Fal Sepeti Deneyimleri

ya şu online falcıların hepsi yalan bence. sildim uygulamaları, elinin altında olunca indirimdi şu kişi ucuzdu derken arada bakılıyor hiç gerek yok. bu başlığa baktıkça da iyi ki silmişim diyorum. bir yerlerde var iyi falcılar da bulmak herkese kısmet olmuyor işte.
Bulabilsek keşke. şöyle şaşırmak istiyorum ya

Bayanlar Cesur hakkında ne düşünüyorsunuz?
ilk falı cok uzattı ama anlık iyi gibi geldi ikinci falında iade aldım ben. 13 dakika asırı gereksız uzatmıs ve sorum cevaplanmadsn fal yarısa kesılmıs oyle gondermıs. o krediye bu fal cok sacmaydı zaten falı dinleyince iade verdiler. ama fal bakımına bir sey diyemem dedikleri dogru degil vs suclayamam sadece aşırı yavas bakması benı cok rahatsız etti cok duraksıyo

Merhabalar,

Benim durumumun ustunden yeteri kadar zaman gectigi icin 3 tane favori falcimi paylasmak istedim

Falsepeti: Nesibe
Astrocenter: Alya
Falalem: Rezzan abla

Binnazin tamamina baktirdim sanirim, hic yakinindan gecen olmadi.
Bu uclu daha akla yatkin, pembeden uzak yorumlar yapiyo diye zaman zaman sinirimi hoplatsalar da en icten ve enerjimin en cok uygudugu uclu nacizane :)
Merhaba sizin aylar önce bi yorumunuzu okumuştum. Astrocenterdaki falcılar için de yazmıştınız, Alya da hiç bilemedi demiştiniz. Şimdi galiba değişti düşünceniz. Çıktı mı dedikleri? Ben de kendisine arada baktırıyorum da

Merhaba sizin aylar önce bi yorumunuzu okumuştum. Astrocenterdaki falcılar için de yazmıştınız, Alya da hiç bilemedi demiştiniz. Şimdi galiba değişti düşünceniz. Çıktı mı dedikleri? Ben de kendisine arada baktırıyorum da
Merhaba Azra Ekin için randevu almak çok zor. Alya yı önerir misiniz?

Telwe’de Ronan, Yakomoz, Hisli
Fal sepetinde Şule Naz, Elena Günce, Berivan Barçın
Bir Yolun Var’da Aylin-Fama-Sema üçlüsü üçüncü kişiyi bilmiş
Onun dışında Melisa, Zeus, Nesibe, Işılay, Cesur, Gökçe Aksoy, Zeyno Peri, hepsi faso fiso arkadaşlar
Karakteri ve perde arkasını birebir analiz eden Ronan ve Elena olmuş, ilk dinlediğimde inanmak istemesem de

Telwe’de Ronan, Yakomoz, Hisli
Fal sepetinde Şule Naz, Elena Günce, Berivan Barçın
Bir Yolun Var’da Aylin-Fama-Sema üçlüsü üçüncü kişiyi bilmiş
Onun dışında Melisa, Zeus, Nesibe, Işılay, Cesur, Gökçe Aksoy, Zeyno Peri, hepsi faso fiso arkadaşlar
Karakteri ve perde arkasını birebir analiz eden Ronan ve Elena olmuş, ilk dinlediğimde inanmak istemesem de
byv da baska kimleri denednz

X