Evlilik sonrası alınan kilolar :(

Arkadaşlar bu ara cok takık oldugum bi konu. Evlendikten sonra 10 ayda tam 14 kilo aldım zayıflamak istiyorum kıyafetlerim de olmuyo artık kendimi cok kötü hissediyorum. Cok cirkin durmuyo vücudum ama eşimde zayıflamamı istiyo.Kilomla alakalı bana cok takılıyo gulerek söylüyo fakat o oyle yaptıkça iyice kafama takıyorum. Boyum 1.60 kilom 68.Kalcam ve gobegimden aldım özellikle.
Az yiyorum yinede veremiyorum. Yürüyüs yapmam lazım ama dısarı tek cıkamıyorum napabilirim?
Bende evlenmeden önce diyetle 110dan 83 kiloya düşmüştüm ama yaşadığım bazı kötü şeyler yüzünden 2 ayda 10 kilo aldım :) ama benimki tamamen sinirden üzüntüden gidip buzdolabı ile kanka olmamdan oldu yemeseydim diyorum ama yedim pişmanım :) şimdi de kilo vermeye uğraşıyorum. eğer pilav makarna ekmek abur cubur gibi şeyleri yemeyi bırakırsan onların yerine yulaf yoğurt sebze meyve getırırsen ve bol bol su içersen kılolar gıdecek. Ben şuan yoğurda yulaf katıp yıyorum sabah oglen aksam yesıl cay bol su ıcıyorum ve dun corba ıcım dedım hamur kızartması yıyım dedım 1 tane yedım hemen rahatsız oldum mide alışıyor kolay adapte oluyor yeterkı sen sağlıklı seyler gönder ona karşılığını veriyor. Ve benım cok memnun kaldıgım yoğurt kürü bunu da uygulamak gercekten etkılı 1 kase yogurdun ıcıne zerdecal zencefıl ve tarcın hepsinden 1er çay kaşığı ekleyıp uyumadan 2 saat once yenmesı gerekıyor ardından bol su ıcılecek yag yakıyor.

Yürüyüs bandını da istemiyorum evde yer kaplıyo. Cevremde ne kadar alan varsa hepsi sonradan bisekilde sattı. Bende evde odaların icinde yuruyus yapmaya calisiyorum
Evet bizde de vardı sattık ancak biz hiç bi zaman kilolu olmadık form korumak icin almıstık
Dışarıda cıkamıyorum demişsiniz kilo vermek icin size sart gibi geldi
En kötü pet siselerle kollarınızı calıstırın külotlu corapla yoga yapın

Ben kilomdan dert yandım dısarı cıkamıyorum diye deil!
Sen kendini birinin emri, buyunduruğu altında yaşamayı layık görüp ben kimim ki ben bir birey değilim kendi kararlarımı vermek ne haddime ben evlendim sahibim benim adıma karar verir ben de hakkıma düşene razı olurum diyorsan hayat senin arkadaşım devam et biz karışamayız elbette. Kolay gelsin.

Kilodan ziyade eşinizin dışarı çıkmanıza "izin vermemesi" sorun bence. Ama verdiğiniz cevaplardan anlaşılan şu ki siz halinizden memnunsunuz bişey diyemeyeceğim. Eşiniz izin verirse eve spor için gerekli malzemeleri alıp evde yapın. İnternetten zumba, plates videoları izleyin. Apartmana çıkmanıza izin varsa merdiven inin çıkın.
Sizce dışarı göndermeyen sahibi eve internet bağlatır mı. Bence yoktur interneti wifi si bilmem nesi. Asıl soru özgürce(!) telefon kullanıyor olması

Ne yazıkki evlilik sonrası doğum sonrası kilolar alınıyor az irade ile verilir diye düşünüyorum bende ilaçlar falan çok aldırdı bana simdi veriyorum çok şükür

Sizce dışarı göndermeyen sahibi eve internet bağlatır mı. Bence yoktur interneti wifi si bilmem nesi. Asıl soru özgürce(!) telefon kullanıyor olması
Esim eve internet baglatmak istiyor ama ben istemiyorum vaktimizi internet almasini istemiyorum oda kabul etti. Sizi gorende beni köle sanır. Hic bi alakasi yok

Konu sahibi konunı sabota etmek değil amacım fakat şu tarz kadın tiplerini hiç anlamayacağım boğazınızı neden tutamıyorsunuz bu ne rahatlık artık güzel olmak istemiyor musunuz!! Hatırlatayım bir çok tombul kadın kim kardasihan gibi bir çok zayıf kadından daha güzel ve daha çok sükse yapıyor güzelik görecelidir ve her kadın aynı olmak zorunda değil..insanları aşağlar gibi yorumlar yapan hatunlar kalbinizin cirkinliğini vücudunuz kurtarıyor mu?? Ya da vücudunuza gösterdiğiniz iradeyi her konuda göstere biliyormusunuz da yemek konısunda irade gösteremeyenleri kınıyorsunuz merak ettim de

Bahsettigin Kim Kardashian 80-90 kilo degil. Kadinin sadece memeleri ve kalcasi buyuk ama beli incelik, bacaklari da cok kalin degil. O vucut sabahlara kadar tikinmayla olan bisey degil kadin spor yapiyor. Her totoyu buyutende kendini Kim saniyor.

Dışarı çık yürüyüş yap, kocam izin vermiyor çıkamam

Evde aç video izle spor yap, yapamam internet istemiyorum

Yürüme bandı al, olmaz evde yürüme bandı istemiyorum

Şeker pasta böreği kes, olamaz kocam istiyor yapmak zorundayım

Diyetistene git, diyetisyene gidenler kilo alıyor

Anlamıyorum bizle dalga mı geçiyorsunuz?
Başka öneri kalmamış. Madem öyle dua edin belki o şekilde kilo verirsiniz:işsiz::deli:

Tek çıkamıyorum cünkü eşim izin vermiyo. Kilo alma sebebime gelirsek evlendikten sonra yeme düzenim deisti eşimin iş saatlerinden dolayı filan. Bide ilk aylarda beraber yemeyi cok seviyoduk hatta kendisi zorla ısrarla yediriyodu beni
Eşiniz tek çıkmanıza izin vermiyor mu ?Neden izin almak zorundasınız anlamadım. Eş olmaktan önce insansınız. Bara,diskoya gidin demiyoruz sadece yürümek için izin almak zorunda değilsiniz hatırlayoruz. Bunun için neden mücadele etmeyip kabul ediyorsunuz onu anlayamıyorum ben

Dışarı çık yürüyüş yap, kocam izin vermiyor çıkamam

Evde aç video izle spor yap, yapamam internet istemiyorum

Yürüme bandı al, olmaz evde yürüme bandı istemiyorum

Şeker pasta böreği kes, olamaz kocam istiyor yapmak zorundayım

Diyetistene git, diyetisyene gidenler kilo alıyor

Anlamıyorum bizle dalga mı geçiyorsunuz?
Başka öneri kalmamış. Madem öyle dua edin belki o şekilde kilo verirsiniz:işsiz::deli:
aynen öyle hayret kocası buraya girmege izin veriyor

Bunun Doğumdan sonra kilo veremeyen versiyonu da benim
Kilo veremiyorum ve işin kötüsü bu görüntüme alıştım
Bizi tetikleyen bir şey olması gerek kilo vermek için

Mankenlerin instagram hesaplarına bakın anında ilham geliyor zaten. Birde zayıfken giyebileceğiniz kıyafetler alıp onlara girmek için uğraşın.

X