Anket Evde son sözü kim söyler ?

Evde son sözü kim söyler ?

• Ankete Katılan
    357
Eşim ortak karar aldığımızı sanıyor.
Para konusunda karışmam çünkü maaşı bendedir :)

Tercih edebilecegim śik mevcut degil. Kendimizle ilgili durumlarda kendi basimiza karar aliriz. Diger durumlarda ise kim hangi konuda yetkinse onun kararina uyulur. Tatil vs ise ben veririm plan, duzen insani degildir kendisi. Alisveris, teknoloji vs. islerinde hangisi daha iyidir ona paslarim cunku ben ona gore biraz cimriyim, ucuzcuyum 😆
Ustunluk durumu yok sonucta ortak bir yasam surdurmeye cabaliyoruz.

Eşime göre son sözü o söylüyormuş '' Peki karıcım''😃 Bunu da sırf geçinmek amaçlı diyormuş

Eşim ortak karar aldığımızı sanıyor 😊 bir çok şeyde yine konuşuruz ama mantıklı açıklamalar kullanarak elimden geldiğince kendi kararımı uygulatırım 🤷🏻‍♀️😂

Ev eşyasını bile karısına birşey sormadan alıp gelenler var .
Hiç birşey demiyorlar .
Fırından mikserden ne anlar adam ayol .
Tatili de ben planladım yerini buldum .
Çok önemli şeyler değil bunlar .
Çok önemli konularda mantık çerçevesinde konuşarak birbirimizi anlamaya çalışıyoruz .
AA bu böylemiymiş şu şöylemiymiş derken yoluna giriyor zaten .
Aile büyüklerinin değişik insanların fikirlerine de önem veririz .
Konuşmak çok zor olmasa gerek

Valla genelde ben pek karışmıyor eşim kararlara onunda memnun olacağı kararlar alıyorum demek ki :KK53:

Son kararı kadınlar veriyorsa bu ataerkil kadın düşmanı erkekleri kim yetiştiriyor
Gene onlar işte en tehlikelisi paşam aslanım diye diye

K Kazen kk da bi sorun mu var dün geceden beri bi yavaş emojiler açılmıyor beğeni yapılmıyor etikette biraz önce böyle yazmıştım çıkmamış bile her zaman değil ama ara ara

Canım eşim kendi söylediğini sanıyor amaaaa😁😁😁😁😁😁😁 ben söylüyorum çaktırmadan 😆

X