EYALET 1 /// Baden-Württemberg Paylasim Alani(Tanisma)

H

hexe

Ziyaretçi
kizlar hadi gelin bakalim buraya tanisalim

cilginim nasilsin sanada gönlümden bunlar kopup geliyorrrrrr

hexecim hayrola hastaymissin gecmis olsun canim yani baklava yapabilcekmisin:Roflol:

tekrar gecmis olsunnnnnnnnn

resim21315mx3.jpg

Dalindan Koparmaya Kiyamadim Kizlar,,,
Sizin Icin Bu Güller Citircim Tesekkür ederim,,,, Duygulandim Yine:çok üzgünüm:

96gfergrfekc2ay2.jpg

Birazda Nostalji Yasiyalim Dedim,,,
Yaslanmis Versiyonumuz Kizlar,,,,:Roflol: Ben Ortadaki Oluyorum Dabii Icraatim yine Dillerde:1closedeyes:, Ve Digerlerimiz:Roflol::Roflol:Senin Bagcuklu Ayakkabilarini Sevsinler Hexemnaniknanik
(Hexe Ölürken Elimi Birakma gidecekse Beraber gidelim Nan:Roflol:)

10680020610742sndo5.gif

Canlarim Hepinizin Kadir Gecesini Tebrik Eder,,, Yüce Allahtan Hayirli Kandiller Nasib etmesini Niyaz ederim,,, Dualarimizin Kabulu dilegi ile,,,, Öpüldünüz Sekerler,,,Şeniz

birthdayar7.gif

Felinnurum Yavruna Nice Seneler Diliyorum,,
Öpüyorum Kocaman,,,, Rabbim Hayirli Seneler Nasib Etsin,,

Sevgilerimle :emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba guzeller,Turk milleti olarak hepimizin basi sagolsun!!! Umarim bu sehit kanlari daha fazla akmaz ve terörün kökü silinir!!

Ben kizimin dogum gunu var dedim ve ortadan kayboldum.Sebep;kizim dogum gununde bogmaca hastaligina yakalandi.Almancasi krupp'mus.Doktora gittik buhar tedavisi yaptilar.4gun hic uyuyamadi guzel kizim!Ateslendi balgami vardi ama cikaramadi kustu,burunlari tikali!! Yemek yemek istemiyor!!Allahtan emziriyorum. Ama bende de yeterli süt yok eskisi gibi,afrikalilara döndüm:))
Dun cocuk hastanesine gittik iyilesmeyince endiselenmeye basladik. Antibiyotik verdi doktor! 4gun sonra ilk defa uyudu kizim,buyuyecegine kucldu gitti kizim!! Ama daha da zor nefes aliyor.uykusunda aglayarak uyaniyor. Bir hafta icerisinde duzelmesi gerekiyormus!!!

TERÖRÜ
LANETLAnnem beni yetiştirdi, bu ellere yolladı
Al sancağı teslim etti, Allah’a ısmarladı

Boş oturma çalış dedi, hizmet eyle vatana
Sütüm sana helal olmaz, saldırmazsan düşmana

Arş ileri, marş ileri, Türk askeri dönmez geri.

Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun
Biz bu yoldan dönersek, namus bize ar olsun.

Ne şereftir ölmek bize bu güzel vatan için
Yanar yürek yurt aşkıyla daima için için.

Arş ileri, marş ileri, Türk askeri dönmez geri.
İYORUZ!

ahanda bu

nasil kizlar 0 km kullanilmis deyildir lülülülülülüşakkıdı

kizlar ne yapiyonuz cilgin hanim cok mesgülmüs:mymeka: acaba neden dün elimi geciremedim pc yi bi grdim ciktim televizyonda kurtulus savasinin filmi vardi onu seyretim sonra yaklasik 3 saat sürdü ama sahaneydi bir kez daha mustafa kkemal ataturkle gurur duydum turklugümle gurur duydum

hepinizin cumuriyet bayrami kutlu olsun hepinizi öpuyorum :asigim:Şeniz

Kizlar sizinde hepinizin Cumhuriyet Bayrami kutlu olsun

Ne Mutlu Türküm Diyene
:asigim:

X