EVİMDE ÇIKAN KÜÇÜK SİYAH BÖCEKLER

Aşırı küçük bir böcek ama yakınlaştırırsanız anlayacaksınız
Bunu hangi odada gorduysen odanin köşelerine gizli yerlere banyo dolap atlarina mercimek kadar sıkacaksın ve o gun evde olma sesizlikte meydana cikip hedefe daha cabuk ulasirlar tamamen kurtukcaksin inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20240409_020758_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20240409_020758_com.huawei.browser.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 25
Bunu hangi odada gorduysen odanin köşelerine gizli yerlere banyo dolap atlarina mercimek kadar sıkacaksın ve o gun evde olma sesizlikte meydana cikip hedefe daha cabuk ulasirlar tamamen kurtukcaksin inşallah

Ya evde 1.5 yaşında çocuğum var çok korkuyorum. Bayerin k otherine diye bir ilacı vardı onu uyguladım aslında olmadı azalmalar ama bitmediler baktım olmuyor ilaçlama şirketi çağırdım yine olmadı tavana çıktılar artık yuh yani. Bir de hamam böceği değil dedi firma bana .

Ya evde 1.5 yaşında çocuğum var çok korkuyorum. Bayerin k otherine diye bir ilacı vardı onu uyguladım aslında olmadı azalmalar ama bitmediler baktım olmuyor ilaçlama şirketi çağırdım yine olmadı tavana çıktılar artık yuh yani. Bir de hamam böceği değil dedi firma bana .
O ilaç etkili degil sen bunu al dene bu ilac uzerinde hamam böceği resmi var ama mesela evde karinca olsa onuda yok ediyor anladinmi cok etkili

Zaten ölmus bicek goreceksin birkac tane bilki etki etmeye baslamis olacak bu ilaci yiyen herhangi bocek yuvasina dönüyor ve orda ölüyor yuvadakilerde ölüyü yiyip ölüyorlar kökü kuruyor anliycan

X