Evde para saklama

Kızlar belki söyleyen ommustur ama ben şunu daha mantıklı bulmaya başladım.
Dolar Euro alıp bankaya döviz şeklinde yatırıp döviz şeklinde almak daha mantıklı gibi
Geçen senelerde yapmıştım doları dolar olarak çektim en fazla veren yerde bozdurdum.
Altın için de ben buzlugu her daim daha güvenli buluyorum.
Zaten çakılı buzluk bir kaba yoğurt doldur içine altını poşetle at orada donsun 🤷
Aslında saksı diyorlardı ama bir kaç evde duydum saksıları da boşaltmış hırsızlar.
Yada kasa kiralanacak güncel fiyat bilgim yok.

Kızlar belki söyleyen ommustur ama ben şunu daha mantıklı bulmaya başladım.
Dolar Euro alıp bankaya döviz şeklinde yatırıp döviz şeklinde almak daha mantıklı gibi
Geçen senelerde yapmıştım doları dolar olarak çektim en fazla veren yerde bozdurdum.
Altın için de ben buzlugu her daim daha güvenli buluyorum.
Zaten çakılı buzluk bir kaba yoğurt doldur içine altını poşetle at orada donsun 🤷
Aslında saksı diyorlardı ama bir kaç evde duydum saksıları da boşaltmış hırsızlar.
Yada kasa kiralanacak güncel fiyat bilgim yok.
Buzluktaki tavuğun içine saklanan altınları bile bulmuşlar ama artık kaçış yok😂

Buzluktaki tavuğun içine saklanan altınları bile bulmuşlar ama artık kaçış yok😂
Ben bugün anneme de söyledim tak takıştır.
Bileğine bandaj sar altınların ipini de uzun tut gorunmesin dedim
Başka türlü zor evde ya.
Çok şükür ben kendi evimde yaşamadım ama anneme bir kez bizim arabaya 2 kez hırsız girmişti.

Ben bugün anneme de söyledim tak takıştır.
Bileğine bandaj sar altınların ipini de uzun tut gorunmesin dedim
Başka türlü zor evde ya.
Çok şükür ben kendi evimde yaşamadım ama anneme bir kez bizim arabaya 2 kez hırsız girmişti.
2 bilezik yaptim 20ser grmlik
Günlük takılar dışında pek bi altin tutmuyorum evde. bu yıl bi çeyrek gününe girdim onun dışında bankadan aliyorum yoksa evde aklım kalir

Yok düşünmüyorum zaten eşim çok savurgan onun haberi olmadığı için o batana kadar bende kalır anca ne zaman kötü duruma geldi var diye veririm ama koluma hiç bilezik girmedi evlenirken bile 🤣 ağırlığı bilmiyorum kola ağır gelirmiş 50 gr devamlı takmak falan
iki tane yaptırın sizde 25 gramdan.

Hirsizlar dedektorle eve giriyor maalesef. İnternet bankaciligi araciligi ile almanız daha guvenli olur. Altin fiziksel olarak elinize gecmiyor, alis/satis fiyati piyasanınkinden daha farkli ama makas araligi hemen hemen ayni
biz vakıfbankdan altın aldık. bizat müşteri hizmetlerini arayıp sordu eşim. Biz int bankacılığınızdan altın aldık. Bunu almak istediğimizde bize para olarak mı vereceksiniz yoksa altın mı. Adam dediki anlaşmalı olduğumuz kuyumcular var isterseniz ordan altın alırsınız isterseniz bizden para alırsınız.

Evde hırsız girer diye işte o korku var ama fiziki altin hesabı alabileceğim banka ariyorum
Folyo ya sarıp saklayın dedektöre karşı benim an itibarı ile evde altın saklama derdim bitti bebek beşiğinin yatağına saklıyordum ama yaşadığım yerde binde bir hırsızlık olayı olur onun rahatlığı var dı

Yok düşünmüyorum zaten eşim çok savurgan onun haberi olmadığı için o batana kadar bende kalır anca ne zaman kötü duruma geldi var diye veririm ama koluma hiç bilezik girmedi evlenirken bile 🤣 ağırlığı bilmiyorum kola ağır gelirmiş 50 gr devamlı takmak falan
50 gr ağır gelmez günlük takılır

Şak şuk bilezik sevmiyorum ben bütün gün zaten tesetturluyum gösteriş için de istemiyorum kolumun içinde kalır bitane olur amacım saklamak yani ben sevmiyorum günlük şak suk bilezik takmayi
Ee o zaman boynunuza yaptırın beşi bir yerde kazağınızın içine sokarsınız evde altın tutmak hiç iyi bir seçenek değil şayet takmayacaksanız

Şak şuk bilezik sevmiyorum ben bütün gün zaten tesetturluyum gösteriş için de istemiyorum kolumun içinde kalır bitane olur amacım saklamak yani ben sevmiyorum günlük şak suk bilezik takmay

Şak şuk bilezik sevmiyorum ben bütün gün zaten tesetturluyum gösteriş için de istemiyorum kolumun içinde kalır bitane olur amacım saklamak yani ben sevmiyorum günlük şak suk bilezik takmayi
Burma alın sizde şıkırdamaz:))

X