Bebek Beslenmesi EVOLVİA MAMA KULLANANLAR

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cakyaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
986
279
Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?

Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?

Canim mrb sma mamada omega olmadığını nereden çıkardın icindekiler kısmında yaziyorya çoklu doymamış yağ asitleri diye.AA ve DHA diye onlar işte omega yağları zaten

S
Canim mrb sma mamada omega olmadığını nereden çıkardın icindekiler kısmında yaziyorya çoklu doymamış yağ asitleri diye.AA ve DHA diye onlar işte omega yağları zaten
Sma 1 kullandigimizda onda yaziyordu om
ega 3 asitleri icerir diye bunda yazmiyor ayrica evolviada omega 3 asitleri demir c vitsmini AA ve DHA icerir ysziyor sanki AA ve DHA omegadan ayri seylermis gibi geldi bana oyuzden sma1 kullanirken mamanin kapagini acinca yogun bir balik yagi kokusu gelirdi kullananlar bilir sma 2 de o koku yok

S

Sma 1 kullandigimizda onda yaziyordu om
ega 3 asitleri icerir diye bunda yazmiyor ayrica evolviada omega 3 asitleri demir c vitsmini AA ve DHA icerir ysziyor sanki AA ve DHA omegadan ayri seylermis gibi geldi bana oyuzden sma1 kullanirken mamanin kapagini acinca yogun bir balik yagi kokusu gelirdi kullananlar bilir sma 2 de o koku yok

Benim evde de sma 2 var ve icindekiler kısmında dha ve AA yazıyor bildiğim kadarıyla dha omega 3 AA da omega 6 yağ asitlerinden

Merhaba
ben kızıma doğduğundan beri evolvia kullanıyorum çok memnunum şu an üç aylık severek içiyor gaz, kabızlık vs. hiçbir sorun yaşamadık. Tesadüfen almıştık bu mamayı ama hangi doktora sorduysam hepsi iyi bir mama dedi. Maalesef sütüm yetmedi:KK43: dememedigim yol kalmadı ama olmadı artmadı bi türlü :KK43: kabullendim artık evolvia ya ya devam ediyorum. Şimdilik memnunuz.

Tesekku
Merhaba
ben kızıma doğduğundan beri evolvia kullanıyorum çok memnunum şu an üç aylık severek içiyor gaz, kabızlık vs. hiçbir sorun yaşamadık. Tesadüfen almıştık bu mamayı ama hangi doktora sorduysam hepsi iyi bir mama dedi. Maalesef sütüm yetmedi:KK43: dememedigim yol kalmadı ama olmadı artmadı bi türlü :KK43: kabullendim artık evolvia ya ya devam ediyorum. Şimdilik memnunuz.
Tesekkur ederim bende sma a yi nestle satin alinca sma yi degistirdim. Simdi hipp kullaniyorum memnunum

slm ark benim bebeğim 6 aylık . ve kg 6.800 bi türlü kg almıyor çok iştahsız zorla yediriryorum ama kusuyo büyümüyor doktora gittik evolvia verdi onu da yemedi bir sürü mama denedim ama hiç birini sevmiyo biberon emmio napabilirim ne yedirebilirim ek gıdaya geçtik ama öle herşeyi yemiyor henüz yardımcı olun lütfen :KK43:

evolvia doktor önerisi ile başladım. gaz sorunumuz kalmadı. kilosuda gayet iyi. ben öneririm arkadaşlar

ark. hipp mamakğ aldırıyor mu ?
Hipp kilo aldiriyor mu bilemeyecegim cunku kisa bir sure kullandim ama icerigi diger mamalara nazaran daha kati ve yagli. Birde aliskanlik yapiyor onun tadindan sonrabebegim eski mamasini almadi

slm ark benim bebeğim 6 aylık . ve kg 6.800 bi türlü kg almıyor çok iştahsız zorla yediriryorum ama kusuyo büyümüyor doktora gittik evolvia verdi onu da yemedi bir sürü mama denedim ama hiç birini sevmiyo biberon emmio napabilirim ne yedirebilirim ek gıdaya geçtik ama öle herşeyi yemiyor henüz yardımcı olun lütfen :KK43:

