Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

keşke benim sana yaptıklarımın karşılığını werseydin ya da wermeseydin ama tam tersini yapmasaydın,,,köstek olmasaydın,ön yargılı olmasaydın...beni dinleseydin,anlamaya çalışsaydın...olumsuz cümlelerin beni çok yaralıyo,destekçim olmanı isterdim,yanımda olmanı...ama her zaman herşey insanın istediği gibi olmuyo...yine de bi sevdanın bedeli bu kadar ağır olmamalıydı...gördün herşeye rağmen,sana rağmen 3 yıldır birlikteyiz...belki bir gün değişirsin:çok üzgünüm:

sana ne yazmalıyım ne demeliyim bilmiyorum..bana acılar yasatarak olgunlastırdıgın için tesekkür mi etmeli yoksa aklımı kaybettirecek kadar acı verdigin için nalet mi etmeliyim bilmiyorum..sen nasıl bir kişiliksin aklımda almıyor..hayatımda en büyük istegim ayaklarımın üstünde dimdik durdugum vakit senin ve diger iki sahsın karsına gecip bir gece sabaha kadar 15 yılın hesabını defalarca haykırmak!bunu üçünüzede ister isteyin ister istemeyin yapıcammm..az kaldı..

bn kücücük bir cocoukken sevgiye ihtiyacım varken yanımda cocugunu sevip öptün sırf seslerini duyayım yüregim yansın özlemim büyüsün diye..o günleri unutmuyorum unutmayacagım...zaman gelecek,göreceksin!bn iyiligide unutmam kötülügüde...hele seni aslaaa

yüregimi yaktın yüregin yansınnn..allah sana evlat acısını göstersinnnnnn..

beni bazen cok ii anlıyorsun bazen de hiç anlamıyorsun.
içimde kalanlar nolcak benim söyler msnnn

bana 2 güncük izini cok gördünüzya
hepinizin alacağınız olsun :mymeka:
bu 2 gün size zehir olsunkötükedihüso

Sana günaydın demek isterim.Bu sabah cesaret edip diyemedim.Sende aynı şekilde biliyorum.Çok komikti baktık baktık gittik ayymirmirmirmir Zaten seninle bütün iletişimimiz böyle değilmi:asigim:

senınle konusmak istemıyorum artık!!!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
ne çabuk unuttun beni inş ömrün boyunca o kıza baktıkça ben gelirim aklına

SeNi cok özledimmmmmm tahmn edemıceın kadar cok sensz yasayamam olamam demıstım yaaa senın dedıgınn gıbııı yasıyorumm ama bır olu gıbııı:KK43: ettıgımız yemnler sozlerr soz olup uctuuuu....senı cok sevmıstımmm neden neden benım sucum neydııı:KK43: benı bıraktınn kac kereee savastım ıstemıyorum dedınnn...hala bır umut arıyorum hala donecegın gunu beklıyorummmm....gel artık gelll yarım kalan askımızı tamamlayalım gel verdıgımız sozlerııı yerıne geterelımm gel senınde dedıgın gıb sonunda yasayacagımız mutlu son ıcın savsalımm ama sen pes ettın ve gıttın arkana ardına bakmadann bu bıze hak dııl boyle bıtemez ıkı ay olcak ayrılıgımızın gel yetmez mı yetmez mı artık ayrı yasamakk :KK43: gel etme ne olur sen bu oLamazsn bır damlya goz yasına kıyamam dıyen sen gozyaslarımın okyanus olmasına ızın veremezsınn:KK43: kızlar ltfen yardım edınn sessz kal zaten gerı donerrr ozler degerını anlar dedılerrr beklıyorum donmıcek mı yoksaa hıcbır care yokmuuuusenağlama

Eski dostuma; "Dostluk diye bir şey kalmamış" diye yakınmışsın birilerine msn inden, sen bu kavramı bilir miydin? sırf başka dostluklar uğruna en iyi dostunu yarı yolda bırakıp giden sen değil miydin? noldu? o dostların sana kazık mı attı yoksa? dostunu hiçe sayan biri olarak hayatın boyunca dostlarından böyle yakınmaya devam edeceksin inan, sen ne ektiysen onu biçtin, "üzgünüm" demek isterdim ama değilim...

Bir başkasına; Sana diyecek bir sözüm kalmadı ne söylesem anlamayacaksın beni, sen bitirmişsin ben bitirmişim hiç önemi yok, için rahatlayacaksa tamam sen bitirdin bu mevzuyu, sana kendimi ifade etmeye çalışmayacağım sende çalışma, yalanlarına inanmam artık, bi daha karşıma çıkma yeter...

seni seviyorumm hayatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

seni sevdim, çok sevdim, ama kendimi senden daha çok seviyoruuummmm :lepi: :lepi:

merhaba,bana okuduğunu söylemiştin burayı daha sonrada söz vermiştin okumayacağım diye nasılsın neler yapıyorsun kimbilir bahar geldi bak sevdiğim,hani bir şiir varya beni bu güzel havalar mahvetti bu havaları hatırlıyormusun en güzel günlerimiz geçti bu havalarda bu aylarda yani seninle,seni çok sevdim ben senden sonra başkalarıylada konuşmuş olsam hatta başkalarıda olsa sen başkasın ne denir buna bilmiyorumki kader,seviyorum ve uzaktayım senden bu belkide hatalarımın bedelidir,senden sonra seni sevdim yine,seni çok seviyorum ne olur artık inan bana ben her ne kadar öö... için ağlıyor gi,bi gözüksemde biliyorum ben asıl senin için ağlıyorum yokluğun çok zor en olmadık şeyde aklıma geliyorsun,istemiyorum seninle normal konuşmak felan nasılsa evlenip gidecen birgün bide onun acısını yaşatma bana,söyleyenecek ne kadar çok söz var demi keşke değişirebilsem bazı şeyleri keşke dönebilsek geçmişe,yaşadığım kötü şeyleri biliyorsun ama elime fırsat verseler geçmişte bişeyi düzeltmem için ben seninle olanları değiştirmek isterdim inan bundan daha fazla acı veren başka bişey yok umarım mutlu olursun ama ben mutlu olduğunuda bilmek istemiyorum çünkü ben seninle ilgili bişey bilmek istemiyorum daha fazla üzülmemek için

Bu kadar cesur olunacağını öğretmediler mi sana...
Yazık...
Ben cesur sanardım seni, ben yaptım, ben yaptım diye karşımda kükrerken adam sanardım...
Geçmiş ola hem sana hem bana..

aklımda yazacagım bir senaryo var..biliyorsun bunu seviyorum..

daha bekleyeceksin bni..zaman var..

yoksun yoksun
kaç gün geçti bi msj yok aferin sen ilerle böyle çok hain planlarım war.............

merhaba kıslarrrrryerimseniben

"O" diye isimlendirdigim kişi: hayatınızda konusmak,söylemek isteyipte; kelimeleri yüzüne dökemediginiz herhangi biri olabilir.

farzedinki o şimdi burayı okuyacak, yüreginizden neler geciyor?ne söylemek isterdiniz?

hadi baslayın bakalımyerimseniben:kahve:

dostluğumu ,iyi niyetimi kullandın. maalesef çok safmışım. kabahat bende. seni Allaha havale ediyorum.

X