Evlilik ve tanışma hikayeleri

Nane Limon Kabugu

Nane limon kokusu
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Aralık 2021
10.150
32.007
Kadınların evlilik ve doğum hikayeleri bitmiyor ilk tanıştığımız kişilerle bile evlilik konusu tanışma konusu saatlerce sürüyor canım kk üyeleri bizlerde burada konuşalım istedim sadece evli olanlar değil sevgili yada nişanlı olanlar da yazabilir

Son düzenleme:
Annemle babamın evlilik hikayesi: Babam askerden yeni gelmiş annemi görünce aşık oluyor derede çamaşır yıkarken üstelik dayımdan korktuğu için kimse yaklaşmıyor anneme isteme oluyor konuşuyor aileler ve annem ile babam da evlilik konusunda karar veriyor ama dayım yok diyor hatta babamı dövmüş ama babamla annem birbirlerinden vazgeçmemiş

Kadınların evlilik ve doğum hikayeleri bitmiyor ilk tanıştığımız kişilerle bile evlilik konusu tanışma konusu saatlerce sürüyor canım kk üyeleri bizlerde burada konuşalım istedim
Tanıştık 3.5 ay sonra sözlendik. Tanışmamızdan 13 ay sonra evlendik :KK70:
Ama sözlenmem şöyle oldu. Ben 29 eşim 27 yaşındaydı. Biz sevgili olmaya birbirimizi tanımaya karar verdik ve annelere söledik. anneler birbirini tanıyordu. Bunlar birbirini arıyor . KV diyor ki "abla bizimkiler görüşüyor" annem de "o zaman bir çaya gelin" diyor.
Bunlar hafta sonu çaya geliyor ailecek. Eşimin dayısı gidiyor eşime diyor ki "calci buraya kadar geldiler beni istesinler " diyor. Dayının eşi de bana diyor ki "x buraya kadar geldik calciyi isteyelim" ikimiz de zaten kafa dumanlı okey diyoruz haftaya da yüzük takıyoruz fşkjflgkjf,

Hayatımın karambolü :KK70: Neyse ki 8 yıllık evliliğimde çok şükür mutluyum bir kere de acaba demedim

Güzel bı konu olmuş :))
10 yıllık evliyim ama öyle aşk hikayesi yok bende görücü usulü oldu .

Teyzemin kaynanasi ve amcamın baldızı ile akrabalık bağı vesile olan teyzemin kaynanasi

Görüştük aileler geldi vs sonra nisana kadar 2 /3 defs buluştuk

Mayısta Nisan yaptık Ağustosda evlendik iç açıcı bı hikaye değil eski zamanlardaki gibi mantık evliliği gibi oldu

Sevmedim ama sevmeye çalıştım
Şu zamana kadar çok zor zamanlardan geçtik ama 4/5 senedir şükür iyiyiz
Öyle iyi biri merhametli kalbi temiz üstüme düşer iyi niyetli biri
Şansım oldu bu hayatta
En azından şansım olmasina çabaladım diyelim

Güzel bı konu olmuş :))
10 yıllık evliyim ama öyle aşk hikayesi yok bende görücü usulü oldu .

Teyzemin kaynanasi ve amcamın baldızı ile akrabalık bağı vesile olan teyzemin kaynanasi

Görüştük aileler geldi vs sonra nisana kadar 2 /3 defs buluştuk

Mayısta Nisan yaptık Ağustosda evlendik iç açıcı bı hikaye değil eski zamanlardaki gibi mantık evliliği gibi oldu

Sevmedim ama sevmeye çalıştım
Şu zamana kadar çok zor zamanlardan geçtik ama 4/5 senedir şükür iyiyiz
Öyle iyi biri merhametli kalbi temiz üstüme düşer iyi niyetli biri
Şansım oldu bu hayatta
En azından şansım olmasina çabaladım diyelim
Önemli olan şu an ki mutluluk ve huzurun

Aşk meşk dünyalarındasın he Nane Limon kokulu arkadaşım 🥰😅
Anlatalım bakalım.
Eşimle ortaokuldan arkadaştık ama iletişimde değildik. Bir gün sosyal medyadan bana yazdı. Okulu, askerliği bitmiş, kpss için kurs arıyormuş bana sordu. Ben de o sıra üniv okuyorum 3.sınıftayım.Ama kursta arkadaşlarım var.
Bildiğim iyi bir kurs var dedim, benim okula da yakındı. Geldi kaydolmaya fakat kayıtlar dolmuş, almadılar bunu.
Ama sonra yine de oralara yakın başka kurs buldu. Benimle iletişimi kesmedi, aklına gelen her konuda benden yardım istedi nedense 😜😎
Biz bir şekilde görüşmeye başladık.
Arkadaşlık aşka dönüştü. Bana aşıktı, ben de çok aşık oldum sonradan.
1. Yılımızda evlilik teklif etti.
Hemen akabinde aileler tanıştı, söz, nişan,nikah.
Mezun olduğum yaz evlenmiş oldum. O da kpss ile atandı.
Bir gün olsun pişman olmadım hamdolsun.
Kocama olan düşkünlüğümü bilirsin 😅
12 yıl olacak evleneli.
3 çocuk var.
Daha ne olsun😉

