EVİMDE ÇIKAN KÜÇÜK SİYAH BÖCEKLER

Bebek00bekleyen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
21
12
25
Kızlar yardıma ihtiyacım var 3 gündür yatak odamda yerde bu küçük böceklerden buluyorum çoğunlukla halının altında oluyorlar bunlar ne böceği bilen varmı daha önce başına gelip çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olun cildircam evi yakcam az kaldı

Eklentiler

• IMG_20230329_144429.jpg
    IMG_20230329_144429.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 1.947
Nem li ortamda olan bir böcek diye biliyorum. Çok fazla değildir evinizde dimi yani karınca gibi kalabalık gezmez bunlar. Odayı çok sık havalandırin iyi gelecektir

Bugün küçük 3 tane buldum peteğin altından halının altına doğru geliyorlardı 2 gün öncede büyük bulmustum halının altinda 3 4 tane bunlar yavru

Kızlar yardıma ihtiyacım var 3 gündür yatak odamda yerde bu küçük böceklerden buluyorum çoğunlukla halının altında oluyorlar bunlar ne böceği bilen varmı daha önce başına gelip çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olun cildircam evi yakcam az kaldı
Kalorifer böceği mi bu google bir yazın tipi benziyo gibi. Mutlaka ilaçlama yapın

Bunlardan benim mutfağımda çıkmıştı kısa bir dönem. Dip bucak temizlik yaptım ve açık paketli yiyecek ne varsa attım ve tamamen kesildi. Ama aynısı mı tam emin olamıyorum, benimkiler karıncadan bile ufaktı. Sadece odanızdan mı çıkıyor? Bir mutfağı da kontrol edin, açık paketli yiyeceklere bakın.
Hamam böceği ve tahtakurusu değil bu yani panik yapmayın. O ikisinden kurtulmak çok zor. Yani bu iyi bir haber diyebiliriz. Halınızı iyice bir süpürün, yerlerde yiyecek kırıntısı olmadığından emin olun. Yuvasını yok ettiğinizde ve İlaçlama yaptığınızda kesilecektir. Bir kaç böcek tespiti yapan uygulama var, foto yüklüyorsunuz, ne olduğunu buluyor.

Bunlardan benim mutfağımda çıkmıştı kısa bir dönem. Dip bucak temizlik yaptım ve açık paketli yiyecek ne varsa attım ve tamamen kesildi. Ama aynısı mı tam emin olamıyorum, benimkiler karıncadan bile ufaktı. Sadece odanızdan mı çıkıyor? Bir mutfağı da kontrol edin, açık paketli yiyeceklere bakın.
Hamam böceği ve tahtakurusu değil bu yani panik yapmayın. O ikisinden kurtulmak çok zor. Yani bu iyi bir haber diyebiliriz. Halınızı iyice bir süpürün, yerlerde yiyecek kırıntısı olmadığından emin olun. Yuvasını yok ettiğinizde ve İlaçlama yaptığınızda kesilecektir. Bir kaç böcek tespiti yapan uygulama var, foto yüklüyorsunuz, ne olduğunu buluyor.
Mutfakta hiç karşılaşmadım bakliyatlarin olduğu yeri komple temizledim ama bunlar yatak odamdan çıkıyor bodrum katta oturuyorum pencere duvara bakıyor havalandirma var ve oda havalansin diye 1 2 saat açık bırakmak zorunda kalıyorum camı acaba camdan mi geliyorlar diye düşünüyorum baska hicbir odamda yok çünkü. Böceği ilk defa gördüğüm için nasıl yok ederim zararı varmı bilmiyorum haliyle tedirgin oluyorum.

Kokusu rahatsiz etmez derseniz evin birkac köşesine sirke koyun. İşe yariyor. Ben denemistim

X