Fantom süpürge

elifkopp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2023
8
0
22
Merhaba arkadaşlar indirimde 300 tl’ye Fantom dikey süpürge aldım Yorumlarda baya iyiydi herkes memnun ama çeyiz için ucuz mu kalır bilemedim sizce daha kaliteli bir süpürge alayım mı yoksa çeyiz için Fantom şimdiki yeter mi robot süpürge de almayı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar indirimde 300 tl’ye Fantom dikey süpürge aldım Yorumlarda baya iyiydi herkes memnun ama çeyiz için ucuz mu kalır bilemedim sizce daha kaliteli bir süpürge alayım mı yoksa çeyiz için Fantom şimdiki yeter mi robot süpürge de almayı düşünüyorum
annemde 2 ay once falan aldi cekisi simdilik guzel uzun sureli kullananlar daha net seyler yazar :)

fantom bilmiyorum ama bende evlenirken phılıpsin en uygun modelini almıştım 8 senedir hala kullanıyorum. Bence dyson falan hikaye 🙈

Olsun ucuz olsun tek ihtiyaç süpürge olmuyorki neler aldım nelere para harcadım hala eksik bitmiyordm düğünden sonra tekrar alırsın bir süpürge bozulursa

X