Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
herkese merhaba.
dün itibariyle e devlet üzerinden ön başvurumuzu yaptık. şimdi ne yapmamız lazım peki. kurumdan arayıp bizi çağırdıklarındamı götüreceğiz evraklarımızı. yada onları beklemeyip kendimiz direkmi gitmeliyiz. aydından başvurduk daha yolun çok çok başındayız ama içim aşırı mutlu heycanlı. teşekkürler şimdiden

herkese merhaba.
dün itibariyle e devlet üzerinden ön başvurumuzu yaptık. şimdi ne yapmamız lazım peki. kurumdan arayıp bizi çağırdıklarındamı götüreceğiz evraklarımızı. yada onları beklemeyip kendimiz direkmi gitmeliyiz. aydından başvurduk daha yolun çok çok başındayız ama içim aşırı mutlu heycanlı. teşekkürler şimdiden
Öncelikle hayırlı olsun... E-devlet ten başvuru yapıldığında süreç nasıl oluyor bir bilgim yok ...biz direk kuruma gitmiştik ordan bize ön bilgilendirme yaptılar ve gerekli evrakların listesini verdiler ... Belki bu şekilde başvuru yapan arkadaşlar size yardımcı olabilir

herkese merhaba.
Merhaba öncelikle hayırlı olsun başvurunuz.kuruma gidip başvuru yapmanız gerekiyor.e devletten başvurular geçerli sayılmıyor .boşuna vakit kaybetmeyin.ama aydın da dikkate alıyorlarsada bilemiyorum.zaten evrak teslimi için zaten gitmeniz gerekmekte.en iyisi kurumu arayıp net bilgi edinin

az önce aradım kurumu. e devletten yapılan sadece ön başvuruymuş onu dikkate almıyorlarmış. randevu alıp eşimle birlikte gitmemiz gerekiyormuş görüşme için sonraasında istedikleri evrakları belirtiyorlarmış. onlar tamamlayıp tekrar gidicekmişiz. araştırma sonrası sıraya alınakmışız.
ama görüştügüm kişi destek degilde daha çok köstek olur gibi konuştu. yaşınız büyük olsakta evliliğiniz yeniymiş daha 1-2 yıl bekleseniz evliliğiniz otursa daha iyi olur dedi. ( aslında mantıken haklı. 8 aylık evliyiz)
ama eşimle konuştuk genede randevu alıp bi gidip konuşalım ön görüşme yapalım dedik.

az önce aradım kurumu. e devletten yapılan sadece ön başvuruymuş onu dikkate almıyorlarmış. randevu alıp eşimle birlikte gitmemiz gerekiyormuş görüşme için sonraasında istedikleri evrakları belirtiyorlarmış. onlar tamamlayıp tekrar gidicekmişiz. araştırma sonrası sıraya alınakmışız.
ama görüştügüm kişi destek degilde daha çok köstek olur gibi konuştu. yaşınız büyük olsakta evliliğiniz yeniymiş daha 1-2 yıl bekleseniz evliliğiniz otursa daha iyi olur dedi. ( aslında mantıken haklı. 8 aylık evliyiz)
ama eşimle konuştuk genede randevu alıp bi gidip konuşalım ön görüşme yapalım dedik.
Merhaba yaşınızı bilmiyorum evet evliliğiniz daha çok yeni ama kararinizdan eminseniz yolunuza devam edin... Bu süreç kısa bir süreç değil ... Kolay alınan bir karar değil... Ama anladığım kadarıyla siz bir karar vermişsiniz vazgeçmeyin ertelemeyin ❤️

Merhaba öncelikle hayırlı olsun başvurunuz.kuruma gidip başvuru yapmanız gerekiyor.e devletten başvurular geçerli sayılmıyor .boşuna vakit kaybetmeyin.ama aydın da dikkate alıyorlarsada bilemiyorum.zaten evrak teslimi için zaten gitmeniz gerekmekte.en iyisi kurumu arayıp net bilgi edinin
Evet, ben de bu şekilde 1,5 ay boşuna beklemiş oldum.

İyi günler kizlar güncel sırasını öğrenen var mi acaba biz 2 ay önce aradığımızda 15. Sıradaydık bugün güncel siramiz 11e düşmüş inşallah böyle devam eder de biran evvel bebeğimize kavuşuruz 🙏🥰
Ay ne güzel ne heyecanlı bir bekleyiş .... İnşaallah en yakın zamanda kavuşursunuz ... Söylemek isterseniz hangi şehirden başvuru yaptınız ?

