simdilik önceligim degil o yüzden yiyom gari :dondurma:
Beim hayat felsefem bu konularda mutlu olmak, mutsuz diyetlerden hoslanmiyorum
Yemek yiyemedigim bir dünyada siska olmak beni mutlu edemez biliyorum, ki olsam da giyip giyip salinamayacagima göre
Beyim kiskaniyor :dondurma: Hakli da benim de böylesine seksi bir karim olsa ben de kiskanirim
Söyle de birsey sikilasmayi denesen
Eskiden daha zayiftim ama birkac kilo alip onu sekillendirdim sporla
Bu konuda plates cok etkili, kas kütlen artsin yedigini de rahat yakarsin bu sayede de
Belli basli hareketlerim vardir ezberimde onlari yaparim, önceden düz popoluyken hic abartmiyorum popoya dolgu yapsam bu kadar büyürdü, yasla mi alakasi var bilmiyorum ama bu yastan sonra popo sahibi oldum
Cok basit hareketler var alsinda onlari da yapmani tavsiye ederim
Ip atlamak daha zor bir de, kardiyo degil mi bir yerde, en zorundan baslamissin sen cabuk bunalma ihtimalin olabilir

Ay 7 kilo senin köpegin olsun
Aslinda benim de vermem gereken birkac kilo var
Tartiya cikamiyorum moralim bozulmasin diye
ama iste o birkac kiloyu versem ne olacak diyorum daha zayif olmak simdilik önceligim degil o yüzden yiyom gari :dondurma:
Beim hayat felsefem bu konularda mutlu olmak, mutsuz diyetlerden hoslanmiyorum
Yemek yiyemedigim bir dünyada siska olmak beni mutlu edemez biliyorum, ki olsam da giyip giyip salinamayacagima göre
Benim kiskaniyor :dondurma: Hakli da benim de böylesine seksi bir karim olsa ben de kiskanirim
Söyle de birsey sikilasmayi denesen
Eskiden daha zayiftim ama birkac kilo alip onu sekillendirdim sporlar
Bu konuda plates cok etkili, kas kütlen artsin yedigini de rahat yakarsin bu sayede de
Belli basli hareketlerim vardir ezberimde onlari yaparim, önceden düz popoluyken hic abartmiyorum popoya dolgu yapsam bu kadar büyürdü, yasla mi alakasi var bilmiyorum ama bu yastan sonra popo sahibi oldum
Cok basit hareketler var alsinda onlari da yapmani tavsiye ederim
Ip atlamak daha zor bir de, kardiyo degil mi bir yerde, en zorundan baslamissin sen cabuk bunalma ihtimalin olabilir
Yok onceden de 500 atliyorum herngun sınav zamanı diye bir saldım salış o salis hemen göbek yaptim. Hangi hareketleri tavsiye edersin mesela

Yok onceden de 500 atliyorum herngun sınav zamanı diye bir saldım salış o salis hemen göbek yaptim. Hangi hareketleri tavsiye edersin mesela

Zaten spor gecmisi varmis, lafimi geri aliyorum o zaman
Yaptigim hareketleri isimlerini bilmiyorum, hic hocayla falan calismadim, isimlere de dikkat etmedim
yere uzani yaga ya da sola düz dönüo bacaklari iyice gerip acma kapama yapiyorum, bir bacagimi yukari asagi yapiyorum nefeslerime dikkat ederek bacaklar icin
Ya aslinda kesin biliyorsundur bircogunu, köpek gibi dört bacak üstünde durup dizi kirip yukari asagi yapmak, bunun da adini unuttum, kalca icin bu da
Karin kasinda da direk video atayim sana hatta istiyorsan yazmasi zor ama ben ileride karin germe olamak istiyorum, karin kaslarin yirtildi benim delik vari karnimda, göbek diye bagirsak mide cikiyor disari dikilmesi gerekiyor
Kendi capimda öncesinde kaslarimi güclendirmeye calisiyorum

Süper canim afiyet olsun :) kaç tane atladın ipi. Leslie 3 mil mii :)
Aynen canim Leslie 3 mil :)
İpide şimdilik 20 tane atladım yavaş yavaş cogalticam alıştıra alıştıra sanırım.bide bugün dışarı çıktım tempolu yürüyüş yaparak gittim geldim eve öyle bakalım :)

tatlialirim tatlialirim kizz anacim bı yavaş gireydin içeri 😂 ne bu enerji maşallah:nazar: :KK70:
Hoşgeldin sefa getirdin❤️ süper enerjin var,ama sizlerin vermesi gereken bı kaç kilosu varmış benim yaklaşık 20 kilo vermem lazım ki fit olayım😂 bende evde önceden jillian Michaels yapıyodum 30 dakikalık ama sonra bı bıraktım o birakis :KK43: İnşallah yeniden başlarsam yaza bomba gibi olurum yaa gaza ihtiyacım var biraz sanki :oops:

tatlialirim tatlialirim kizz anacim bı yavaş gireydin içeri 😂 ne bu enerji maşallah:nazar: :KK70:
Hoşgeldin sefa getirdin❤ süper enerjin var,ama sizlerin vermesi gereken bı kaç kilosu varmış benim yaklaşık 20 kilo vermem lazım ki fit olayım😂 bende evde önceden jillian Michaels yapıyodum 30 dakikalık ama sonra bı bıraktım o birakis :KK43: İnşallah yeniden başlarsam yaza bomba gibi olurum yaa gaza ihtiyacım var biraz sanki :oops:

