Evlilik sonrası alınan kilolar :(

Ben bu bizim kadinları gerçekten anlamıyorum, hele çocuk doğduktan sonra neden salıveriyoruz kendimizi. Kendimize saygımız mı azalıyor, güzel görünmek mi istemiyoruz, rahata mı alışıyoruz yoksa gerçekten yediklerimizden dolayı mı kilolar eklendikce ekleniyor? Ben yurtdışında yaşıyorum, geçenlerde bana bu soru yabancı biri tarafından soruldu. Yani o bile fark etmiş bizim kadınlarımızın kendini koyverip gitmesini..

Bunun Doğumdan sonra kilo veremeyen versiyonu da benim
Kilo veremiyorum ve işin kötüsü bu görüntüme alıştım
Bizi tetikleyen bir şey olması gerek kilo vermek için

Bunun Doğumdan sonra kilo veremeyen versiyonu da benim
Kilo veremiyorum ve işin kötüsü bu görüntüme alıştım
Bizi tetikleyen bir şey olması gerek kilo vermek için
Bi yerden ilham bekliyoruz galiba. Ben karar verdim bugün bakalım sporsuz olmucani anladim evde egzersiz baslicam

Ben bu bizim kadinları gerçekten anlamıyorum, hele çocuk doğduktan sonra neden salıveriyoruz kendimizi. Kendimize saygımız mı azalıyor, güzel görünmek mi istemiyoruz, rahata mı alışıyoruz yoksa gerçekten yediklerimizden dolayı mı kilolar eklendikce ekleniyor? Ben yurtdışında yaşıyorum, geçenlerde bana bu soru yabancı biri tarafından soruldu. Yani o bile fark etmiş bizim kadınlarımızın kendini koyverip gitmesini..
Koyverip gitmek deil bu bence oyle olsa zayiflamak icin caba harcamazdik diye dusunuyorum

Bende evlendikten sonra kilo aldim. Ama duzensiz beslenmekten... hala 1 ögun yemek yiyorum ve kilo almayada devam ediyorum.

Kac kere diyet yapicam duzenlu beslencem dedim olmadi... Kilolar dha da artiyor aksine... :KK43:

Arkadaşlar bu ara cok takık oldugum bi konu. Evlendikten sonra 10 ayda tam 14 kilo aldım zayıflamak istiyorum kıyafetlerim de olmuyo artık kendimi cok kötü hissediyorum. Cok cirkin durmuyo vücudum ama eşimde zayıflamamı istiyo.Kilomla alakalı bana cok takılıyo gulerek söylüyo fakat o oyle yaptıkça iyice kafama takıyorum. Boyum 1.60 kilom 68.Kalcam ve gobegimden aldım özellikle.
Az yiyorum yinede veremiyorum. Yürüyüs yapmam lazım ama dısarı tek cıkamıyorum napabilirim?[/QU benim oturduğum semtte pek değil yalnız çıkamıyorum.nette leslie 3 mill diye bi program var.basit hareketler.başlarken bune diyosunuz ama bitince ter içinde kalıyosunuz.ve tüm vücut çalışıyo.dili yabancı. Ben videonun sesini kısıp hareketli türkçe bi şarkıyla çalışıyodum.tavsiye ederim

Konu sahibi konunı sabota etmek değil amacım fakat şu tarz kadın tiplerini hiç anlamayacağım boğazınızı neden tutamıyorsunuz bu ne rahatlık artık güzel olmak istemiyor musunuz!! Hatırlatayım bir çok tombul kadın kim kardasihan gibi bir çok zayıf kadından daha güzel ve daha çok sükse yapıyor güzelik görecelidir ve her kadın aynı olmak zorunda değil..insanları aşağlar gibi yorumlar yapan hatunlar kalbinizin cirkinliğini vücudunuz kurtarıyor mu?? Ya da vücudunuza gösterdiğiniz iradeyi her konuda göstere biliyormusunuz da yemek konısunda irade gösteremeyenleri kınıyorsunuz merak ettim de

Walla kilo aliyorum diyet yapamiyorum diyenler bence tembellik ediyorlar. Dikkat etmek, iki kurabiye yerine bir kurabiye yemek, ekmegi fazla kacirmamak bu kadar zor olmamali.

