Evi terk ettim.

Size şiddet uygulamış, darp raporunuz var, yani somut kanıtınız var; bu bağlamda çocukların velayetini o herife vereceklerini düşünmüyorum.

Çok geçmiş olsun, saçınız gözükse ne olacakmış; Müslümanlığı kadınına çocuklarının anasına şiddet uygulayarak mı gösteriyor? Aciz herif, kendinden zayıflara el kaldıran bu erkeğimsiyi böyle babayiğit bir adam evire çevire dövse de içimiz soğusa.

Tamam da, bütün mesele bu mu? Takildiginiz yer burası mı?
Soz oraya takıldınız diye dedim ben. Kocan dövmüş gereğini yapmışsın. Soru sormamıssınkinne yapayım şimdi diye. Cocukların sende kalır zaten onu yazmış herkes. Ama çocuklar arkadaşta olmaz. Ya aileniz varsa onlarla ya da ayrı ev lazım.

Ah canım ya seni o kadar iyi anlıyorum ki çok yakın bi zamanda aynısını yaşadım. Ama ben evden gitmedim polis çağırdım darp raporu aldım şikayetçi oldum 2 ay uzaklaştırma verildi tabi hemen davamı açtım aile mahkemesi de daha davayı açtığımın ertesi günü 3 ay uzaklaştırma vermiş. Üstelik hamileyim 5 aylık elleri kırılsın bu gibilerin. Dava süreci boyunca evimde oturmaya devam edicem zaten duruşmada tedbir ve bir oğlumuz için iştirak nafakası talep ettim onlar bağlanınca idare ederim. Ama evden gitmekle yanlış yapmışsın canım benim eşim beni çocukla ve hamile halimle dövdüğü gün dışarı atmaya çalıştı ama gitmedim. Hemen polis geldi zaten ben ne gidicem bu halde nereye gidicem kimsenin yanına sığılmaz o yüzden evinde otursaydın keşke çok geçmiş olsun canım

Keşke evi terk etmek yerine polisi arayıp onu evden gönderseydin
Uzaklaştırma alır kapının kilidini filan. Değiştirirdin
Neyse sağlık olsun elinde kanıtın var velayeti de alırsın nafakada alırsın tazminat da alırsın

Önceki konun bile boşanmak için başlı başına bir sebepti zaten artık inşallah sıradaki konunda affettim diye gelmezsin

Geçmiş olsun ayy rezil herif, en ahlaklı kendisi. Pisss. Çocukların velayetini zaten sana veriirler hayatının hatasını yapmış affetme sakın.

Koca g.tunu kaldırıp kendi fırına gideceğine bir de neler yapıyor pis herif elleri kopsun. Hakkınızda hayırlısı olsun konu sahibi siz yanlış yapmadınız. Çocuklarınızı da alamaz öyle korkmayın. Şimdi bir yol haritası çizmelisiniz. İmkanınız varsa avukat tutun ya da barodan talep edin. Zaman hızlı akıyor ve bir planınız olmalı.

Uzaklaştırma aldıysanız neden başka yerdesiniz onu anlamadım. Defolsun gitsin nerde kalacaksa kalsın siz çocuklarla evde kalın. Boşanma davası açın avukata durumunuz nasıl bilmiyorum ama direk savcılığa dilekçe ile de bosanabiliyorsunuz.

