Femara+Ovitrelle

Kan vermeden bence adet sökücü kullanmayın kesin emin olun cunku idrarda yüzde 10 olsada yanılma payı var kan kesin sonuç riske atmayın derm kendınızı hep ilaç kullanmayın bence genel olarak vucudunuza zarar dogal yolları deneyın
evet aslında. bu zamana kadar da hiç adet söktürücü kullanmadım. doğru söylüyorsun. ama ağrılarım bazen çok siddetleniyor. regl olayım da kurtulayım diyorum. bu aralar da üsüdüm biraz. belki de o yüzden regl olamıyorum. anlamadım artık. yarın doktorumla konusayım bakalım ne diyecek

ailem de çağırıyor beni ama tek basima uçağa bineniyorum çok ciddi bi ölüm korkum var 1 yıldır. eskiden herkesi uçağa binme konusunda ben yüreklendirirdim ama 1 yıldır çok korkuyorum, tansiyonum düsüyor, bayılacak gibi oluyorum. esim hep götürürdü beni ailemin yanına o yüzden. ama bu defa bebek olacak diye o kadar emindim ki gitmek istemedim. esim evlilik yıl dönümümüzde dönecek bebeği o zaman haber verecektim falan. o yüzden de gitmedim. ailemdeki herkes de çalışıyor kimse yanıma gelemiyor. zaten onlara da durumumu anlatamıyorum üzülmesinler diye. anlatsam bir yol bulup gelirlerdi biliyorum.

her gün artan bir sancım var sağ tarafta tam yumurtalıkların olduğu yerde. normalde reglim ilk 2 gün lekelenme şeklinde gelirdi ama hiçbir sey yok. beyaz akıntım var yoğun kıvamda sadece. gecen ay da 3 gün gec regl olmustum. beklicem o yüzden. doktorum da sadece reglini bekle diyip duruyor. 10günden fazla gecerse muayene olursun diyor. ama sanki o da gebelik için ümidini kaybetmis gibi.
Belkide adetin stresten gelmiyor kafanı dağıtacak birşeyler bulmaya çalış. Dizi falan izlesen. Hakkında hayırlısı ne ise o olsun kuzum biraz rahatlamaya çalış çok kasıyorsun kendini

ya iğneyle gec döllenme olabileceğini sanmıyorum çok. çok kötüyüm kaç gündür. inanılmaz sarsıldım. kimseyle de konusamıyorum. sinirlenip esime de bir daha doktora falan gitmicem dedim. sanki hiçbir sey istediğim gibi gitmiyor. kaç gündür de inanılmaz kasık ağrım var. kiste dönüştü yumurtalar diye de cok korkuyorum. ne biliyim. hiç iyi değilim. iğnenin 18. günü hala regl de olmadım. sanırım regl olamadığım için de gerginim biraz. durup durup ağlama krizlerine giriyorum kaç gündür
Seni gerçekten çok iyi anlıyorum Allah en kısa zamanlar bizi onlarla kavuştursun 🌸🦋

güncelleme. 17.04
yumurtlama ve gebelik testi yaptım eve gelir gelmez.
iğnenin 42.saati ağrılarım bazen hareket etmemi zorlaştırıyor. rahat rahat oturup kalkamıyorum. çok şiddetliler. ovulasyon ve gebelik testimi atıyorum. yorum yaparsanız sevinirim çatlatma iğnesi kullananlaaarr?? çatlamadan kaç saat sonra ovulasyon silikleşir? yumurta çatlamayacak diye cok korkuyorum.
Gebelik testinde ki silik çizgi de olsa gebe demek değil mi ? Kan testi verdiniz mi?

X