Evlilik ve tanışma hikayeleri

Ne tatlı bir konu olmuş❤️
Eşimle 22 yaşında tanıştım 36 da evlendim
Kırmızı kar bile yağardı ama biz evlenemezdik öyle uzun öyle zor bir hikaye... 10 yıldır evliyiz hiç pişman olmadım şükürler olsun. Hikayeyi anlat derseniz sayfalar sürer kimseyi baymayayım ama özeti şu kısmetinde varsa hiç bir şey önünde duramıyor kendin bile:)
Ama bu merak edilir 🙃 boş bı zamaninizda yazarsanız ben sıkılmadan okurum

Ne tatlı bir konu olmuş❤️
Eşimle 22 yaşında tanıştım 36 da evlendim
Kırmızı kar bile yağardı ama biz evlenemezdik öyle uzun öyle zor bir hikaye... 10 yıldır evliyiz hiç pişman olmadım şükürler olsun. Hikayeyi anlat derseniz sayfalar sürer kimseyi baymayayım ama özeti şu kısmetinde varsa hiç bir şey önünde duramıyor kendin bile:)
Okuduysan annemle babamin hikayesi de öyle

Hayırlı olsun konun Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu 🌸 Seçimle kafayı bozduğumuzdan görmemişim 🤦🏻‍♀️ Eğlenceli bir başlık olmuş, önceki sayfaları da okuyacağım.
Biz eşimle benim 39. Yaş günümde tanıştık. Facebook’ta birbirimizde ekliymişiz ama ben onun farkında bile değildim. Doğumgünümde evde tek oturuyorum. Saat 20 gibi bir mesaj geldi. “Doğum günün kutlu olsun.” diye. Facebook’ta görmüş doğum günüm olduğunu. Fotografa baktım. Hoş bir adam, ama hiç bir fikrim yok kim olduğuna dair. Teşekkür ettim. “Planın ne bugün” dedi. “Planım yok, evde tek başıma oturuyorum” dedim. Artık halime mi acıdı ne “Seni yemeğe çıkarayım o zaman” dedi. “Heralde benim şövalyem bu” dedim. Buluştuk, gördüğümde çok ısındım. O da beğenmiş beni. Çok peşimden koştu. Kapımda filan yattı.Çünkü karakter, hayat tarzı olarak hiç uyuşmuyoruz. Ben namazında, niyazımdayımdır. Eşim caminin yolunu bilmez. Ben ağzıma alkol sürmem. O içer. Bunların büyük problem olacağını düşündüm. Bir kere terk ettim. 8 gün ayrı kaldık. Kapıma gelmiş. Ağlamaktan artık gözleri kan çanağı. “Ben sensiz yapamıyorum” dedi. Sonrasında da evlendik. 👰🏻‍♀️🤵🏻‍♂️ Tanışmamızla evlenmemiz arasında 5 ay var.
Uzun bir flört dönemimiz olmadığı için tabii başlarda zorlandık. Eşim evliliğe adapte olmakta zorlandı. 4 seneye 2 çocuk sığdırdık. Çocuklardan sonra zaten baştaki kavgalarımızın hiçbiri olmadı. Çünkü bütün önceliğimiz çocuklarımız durumuna geldi.
Yine de herşeye rağmen iyi ki evlenmişiz, iyi ki peşimden koşmuş diyorum. Bana kalsa ben hala bekardım.
Rabbim herkesin yuvasında huzurunu korusun 🙏🏻
Çok tatlı bir hikaye. :KK68:
Allah mutluluğunuzu daim etsin. :dua:

Canımmm ❤️ O senin tatlılığın 😍
Çocuklar olana kadar biraz zorlandık ama Allah’a şükür çocuklarla beraber bir denge kurabildik. 🙏🏻 Allah herkesin yuvasına huzur versin 🤲🏻
Teşekkür ederim. :KK60: Evliliğin ilk beş senesi zor geçermiş, çok şükür dengeniz çabuk bile kurulmuş. İlgimi çeken şu: :KK68:Bazi eşler çocuklar olduktan sonra biz dağıldık, birbirimizden uzaklaştık diyor. Seninki tam tersi guçlenmenize etki etmiş. Sağlıkla huzurla yaşayın. :dua:

Kadınların evlilik ve doğum hikayeleri bitmiyor ilk tanıştığımız kişilerle bile evlilik konusu tanışma konusu saatlerce sürüyor canım kk üyeleri bizlerde burada konuşalım istedim sadece evli olanlar değil sevgili yada nişanlı olanlar da yazabilir
twitter uzerinden twitlerle satasirdik sonra baktik ayni sehirdeyiz bulustuk sevgililik devam etti sehir sehir gezinc annem de kayinvalideme geziyolar ama en azindan bi soz olsa rahat ederiz deyince kayinvalidem de hemen olsun anliyo ve haftaya soz ustune nisan eylulde de dugun 🤣

X