Selam,
Canım similac denedin mi? Similac anne sütüne en yakın mama evolvia da balık Yağı olduğu için Bebeğin tadını seçmemiş olabilir.
Ben de mamaları tattığım için tatlarını biliyorum, similac çok güzel kilo aldırıyor ama benimkine kabız yaptığı için bırakmıştım

biz de ikiz kızlarıma bir sürü mama denedik evolvia ya denk geldiğimizden beri rahatız kabızlık sorunumuz vardı dr umuz ilerde daha kötü birşey olacağına her gün fitil yapacaksın dedi gün aşırı fitil yapıyordum o zaman sma kullanıyorduk iyide kilo aldırıyordu ama kaka yapmıyorlardı. evolvia yı hatırlıyorum denemek için almıştım ilk 3 günde düzene girdiler mamadan değildir düzeldi herhalde diye sma ya geri döndük yine kabız oldu öyle 1-2 deneme yaptım gördüm ki mamadan bir daha da değiştirmedik. ama evolvia ile kilo alımımız az 500 - 600 g ı zor alıyoruz ayda. golden goat deniyim dedim son günlerde hemen kaka koyulaştı yine dönüyoruz evolvia ya 3-4 kutu yedekli tutucam...

denediğim mamaları da yazayım... aptamil, humana, aptamil conformil, sma, similac, bebelac, nutrikonfor, golden goat... bunlardan humananın tadını beğendiler emmeyi bırakırlar diye onu vermek istemedim...

Arkadaşim o nasıl doktor ki gunluk fitil yap diye biliyor 3 gun geçtiği halde yapmazsa o zaman fitil öneriliyor.

Bende aptamil, mulipa herobaby,bebelac,evolvia, hipp,ari mama .gogly dahahatırlayamadıgim dolu mama cope gitti

evolvia iğrenç bir mama yani bişey diyemiyorum mahvetti çocuğumu, en sonunda keçi sütü anne sütüne en yakın olduğunu öğrendim ve mamasını araştırıken töpfer organik keçi sütlü bebek mamasını buldum. ve iyiki bulmuşum ne gaz ne kabızlık ne alerji nede uykusuz günler yok artık. içerik olarak ta gayet uygun besleyicidir. hemde mamanın sadece eczanelerde satılması da güvenilirdir. bebişinle mutlu günler canım.

snglbrl .!.:
evolvia iğrenç bir mama yani bişey diyemiyorum mahvetti çocuğumu, en sonunda keçi sütü anne sütüne en yakın olduğunu öğrendim ve mamasını araştırıken töpfer organik keçi sütlü bebek mamasını buldum. ve iyiki bulmuşum ne gaz ne kabızlık ne alerji nede uykusuz günler yok artık. içerik olarak ta gayet uygun besleyicidir. hemde mamanın sadece eczanelerde satılması da güvenilirdir. bebişinle mutlu günler canım.
Evet topfer mamayi bizim doktorumuz da tavsiyeetti ve cçok ovmustu

Evolvia sarelle-tadelle grubunun ürünüdür. Avrupa'dan bu markayı satın aldılar. Esim burada çalıştığı için biliyorum. Piyasada katkısı olmayan- soyasının genetiği degistirilmemis- gerçek vanilya kullanilan ender ürünlerdendir tadelle ve sarelle ürünleri. Çünkü sahipleri sağlık ve hijyen konusunda çok titiz. Evolvia yi da bu yüzden aldılar. Benim de 1 yasında bir kızım var ben de kullanıyorum ve gayet memnunum tabi her mama her bebekte ayni etkiyi göstermez. Oğlumda hipp kullanmıştım ondan da memnumdum ama bunda balık yagi da var. Şu an eşim başka bir işte çalışıyor, reklam gibi algılanmasın:)

Evolvia kullanmaya başladım bende ikizlerime 40 günlük oldular 90 cc veriyorum 2,5 saatte acıkmaya başlıyorlar,acaba azmı geliyor mama

merhaba bayanlar 2 aylık bebeğim var çok şükür emziriyorum ama bir ara sütün azalır gibi oldu hala çoğalması içn uğraşıyorum bir gün gelecek sütüm yetmeyecek mama vermek zorunda kalıcam bir çok arkadaşıma sordum bazısı hip kullanıyor içinde ağır metal varmış firmada kabul etmiş bir arkadaşım en iyisinin aptamil olduğunu söyledi hiç evılvia yı duymadım kullanan olarak tabi bir topfer demişler onuda duymadım

X