Filmleri aratmayan bir kavga ve sonrası oluşan yıllardır bitmeyen boşluk hissi

Aynı jenerasyondan sayılırız. Ben de 18 yaşındayım :) ve senin yerinde olsaydım. Hiç düşünmeden ona mesaj atardım. Üniversitede kimler çıkacak demişler. Ama aklın ne olursa olsun o yarım kalan Ali de kalacak çünkü insan beyni bir şeyleri tamamlamaya endekslenmiştir. Ve yarım kalan duyguları tamamlamak ister. Bence mesaj atmalısın.
Bu arada çok sanslisin bu duygularının kıymetini bil. Bu yaşlar bir daha gelmeyecek. Ben bugüne kadar bu kadar uzun kimseyi düşünmedim. Hoslanmadım. Takıntı olabilir. Ya da başka bir şey bilmiyorum.
Ama şunu da hesaba katmak gerekir. Karsi taraf seni reddetse bile bu duyguların şansını ve kıymetini bilmiş olarak hatırlayacaksın kendini.

Şundan dolayı da olabilir zaten biz yıllardır arkadaşız doğal olarak birbirimizden etkilenmiş olabiliriz bu normal ama şunu kabul etmeliyim ki ondan kopya çekmedim değil olaya giriş kısmında vs :KK70: hey Allahım ya şu halime inanamıyorum.
Ayni kisiysen (ki bence oyle) itiraf et adminler gelince anlaşılır zaten
iyice komik duruma düşme

Ayni kisiysen (ki bence oyle) itiraf et adminler gelince anlaşılır zaten
iyice komik duruma düşme
Adminlere durumu bildirdim gerçek aynen dediğim gibi herkes istediğine inanabilir sorun yok ama şunu da kimse hesaba katmamış madem ben aynı kişiyim ne diye mesajı oradan silmeye ve bu hesaptan yayınlamaya kalkayım arkadaşlar Allah aşkına ya aynı kapıya çıkmıyor mı neden aynı konuyu farklı hesaplardan yazayım ki manyak mıyım ben ya?

merak ettiğimden soruyorum acaba burcunuz ne? Sanki benzer düşünce yapısına sahibiz. Benzer bir olaydan ötürü ben de ne zaman mutlu olsam 13 yaşıma ihanet ettiğimi düşünüyorum (sevmediğim halde). Boğa burcuyum. Artık bu durumu aşırı sadık olmama yoruyorum. Saçma olabilir burcumun özelliği diyorum kafam rahat ediyor :)

merak ettiğimden soruyorum acaba burcunuz ne? Sanki benzer düşünce yapısına sahibiz. Benzer bir olaydan ötürü ben de ne zaman mutlu olsam 13 yaşıma ihanet ettiğimi düşünüyorum (sevmediğim halde). Boğa burcuyum. Artık bu durumu aşırı sadık olmama yoruyorum. Saçma olabilir burcumun özelliği diyorum kafam rahat ediyor :)
Anladım :)) akrep burcuyum ama boğalarla da iyi anlasırım.Evet bende sürekli aynı dusuncelerdeyim:))

X