Evet kızlar yine geldim :) sabah kalktım. Kahvaltı için fırına gidecektim. Türbanlı bi kadınım normalde ama kapşonlu hırka geçirdim üstüme kafamı da alnıma kadar kapşonla kapattım zaten yakın olduğu için fazla üstüne düşmedim bu şekilde dışarı çıktım. Ama asla saçım gözükmüyodu. Gittim fırına geldim eve. Eşim uyuyodu ben giderken, eve geldiğim de uyanmıştı. Sen böyle mi gittin dışarı bi daha seni böyle gormicem yoksa öldürürüm gebertirim döverim dedi ve beni tartaklamaya başladı. Ve şiddetlendi koluma omzuma yumruklarla vurmaya başladı. Şuan kolum mosmor. Şikayet ettim. Darp raporu aldım ve uzaklaştırma kararı aldırdım. İki çocuğum var onların gözü önünde dövdü beni. Dava açıp boşanacam . Durum böyleyken sizce çocuklarımın velayetini alabilir miyim? Şuan arkadaşımın yanındayım.
Evet kızlar yine geldim :) sabah kalktım. Kahvaltı için fırına gidecektim. Türbanlı bi kadınım normalde ama kapşonlu hırka geçirdim üstüme kafamı da alnıma kadar kapşonla kapattım zaten yakın olduğu için fazla üstüne düşmedim bu şekilde dışarı çıktım. Ama asla saçım gözükmüyodu. Gittim fırına geldim eve. Eşim uyuyodu ben giderken, eve geldiğim de uyanmıştı. Sen böyle mi gittin dışarı bi daha seni böyle gormicem yoksa öldürürüm gebertirim döverim dedi ve beni tartaklamaya başladı. Ve şiddetlendi koluma omzuma yumruklarla vurmaya başladı. Şuan kolum mosmor. Şikayet ettim. Darp raporu aldım ve uzaklaştırma kararı aldırdım. İki çocuğum var onların gözü önünde dövdü beni. Dava açıp boşanacam . Durum böyleyken sizce çocuklarımın velayetini alabilir miyim? Şuan arkadaşımın yanındayım.
Velayetini alabilirsin 🥺 üzüldüm Allah hakkınızda hayırlı olsun

Geçmiş olsun, barodan avukat isteyin. Maddiyata ihtiyacınız olursa da, ilçe sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakfına gidin. Kaymakamlık bünyesinde olur. Destek olurlar.

Uzaklaştırma aldıysanız neden başka yerdesiniz onu anlamadım. Defolsun gitsin nerde kalacaksa kalsın siz çocuklarla evde kalın. Boşanma davası açın avukata durumunuz nasıl bilmiyorum ama direk savcılığa dilekçe ile de bosanabiliyorsunuz.
Bulundugu hicbir yere gelemesin ya da telefonla falan rahatsiz etmesin diyedir uzaklastirma

Çünkü guvenemedim. Çocuklarla tehdit etti korktum o yüzden başka yerdeyim.

Koca g.tunu kaldırıp kendi fırına gideceğine bir de neler yapıyor pis herif elleri kopsun. Hakkınızda hayırlısı olsun konu sahibi siz yanlış yapmadınız. Çocuklarınızı da alamaz öyle korkmayın. Şimdi bir yol haritası çizmelisiniz. İmkanınız varsa avukat tutun ya da barodan talep edin. Zaman hızlı akıyor ve bir planınız olmalı.
Yarın ilk işim zaten bunu yapmak. Planım hazır.

siz kayınlarımın gelmesini istemiyorum diye konu açmıştınız dimi?
çok şaşırdım şu an😮 2 haftada neler oldu böyle?
allah yardımcınız olsun, eli kolu kırılsın inşallah.

siz kayınlarımın gelmesini istemiyorum diye konu açmıştınız dimi?
çok şaşırdım şu an😮 2 haftada neler oldu böyle?
allah yardımcınız olsun, eli kolu kırılsın inşallah.
Evet . Daha önce de olmuştu. Ama sahip çıkacak kimsem olmadığı için ve kendime güvenim olmadığı için susmustum. Fakat bu sefer artık ipler koptu.

Evet . Daha önce de olmuştu. Ama sahip çıkacak kimsem olmadığı için ve kendime güvenim olmadığı için susmustum. Fakat bu sefer artık ipler koptu.
çok geçmiş olsun😢 maddi manevi süründürürsünüz umarım. böyle koca-baba olmasa da olur hatta çok daha iyi olur.

İyi yapmışsınız. Madem o kadar errrrkkekk kalkıp ekmeğini alsaydı.

X