Faizsiz Araç Almak İstiyorum

eliferdemli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2023
2
0
23
Selam arkadaşlar. Son zamanlarda lüks ya da istek olarak değil de ihtiyaç olarak gördüğüm için araba almayı çok istiyorum ama bir araba alabileceğim peşin param yok ne . Kredi çekmek, katlarca fazla faizini ödemek istemiyorum. Birevim'le araba ve ev alan çok insan var, çevremde de bir kişi tavsiye etti. Faizsiz, kişiye uygun taksitlerle araba almayı kolaylaştırmışlar. Belli bir çalışma bedeliyle de başvurulabiliyor. Başvurmak istiyorum artık bir yerden başlamalıyım.

Biz de eşimle yıllardır faizsiz alalım diye bekledik. İnşallah yakın zamanda bizimde ayağımızı yerden kesen bir arabamız olacak çok şükür. Bizim biraz eksiğimiz vardı katılım bankasından ihtiyaç finansmanı almak istedik ama ihtiyaç kredisini araba alırken kullanamıyormuşuz. Araba için finansman istesek aracın yaşı büyük diye çıkmıyor. Biz de ablamdan altın olarak borç alıyoruz. O şekilde çok şükür faize girmeden alabileceğiz. Sizin de böyle başlamanız iyi olabilir kesinlikle bir şekilde başlamak lazım

Selam arkadaşlar. Son zamanlarda lüks ya da istek olarak değil de ihtiyaç olarak gördüğüm için araba almayı çok istiyorum ama bir araba alabileceğim peşin param yok ne . Kredi çekmek, katlarca fazla faizini ödemek istemiyorum. Birevim'le araba ve ev alan çok insan var, çevremde de bir kişi tavsiye etti. Faizsiz, kişiye uygun taksitlerle araba almayı kolaylaştırmışlar. Belli bir çalışma bedeliyle de başvurulabiliyor. Başvurmak istiyorum artık bir yerden başlamalıyım.
Şu piyasada öyle araba ev almak bana mantıksız geliyor. Sistemi biliyorum. Ama şu piyasada araba fiyatlarl 6 ayda 2 ye katlıyor. Peşin paranız yoksa hiç mantıklı değil. Çünki diyelim sisteme 400 bin için basvuru yapıyorsunz. Sanırım yarısını ödemeden verilmiyor para. Kaç ayda olacak parayı alana kadar 400 binin anlamı olacak mı. Bende düşünüyorum ama peşinatım olmadan mantıklı değil

benim amcam da başvurdu erkenden aldı teslimatını o kadar uzun süre beklemeden etmeden. bi bakın bence diğerlerinden daha iyi

benim duyduğum çok sağlam pabuç değiller.

Bende fuzuleve başvurdum 1sene önce. 30bin dosya masrafı 40kusur de bu zamana kadar odedigim taksitlerim. Çekilişli sistem erken çıkar diye girdim tık yok. Bı kaç tanıdığım 3 5 ay içerisinde aldı tamamen nasip kısmet meselesi. Ama keşke girmeseydim diyorum yani. O parayı altın yaparak yada dolar olarak biriktirseydim zaten çoktan 2ye katlamisti .

X