İyi günler kizlar güncel sırasını öğrenen var mi acaba biz 2 ay önce aradığımızda 15. Sıradaydık bugün güncel siramiz 11e düşmüş inşallah böyle devam eder de biran evvel bebeğimize kavuşuruz 🙏🥰
İyi günler LimonÇekirdeği ne güzel ilerlemiş sıranız hayırlı olsun maşallah bizim hazirandan ocakta gelen yazıya kadar aynı durum 4.sıradayız erkekte ve kız da 7 inşallah martın başında aramayı düşünüyoruz bizde de ilerleme olmuştur.Amin Rabbim kavuştursun bizleri hayırlısıyla ve kolaylıkla en kıza zamanda

Çok teşekkür ederim.Dünden beri içimiz kıpır kıpır ne güzel heyecenlarmış bunlar 🥳🥰sizinde siraniz çok az kalmış, biran evvel siraniz ilerler de bayrami bebeginizle geçirirsiniz inşallah

Çok teşekkür ederim.Dünden beri içimiz kıpır kıpır ne güzel heyecenlarmış bunlar 🥳🥰sizinde siraniz çok az kalmış, biran evvel siraniz ilerler de bayrami bebeginizle geçirirsiniz inşallah
Ayy inşallah ağlattınız beni çifte bayram olur bizim için odası dışında her şeyi hazır yavrumun Rabbim hayırla sağlıkla kolaylıkla gelmesini nasip etsin

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek:KK5:
baramanyaMar.22ANKARAKız:KK36:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek:KK5:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek:KK5:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek:KK5:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek:KK66:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız:KK36:
TbursaNis.23BURSAKız:KK36:
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız:KK36:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
zeynepmhmtEki.23İSTANBULKız:KK36:
fatosshrAra.23İSTANBUL
vertigo16
ballıcicekANTALYAKız/Erkek:KK5:
VerdaKız:KK36:
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
minnak mucizeSAKARYAKoruyucu Aile
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL
Gunes gibiTRABZONKız:KK36::nazar:Koruyuc
merhabalar,
liste için teşekkürler.
biz ocak 2023de Ankara'dan evlat edinme için başvurduk. erkek için sıramız 39, kız için 89.

selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek:KK4:
baramanyaMar.22ANKARAKız:KK28:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek:KK4:
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek:KK4:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek:lülülü:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız:KK28:
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek:KK4:
TbursaNis.23BURSAKız:KK28:
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız:KK28:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
zeynepmhmtEki.23İSTANBULKız:KK28:
fatosshrAra.23İSTANBULKız :KK28:
vertigo16
VerdaKız:KK28:
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
demyagİSTANBUL
SUDESUDE09AYDIN
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKızKoruyucu Aile :KK28: :nazar:
ballıcicekAra.21ANTALYAKız/ErkekNis.23 :lülülü::nazar:

selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek:KK4:
Rahime63Oca.22ADIYAMANKız:110:
baramanyaMar.22ANKARAKız:110:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek:KK4:
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek:KK4:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek:lülülü:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız:110:
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek:KK4:
TbursaNis.23BURSAKız:110:
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız:110:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
zeynepmhmtEki.23İSTANBULKız:110:
fatosshrAra.23İSTANBULKız:110:
VerdaKız:110:
Meral01ANKARA
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
demyagİSTANBUL
SUDESUDE09AYDIN
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKız:KK28::nazar:Koruyucu Aile
ballıcicekAra.21ANTALYAErkek:KK66::nazar:Nis.23

Merhaba Arkadaşlar;
Nedendir bilinmez sanki artık yorulduğumu hissediyorum beklemek ,bilinmezlik,sabırsızlık da üstüne binince iyice daralıyorum acaba geçer mi bu günler diyorum 14 senemiz bebek tedavileriyle geçti hepsi olumsuz 3 senedir de sırada bekliyoruz hep hayalini kuruyorum Sonra da diyorum ki senden daha fazla bekleyenler oldu bencillik etme diye kendime...Kısacası Dua edin kızlar Rabbim bizi de sevindirsin inşallah,hayırlısıyla kolaylıkla gelsin evladımız

Merhaba Arkadaşlar;
Nedendir bilinmez sanki artık yorulduğumu hissediyorum beklemek ,bilinmezlik,sabırsızlık da üstüne binince iyice daralıyorum acaba geçer mi bu günler diyorum 14 senemiz bebek tedavileriyle geçti hepsi olumsuz 3 senedir de sırada bekliyoruz hep hayalini kuruyorum Sonra da diyorum ki senden daha fazla bekleyenler oldu bencillik etme diye kendime...Kısacası Dua edin kızlar Rabbim bizi de sevindirsin inşallah,hayırlısıyla kolaylıkla gelsin evladımız
Yol uzun ama sonu güzel olacak buna inanıyorum sabırla tevekkülle bekleyeceğiz ve sonunda hasretle beklediğimiz yavrularımıza hepimiz kavuşacağız inşallah

X