Valla bizim evde hergün tatlı olur yemekte ise çorba ana yemek yanında garnetür salata en az 2 çeşit yemek kesin olur 3 te olduğu oluyor . Biz niye normaliz ben anlayamıyorum eşim ekmek yemiyor ve spor yapıyor . Bense hiç durmam sürekli bi iş peşindeyim acaba ondan mı kilo alınmıyor evlenmeden önce nasılsam öyleyim 100 gram dahi almadım. Ekonomi topiğinde haftalık yemek listesi paylaşılıyor orada bi arkadaş bu kadar yemeği 2 kişi siz mi yiyorsunuz dedi hatta bana

Negüzel kilonu koruyabilmissin. Bende verirsem insallah cok dikkat edicem almamaya
azıcık irade inanın gerisi çok kolay. zamanla dengelemeyi öğrendikçe , kilo verdikten sonra herşeyden yiyebileceksiniz. diyelim bir akşam tombik döner yediniz ertesi gün hafif bir kahvaltı ve etli salatalı öğle akşam yemekleriyle kilo almadığınızı göreceksiniz. ama herşeyi her an yiyebileyim yine de zayıf kalırım diye bir şey yok. he herşeyden çok az az yerseniz oda olur tabi.

Disari neden tek cikamiyorsunuz? Bi de lafim sadece size degil ama genel anlamda evlendikten sonra kilo alanlar ailesinin evinde yemek mi bulamiyordu diye merak etmiyor degilim. :KK70:
Valla bekarken etkinlik çok oluyo heralde çok yesende kilo almiyon evlendikten sonra sinirl8 oluyon. Bide abur cubura annem çok karisirdi şimdi karışan yok. Bide annem sulu yemekler çok yapardı bense sulu yemeğin yanına mutlaka pilav makarna tarzı biseyler yemek zorundayım. Sanırım sebeb bunlar

Bende cok zayıf sevmiyorum aslinda ama kıyafetlerimin düzgün durmasını istiyorum malum popo kısmında cıkıntı oluyo :)
benimde aksine popom yok :KK70: keşke azcık olsa :) bizim ailede genetik herhalde üst tarafımız kalın bizim omuzlarım geniştir benm. kiloyu alınca hep sırtımdan alırım yüzümden alırım. haliyle öyle olunca kilo vermek daha kolay popoda zor oluyor diyolar. yinede azıcık bi popiş olsun isterdm :) evde spor hareketleri yap bebeğin falan yoksa en güzel fırsat bnce. bnm evde yürüyüş bandı var şuan kullanmıorum doğumdan sonra çok işime yarıcak inşallahh :)

Arkadaşlar bu ara cok takık oldugum bi konu. Evlendikten sonra 10 ayda tam 14 kilo aldım zayıflamak istiyorum kıyafetlerim de olmuyo artık kendimi cok kötü hissediyorum. Cok cirkin durmuyo vücudum ama eşimde zayıflamamı istiyo.Kilomla alakalı bana cok takılıyo gulerek söylüyo fakat o oyle yaptıkça iyice kafama takıyorum. Boyum 1.60 kilom 68.Kalcam ve gobegimden aldım özellikle.
Az yiyorum yinede veremiyorum. Yürüyüs yapmam lazım ama dısarı tek cıkamıyorum napabilirim?
Ben evlilik hazırlıklarında inanılmaz zayıflamıştım. Gelinliği defalarca daralttık. Evlendikten sonra eşim vardiyalı çalışmaya başladı 1 ay boyunca da geldi eve işte tüm büyü o zaman bozuldu en az 6 kilo aldım. Belki daha fazla evlendiğimde kaç kilo olduğumdan emin değilim çünkü. Veremedim olmadı baktım yapıcak bişey yok spora yazıldım. Baya toparladım.

Koyverip gitmek deil bu bence oyle olsa zayiflamak icin caba harcamazdik diye dusunuyorum
Ben genel anlamda söyledim, etrafımda gördüklerimde kilo vermek için çabalıyor ama bu kiloları baştan da önlemek mümkün tabi. Onca kiloları alıp tekrar fit bir görünüme sahip olanlar azınlıkta sanki. Ama burada bir irade görüyorum :)) umarım sağlıklı bir yaşama daha çok önem veriririz.

X