Piercing, Hızma Finger piercing hakkında ?

missanigra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
24
4
Parmağımın üstüne piercing taktirmak istiyorum. Fakat çok takilirmi , kopma veya başka bir sorun olurmu ? Deneyimli olanlar yardım edebilirmi lütfen

Yaptırmamanı öneririm. Bugüne kadar üç çeşit piercing deneyimim oldu. Onlardan pay biçiyorum. Parmak çok hareketli bir bölge, iyileşme süreci uzun olur ve seni çok yorar. Ellerimiz en çok mikropla temas eden organımız. İltihaplanırsa kurutması çok zor olabilir. Takılma ihtimali her zaman var. Şahsi olarak güzel gözüktüğünü de düşünmüyorum. Tabi ki kendi bedeninle ilgili kararı sen vermelisin ama riskli. Tragus filan yaptırabilirsin yoksa. Daha estetik.

Tırnağım bile kırıldığında her şeye takılırken, parmakta piercing hayatı çok daha zorlaştırmak bana göre.

Cehaletimi mazur gorun o nasil bise?
Edit:Netten baktim hos degil ki kaŞ gobek dudak falan guzelde bu ne hele derin inceyse daha fena

ay beni buradan taniyanlar coookkk sasiracak. gencligimde kasima gobegime veemseme piercing yaptirmistim. kasima iki kez hatta.
sisti iltihap kapti ensemdeki surekli sacima takildi gobegimdeki kanadi bende artik normale dondum. canim babam nasil da sevinmisti beni piercingsiz gorunce...

Böyle görünüyor :)

Eklentiler

• Screenshot_20170123-123014.png
    Screenshot_20170123-123014.png
    100,5 KB · Görüntüleme: 1.486
ay beni buradan taniyanlar coookkk sasiracak. gencligimde kasima gobegime veemseme piercing yaptirmistim. kasima iki kez hatta.
sisti iltihap kapti ensemdeki surekli sacima takildi gobegimdeki kanadi bende artik normale dondum. canim babam nasil da sevinmisti beni piercingsiz gorunce...

Ben bu aralar gobege sardim yaa yaptirasim var ama korkuyorum da.
Gobek piercingi resmen karin kasi yapma motivasyonu oldu benim icin, bir kupe bu kadar mi sexy durur.

Bu arada konu sahibi zevkler ve renkler tartisilmaz tabi ama bu finger piercing cok cirkin yaw:ıslık:

Yaa ben cok beğeniyorum ama cok zor olur. Benim suan kulagimda tragus var o bile bana bazen zorluk çıkarıyor. Saçım takiliyo dusta yüzümü keselerken lif takiliyo felan. Cok dikkatli kullanmak gerek biraz riskli. Ben olsam göbeğime yaptirirdim :KK8:

o ne yaa resimde ki uyurken falan elinize yatsanız, gözünüze gelse, ay unutup bir yerinizi ovsanız...

Yaptırmamanı öneririm. Bugüne kadar üç çeşit piercing deneyimim oldu. Onlardan pay biçiyorum. Parmak çok hareketli bir bölge, iyileşme süreci uzun olur ve seni çok yorar. Ellerimiz en çok mikropla temas eden organımız. İltihaplanırsa kurutması çok zor olabilir. Takılma ihtimali her zaman var. Şahsi olarak güzel gözüktüğünü de düşünmüyorum. Tabi ki kendi bedeninle ilgili kararı sen vermelisin ama riskli. Tragus filan yaptırabilirsin yoksa. Daha estetik.
Merhaba, ben de cumartesi yaptırmayı düşünüyorum ama akşamında uçağ binicem. Geçerken öter mi acaba?

Yav canim baska yermi yok. Takilir mikrop kapar. Bende de piercing var ama az takilacak olan gobegimde. Ben elime yaprirmazdim. Cok istiorsan dovme yaptir...

Parmağımın üstüne piercing taktirmak istiyorum. Fakat çok takilirmi , kopma veya başka bir sorun olurmu ? Deneyimli olanlar yardım edebilirmi lütfen
Bende Parmağıma Piercing Taktırdım ASLA ÖNERMİYORUM !

Son düzenleyen: Moderatör:
X