Bebek Beslenmesi EVOLVİA MAMA KULLANANLAR

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?
Ben evolvia kullanıyorum benim ikizlerim var ilk önce evolvianın prematüre olanını kullandık oğlum çok ga
Evolvia mama kullananlar memnun musunuz ben bebegime hummana ve sma vetiyordum sma 2 numarasina gectik icinde omega yok evolvia mamada oldugu dikkatimi cekti nasil bir mamadir acaba kullananlar memnun mu?
Benim ikizlerim var sütüm ikisine yetişmiyor geceleri evolvia yı anne sütüne takviye veriyorum gündüzleri anne sütü vermeye çalışıyorum ilk önce prematüre olanını kullandım oğlum kolik olduğu için evolvia ac mama ya geçtik hala çok gazlı ama kakasını daha iyi yapmaya başladı memnunum

Benim oğlumdada vardı gaz ve kabızlık inanın bütün mamaları denedim bu sıralarda en son bebelac goldla buldum çözümü 1 ay kullandım düzene girdi ama o ay kilo almadığını duyunca sma ve evolviayı karıştırıp kullandım en son da bütün sorunlar bitince aptamile döndük hala kullanıyorum 15 aylığız bu arada hala kullanıyorum sütle beraber gayet memnunum herşey bebişim içinnnnnn

Merahaba şuan aynı durumu yaşıyorum ne yaptınız
MERHABA OGLUMDA EVOLVİA KULLANDIM HIC GAZ GIBI VS BASKA SORUNLAR YASAMADIM AKSINE HIC GAZ YAPMADI MAMA ZATEN GAZ YAPMAMASI İLE MESHUR MAMAYI BRIAKACAGIMIZ SON AYLARDA SİMA KULLANDIM COK ESKI VE KALITELI EVOLVIA KDR PAHALI BIR MAMADAIR SMA DENEYIN GAZ PROBLEMI YAPMIYOR YINEDE BEBEGE VE BUNYESINE DE BAGLI TABIKI AMA BEN MEMNUNDUM

Ben kullandım çokta memnunum bu mamadan 🤗

Merhaba arkadaşlar EVOLVIA rp1 mama var elimde 2 numaraya başladığım için 1 numaraları duruyor almak isteyen olursa bana ulaşabilir.

Eklentiler

• IMG-20211208-WA0006.jpg
    IMG-20211208-WA0006.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 190
Merhaba bende bebegim dogdugunda gogus ucu olmadigi icin tutturamadik orada eczaneden aptamil almistik 10 gun icinde bebegimi mahvetti baya gaz yapti doktor kontorlune gittik doktorumuz butun mamalar hemen hemen benziyo dedi eczaci abla saolsun evolvia önerdi o gunden beri gaz sancimiz da yok hatta bebegime baya yaradi ay olarak yasitlarindan önde diebilirim cok sevdik stok yaptik eve 6 aydan sonra da kullanmayi dusunuyorum

Merhaba bende bebegim dogdugunda gogus ucu olmadigi icin tutturamadik orada eczaneden aptamil almistik 10 gun icinde bebegimi mahvetti baya gaz yapti doktor kontorlune gittik doktorumuz butun mamalar hemen hemen benziyo dedi eczaci abla saolsun evolvia önerdi o gunden beri gaz sancimiz da yok hatta bebegime baya yaradi ay olarak yasitlarindan önde diebilirim cok sevdik stok yaptik eve 6 aydan sonra da kullanmayi dusunuyorum
Merhaba.Doğduğundan beri hiç anne sütü almadı mı peki? Evolvia mama ile kilo alımı nasıl oldu?

Ben 2 çocuğumu da Evolvia ile büyüttüm ikisinde de hiçbir sorun yaşamadık. Hem bağışıklık sistemini güçlendiriyor hem bebeğin zekâ gelişimi için önemli içerikler var. Balık yağı, araşidonik asit, demir, probiyotik, prebiyotik, süt yağı globül membranı, osteopontin. Çevremde kim kullansa çok memnundu. Hatt bi yakınım yurt dışından özel mamalar falan getiriyordu onun yerine Evolvia’ya başladı.

Kuzenimin kızı eczacı evolviayı bize o önerdi. oğlum çok sık kabız olurdu şimdi daha iyi. Gaz probleminide hafiflettiğini düşünüyorum ama benim için en önemlisi kilo almasıydı oğlum bu ay 600 gram aldı. Çok mutluyum inşallah hep böyle gider.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar EVOLVIA rp1 mama var elimde 2 numaraya başladığım için 1 numaraları duruyor almak isteyen olursa bana ulaşabilir.
Merhabalar kiziminda alerjisi çıktı raporumuz var ama tarihlerde yanlışlık olduğu icin mama alamadık elinizde hala var mı

X