O gaz burda cicim
Kiz bikini ,mevsimi geliyor tabi verirsin
ama bak yasam bicimin olmali, yoksa bir alir iki verirsin sürekli yoyo gibi
Benim sana tavsiyem sevdigin ve is gibi görmedigin spora basla, ki alisinca birakmak istemezsin
O 20 kiloyu bir seneye, keyfine göre iki seneye yay ama ömürlük olsun
Ne dersin
Cogu insan bes kilodan sonra pes ediyor hiz istiyor
Ama zaman yaymak en akillica yolu bence

Zaten spor gecmisi varmis, lafimi geri aliyorum o zaman
Yaptigim hareketleri isimlerini bilmiyorum, hic hocayla falan calismadim, isimlere de dikkat etmedim
yere uzani yaga ya da sola düz dönüo bacaklari iyice gerip acma kapama yapiyorum, bir bacagimi yukari asagi yapiyorum nefeslerime dikkat ederek bacaklar icin
Ya aslinda kesin biliyorsundur bircogunu, köpek gibi dört bacak üstünde durup dizi kirip yukari asagi yapmak, bunun da adini unuttum, kalca icin bu da
Karin kasinda da direk video atayim sana hatta istiyorsan yazmasi zor ama ben ileride karin germe olamak istiyorum, karin kaslarin yirtildi benim delik vari karnimda, göbek diye bagirsak mide cikiyor disari dikilmesi gerekiyor
Kendi capimda öncesinde kaslarimi güclendirmeye calisiyorum
Ay evet bende bir ara yapıyordum bugün tekrar baslicam çok pis gaza geldim :KK70: videoyu da atarsan süper olur valla.
Çok geçmiş olsun eminim çok güzel olacak karnın, zaten bu güzel enerjinle herşey mükemmel olur bence 🙆🏻‍♀️♥️♥️
Aynen canim Leslie 3 mil :)
İpide şimdilik 20 tane atladım yavaş yavaş cogalticam alıştıra alıştıra sanırım.bide bugün dışarı çıktım tempolu yürüyüş yaparak gittim geldim eve öyle bakalım :)
Süper valla bravo , ilk gün için gayet iyi
Hoşgeldin sefa getirdin❤ süper enerjin var,ama sizlerin vermesi gereken bı kaç kilosu varmış benim yaklaşık 20 kilo vermem lazım ki fit olayım😂 bende evde önceden jillian Michaels yapıyodum 30 dakikalık ama sonra bı bıraktım o birakis :KK43: İnşallah yeniden başlarsam yaza bomba gibi olurum yaa gaza ihtiyacım var biraz sanki :oops:
Ben sana gaz vereyim ,şuan heryerde indirim var bindirim değil kesinlikle az önce 37tlue son 1 beden kalan skinny bir Jean aldım simsiyah, eskiden favorilerimde olan bir urundu 70 tlydi. Bir de siyah bluz Aldım üstüne, bence sende böyle yapabilirsin bir bluz bir Jean 60₺ ye geldi bana kendinden küçük bedeni al motivasyon olsun :)

O gaz burda cicim
Kiz bikini ,mevsimi geliyor tabi verirsin
ama bak yasam bicimin olmali, yoksa bir alir iki verirsin sürekli yoyo gibi
Benim sana tavsiyem sevdigin ve is gibi görmedigin spora basla, ki alisinca birakmak istemezsin
O 20 kiloyu bir seneye, keyfine göre iki seneye yay ama ömürlük olsun
Ne dersin
Cogu insan bes kilodan sonra pes ediyor hiz istiyor
Ama zaman yaymak en akillica yolu bence
Kesinlikle katılıyorum :)

Ay evet bende bir ara yapıyordum bugün tekrar baslicam çok pis gaza geldim :KK70: videoyu da atarsan süper olur valla.
Çok geçmiş olsun eminim çok güzel olacak karnın, zaten bu güzel enerjinle herşey mükemmel olur bence 🙆🏻‍♀️♥♥

Üc aydir haftada en az dört gün on dakika mekik cekiyorum sonuc simdiden mükemmel, kaslarim yirtilmasaymis dümdüz olacakti karnim, ki simdi bile güzel fazla deli geliyor elime kurcalayinca
Ama iste kaslar cok önemli yirtilinca geri dönüsü cok zor oluyor
Ben de göbek takintiliyim zaten, crop top hastasiyim

X