Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba kizlar:KK54::KK54:falsepetini yeni indirdim bikac gundur baktirdigim falcilardan yorumlarini begendiklerim ve begenmediklerim oldu sizlerle de paylasmak istedim. Gul Demir ve Demir cok kotuydu. Gul bi kere enerjisi bile kotu begenmedim. Demir de ayni cumleyi dolandirip durdu 10 dakika boyunca agir agir gercekten fenalik geldi dinlerken. Baya kotuydu ikisi de. Ruyaya baktirdim felaket tellali gibi basladi olumlu biseye dondurdu sacma geldi. Akin Kurt ve Armagan Kaplan iyiydi. Ama favorim Mars Ates. Gercekten durugorusu muhtesem. Cok begendim ve cok tutarli soyledikleri verdigi tarihler de aynen bekledigim tarihlerle tutuyor.
Mart ateş de durugorü 0 kafadan atıyor falı iğrenç bı deneyim yaşattı bana

Ben canlı fal baktırdım. Baktırdığım kişinin evcil hayvanını ve mesajı o an gördüğünü bildi. Nasıl oldu anlamadım . Mesajı görmüş dedi normalde görmemişti ve baktığımda gerçekten görüldü tiki oldu o an .

Bence bu kisisel bi durum herkesin enerjisi tutmuyor her falciyla. Gul Demir hakkinda olumlu yorumlar vardi mesela burda bence de o berbatti. Mars baya bildi benimle ilgili detaylari hem gecmise dair hem gelecege yonelik planli islerimle ilgili tarih verdi ve tamamen ortusuyor. Bence Mars basarili tecrubeyle sabit.

ya şu online falcıların hepsi yalan bence. sildim uygulamaları, elinin altında olunca indirimdi şu kişi ucuzdu derken arada bakılıyor hiç gerek yok. bu başlığa baktıkça da iyi ki silmişim diyorum. bir yerlerde var iyi falcılar da bulmak herkese kısmet olmuyor işte.

ya şu online falcıların hepsi yalan bence. sildim uygulamaları, elinin altında olunca indirimdi şu kişi ucuzdu derken arada bakılıyor hiç gerek yok. bu başlığa baktıkça da iyi ki silmişim diyorum. bir yerlerde var iyi falcılar da bulmak herkese kısmet olmuyor işte.

ben de bugun itibariyle sildim. istanbuldaki falcilar basligina da yazdim buraya da falsepetinden aklimda kalanlari yaziyim

alaca pera, gul demir, gokce, sibel avci ve oylum genc. hepsi karsidakinin kendi sorunlari var filan dedi zaten hep oyledir 😁 adim aticaktir ama sorunlari vardir 😁
sadece oylum genc degisik noktalardan yakalamis ve bilmis. digerleri idare et sabret bekle sakin kal demis durmus. akliniza cok takilan olay yada kisi icin baktiriyosaniz adimi atin gitsin ya olur ya olmaz. para da size kalir 😂 sabret bekle diye diye vaktimizi yiyolar

ben de bugun itibariyle sildim. istanbuldaki falcilar basligina da yazdim buraya da falsepetinden aklimda kalanlari yaziyim

alaca pera, gul demir, gokce, sibel avci ve oylum genc. hepsi karsidakinin kendi sorunlari var filan dedi zaten hep oyledir 😁 adim aticaktir ama sorunlari vardir 😁
sadece oylum genc degisik noktalardan yakalamis ve bilmis. digerleri idare et sabret bekle sakin kal demis durmus. akliniza cok takilan olay yada kisi icin baktiriyosaniz adimi atin gitsin ya olur ya olmaz. para da size kalir 😂 sabret bekle diye diye vaktimizi yiyolar
Ben de öyle, en son 1.5 yil önce baktirmistim. Bir dahada bulasmadim. Benim zamanimda yine fiyatlar iyiydi simdi inanilmaz cok, resmen tacirlik o kadar paraya. Iki seviyor, gelecek, ruh esininiz, ailesiyle, isiyle sorunlari var demek icin 10 dakika 50 euro 🤣

X