Annemle babamın evlilik hikayesi: Babam askerden yeni gelmiş annemi görünce aşık oluyor derede çamaşır yıkarken üstelik dayımdan korktuğu için kimse yaklaşmıyor anneme isteme oluyor konuşuyor aileler ve annem ile babam da evlilik konusunda karar veriyor ama dayım yok diyor hatta babamı dövmüş ama babamla annem birbirlerinden vazgeçmemiş
Bu kadar da değil dayım babamı vuruyor dayım hapiste iken yaşadıkları yerde dedemlerden küçük ama sözü dinlenen biri arabulucu olup dayım hapisten çıkmadan evlendirip başka bir şehire yerleştiriyor babamla annemi

Aşk meşk dünyalarındasın he Nane Limon kokulu arkadaşım 🥰😅
Anlatalım bakalım.
Eşimle ortaokuldan arkadaştık ama iletişimde değildik. Bir gün sosyal medyadan bana yazdı. Okulu, askerliği bitmiş, kpss için kurs arıyormuş bana sordu. Ben de o sıra üniv okuyorum 3.sınıftayım.Ama kursta arkadaşlarım var.
Bildiğim iyi bir kurs var dedim, benim okula da yakındı. Geldi kaydolmaya fakat kayıtlar dolmuş, almadılar bunu.
Ama sonra yine de oralara yakın başka kurs buldu. Benimle iletişimi kesmedi, aklına gelen her konuda benden yardım istedi nedense 😜😎
Biz bir şekilde görüşmeye başladık.
Arkadaşlık aşka dönüştü. Bana aşıktı, ben de çok aşık oldum sonradan.
1. Yılımızda evlilik teklif etti.
Hemen akabinde aileler tanıştı, söz, nişan,nikah.
Mezun olduğum yaz evlenmiş oldum. O da kpss ile atandı.
Bir gün olsun pişman olmadım hamdolsun.
Kocama olan düşkünlüğümü bilirsin 😅
12 yıl olacak evleneli.
3 çocuk var.
Daha ne olsun😉
Kocam da kocam dediğin için biliyorum enişteye olan aşkını

Bu kadar da değil dayım babamı vuruyor dayım hapiste iken yaşadıkları yerde dedemlerden küçük ama sözü dinlenen biri arabulucu olup dayım hapisten çıkmadan evlendirip başka bir şehire yerleştiriyor babamla annemi
Dizi film gibi hikaye.
Allah sağlıklı uzun ömür versin, kaç yıllık evlilerdir şimdi.
Sevenlerin karşısında durmasınlar 🤭

Dizi film gibi hikaye.
Allah sağlıklı uzun ömür versin, kaç yıllık evlilerdir şimdi.
Sevenlerin karşısında durmasınlar 🤭
36 senelik evliler şimdi dayımla da iyi araları babam dayımın en yakın arkadaşı o yüzden kendine ihanet gibi görüp karşı cıkmış işte

Tanıştık 3.5 ay sonra sözlendik. Tanışmamızdan 13 ay sonra evlendik :KK70:
Ama sözlenmem şöyle oldu. Ben 29 eşim 27 yaşındaydı. Biz sevgili olmaya birbirimizi tanımaya karar verdik ve annelere söledik. anneler birbirini tanıyordu. Bunlar birbirini arıyor . KV diyor ki "abla bizimkiler görüşüyor" annem de "o zaman bir çaya gelin" diyor.
Bunlar hafta sonu çaya geliyor ailecek. Eşimin dayısı gidiyor eşime diyor ki "calci buraya kadar geldiler beni istesinler " diyor. Dayının eşi de bana diyor ki "x buraya kadar geldik calciyi isteyelim" ikimiz de zaten kafa dumanlı okey diyoruz haftaya da yüzük takıyoruz fşkjflgkjf,

Hayatımın karambolü :KK70: Neyse ki 8 yıllık evliliğimde çok şükür mutluyum bir kere de acaba demedim
daha nice mutlu seneleriniz olsun inşallah

Büyük aşk hikayesi olmuş onların ki😅 neyseki kavuşmuşlar.🤗

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir abla 36 senelik süren evliliğin tanışma hikayesi müthiştir bence anlatmak istersen dinleriz
Konun hayırlı olsun çok ta güzel oldu .
Ben çalışıyordum teyzesiyle bir arkadaş vasıtasıyla tanışmıştım beni de beğenmiş eşime söylemiş.
Eşimde o sıra başka bir ilde görevli,izine gelmiş haberim yok tabi,çalıştığım yere gelip görmüş okeyi vermiş .
Sonra tanıştık 1 hafta sonra evlilik teklifi etti ne acelesi varsa artık,teyzesi filanlar geldi tanışıldı sonrada anne ve babası geldi isteme söz filan oldu.
21 gün sonrada nikah oldu lojmana girebilmek için,5 ay sonrada düğün oldu.

Aslında cesaretti bizimkide erken nikah olması filan,izinlerde geliyordu görüşüyorduk sadece düğün öncesi yazlıklarına götürmek istedi anne babasıda orda tabi.
Rahmetli babam yok dedi yollamamıştı,oysaki denize grip güneşlenecektim :olamaz::skandal::skandal::KK53::KK53:balayına gittik düğün sonrası.

X