Bebek Beslenmesi EVOLVİA MAMA KULLANANLAR

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
evolvia iğrenç bir mama yani bişey diyemiyorum mahvetti çocuğumu, en sonunda keçi sütü anne sütüne en yakın olduğunu öğrendim ve mamasını araştırıken töpfer organik keçi sütlü bebek mamasını buldum. ve iyiki bulmuşum ne gaz ne kabızlık ne alerji nede uykusuz günler yok artık. içerik olarak ta gayet uygun besleyicidir. hemde mamanın sadece eczanelerde satılması da güvenilirdir. bebişinle mutlu günler canım.
Bende 3 aylık bebeğim için evolvia. Kullanıyorum. Doktor arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. Söylediğine göre şu an anne sutune en yakın mamaymis. İçindeki birçok özelliğin turkiye deki mamalarda olmadığından bahsetti. Bende gayet memnunum.

Evolviyayı bırakıp bebelaca başladık ama gaz problemimiz oldu çocuklar uykuda bile ıkınmaya başladılar ve uykuya dalamadılar ve yine evolviyaya geri döndük

canım yanlışı var bence doktorunun, anne sütüne en yakın süt keçi sütüdür. hatta birebir aynısı eşşek sütüdür. ço araştırdığım için. biliyorum. evolvia bunu nasıl idda etmiş yada doktor şaşırdım. araştırmanı ve bebeğini anne sütü alamıyorsa organik ve anne sütüne en yakın mama ile beslemeni özellikle tavsiye ederim. bebeklerimiz bizim en kıymetlilerimiz. :) sevgiler canım

Bende 3 aylık bebeğim için evolvia. Kullanıyorum. Doktor arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. Söylediğine göre şu an anne sutune en yakın mamaymis. İçindeki birçok özelliğin turkiye deki mamalarda olmadığından bahsetti. Bende gayet memnunum.

canım keşke keçi sütü bebek maması deneseydin. çok hassasım bu konuda bak o şikayetler hiç olurmuydu.

Evolviyayı bırakıp bebelaca başladık ama gaz problemimiz oldu çocuklar uykuda bile ıkınmaya başladılar ve uykuya dalamadılar ve yine evolviyaya geri döndük

canım yanlışı var bence doktorunun, anne sütüne en yakın süt keçi sütüdür. hatta birebir aynısı eşşek sütüdür. ço araştırdığım için. biliyorum. evolvia bunu nasıl idda etmiş yada doktor şaşırdım. araştırmanı ve bebeğini anne sütü alamıyorsa organik ve anne sütüne en yakın mama ile beslemeni özellikle tavsiye ederim. bebeklerimiz bizim en kıymetlilerimiz. :) sevgiler canım

Merhaba arkadasim doktor aynisi bizede soyledi bende suan aptamil 1 kullaniyorum sasirdim ne yapacagimi

Mama içeriği ile ilgili çok emin olamam ama süt konusuna gelince eşim gıda mühendisi ve süt teknolojisinde yıllarca çalıştı. eşek sutunun anne sütü ile birebir aynı olması diye birşey olmayacağından bahsetti. Sadece laktoz oranları çok yakınmış ve protein değeri yuksekmis. Birbirinden çok farklı özellikleri var.

Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?
Bebegim 8 aylik dogdugundan beri veriyorum cok memnunum.bir arkadas tavsiye etti onunda arkdasi o firmada calisior seminerlerine falan katilmis icerigi cok iyi.drumda kilo alimi cok fazla ama bebeginde fazla gorunmuyor kaloteli kilo almis dedi.bir ara aptamil denedim ama bebegim begenmedi.

Benim bebegim çok gazlı doğdu. mamaya aptamille başladık ama 5 günde bir kakasını yapıyordu.bi eczacı evolvia mamayi önerdi ve mucize gibi bebegim hergün 2 kere kakasını yapmaya basladi ve gazi azaldi.gerçekten kabızlık ve gazi için birebir ayrıca güzelde kilo aldiriyo

kızım 6,5 aylık .. doğduğundan bu yana evolvia kullanıyorum son derece memnunum.. bi defa içinde balık yağı olduğu için zeka gelişimi için son derece ideal.. kabızlık vs. gibi hiçbir sorun olmuyor.. tadı biraz kötü ama bebeğiniz alıştıktan sonra o da sorun olmuyor.. Diğer markalara göre biraz pahalı ama ben kesinlikle tavsiye ediyorum :) söz konusu bebişlerimizse her şeye değer :)

Ben de dogum yaptigimda hastanede ilk gece hic sutum gelmedi ve bebegim de emmeyi reddettigi icin tabi.hastanede ilk gece mama verdiler.markasini sordum ( eve gidip baska bisey denerim alerji falan yapar riskini goze alamadigimdan) evolvia dediler.ilk kez duydm ama eczacim da su an en iyisi o deyince guvenerek de aldm kullandim.gercekten hic kabizlikyyasamadk.sonra sutum gelince tadini begenmedi birakti o ayri:))

Bir de bisey sorcam.sutum yetmiyor artik ve tekrar evolvia denedik ama bu kez begenmedi yediremedim biturlu.sonra hipp aldim ama kutuyu acinca sanki nem almis gibiydi.diger toz mamalar gibi degil.acaba bu normal mi.kullanan varsa cvp lutfen l.bisuru para verdim aldim ama vermeye cekiniyrum.bi tane daha alip da bakmak yerine kullananlara sorayim dedim

Hip bende kullanmistim diğer manavlardan hiç bir farkıyoktu. Nemli gibi oolmaması gerek

Evolvia mamasını doğumdan itibaren yaklaşık 4 ay kullandık, memnundum ama kilo alımı hep az oldu bebeğimin 1 aydır SMA kullanıyoruz kilo alımı arttı tabi ek gıdalara da başladık bu ay.

Bu arada mamanın şeker ilaveli olmaması önemli şeker olmayan mamalarda evolvia, sma, golden goat ve hipp bildiğim kadarıyla. Bebeğiniz emiyorsa bunları tercih etmelisiniz aksi taktirde sütünüz şekersiz olduğundan şekerli bir mamayı görünce hemen bırakıyorlar demişti doktorum.

Arkadaşlar Merhaba kızım 3.5 aylık aptamil 1 kullanıyorum ama devamlı ishal aranızda böyle sorun yaşayan var mı?

Arkadaşlar oğlum yaklaşık 3.5 aylık. Sütüm yetmiyor.doktor hip ve sma önerdi. Koligi olan ve kaka yaparken saatlerce ikinan bir bebek.hipp aldım dün fakat evolviayi onermissiniz.ilk defa duydum. Birde suan ishalimiz var ne yapayim.?

Arkadaşlar merhaba oğlum 4 aylık ve yaklaşık 10 gündür mamayı zor yiyor yerken ağlıyor ve kıvranıyor istemiyor.aptamil kullanıyorum Öncesinde Golden goat denedim bi süre çok iyi yedi ve dah sonra yetmeyince aptamile döndük ama saatlerce acıkmıyor 6 saat üstüne en faLa 90 yiyor .bu gün evolvia aldık inşallah onu yer.sizce neden acıkmıyor ve yerken ağlıyor

Ben ogluma evolvia kullanıyorım doğduğundan beri suan 3 aylık baska mama denedım bulamamıştım hero baby aldım sureklı kustu kabız gaz hepsı mevcuttu ama evolvia da ne kabız oluyor ne gaz cok memnunum mama dan baska mama kullanmıyorum artık dıger mamalara göre pahalı ama oglumun saglıgı ıcın değer evolvia kullan derim tavsıyemdir

X