Evde para saklama

rainbo35

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
82
31
26
Kızlar merhaba her ay 4 gram bazen 3 bazen 2 gram altin aliyorum fakat banka hesapları nerdeyse makas aralığı 100 tlden fazla kar etmek için en az 200 üstüne çıkacak ki aldığınız altin kar etsin evde tutuyorum ama güvenemiyorum da öneriniz varmi acaba evde saklama yeri veya başka bir oneri

Kızlar merhaba her ay 4 gram bazen 3 bazen 2 gram altin aliyorum fakat banka hesapları nerdeyse makas aralığı 100 tlden fazla kar etmek için en az 200 üstüne çıkacak ki aldığınız altin kar etsin evde tutuyorum ama güvenemiyorum da öneriniz varmi acaba evde saklama yeri veya başka bir oneri

Hirsizlar dedektorle eve giriyor maalesef. İnternet bankaciligi araciligi ile almanız daha guvenli olur. Altin fiziksel olarak elinize gecmiyor, alis/satis fiyati piyasanınkinden daha farkli ama makas araligi hemen hemen ayni

Hirsizlar dedektorle eve giriyor maalesef. İnternet bankaciligi araciligi ile almanız daha guvenli olur. Altin fiziksel olarak elinize gecmiyor, alis/satis fiyati piyasanınkinden daha farkli ama makas araligi hemen hemen ayni
Şuan alış 1767 satış 1610 aradaki fark çok fazla bir iki gram aldim İnternet'e temmuzdan beri aldığım paraya bile ulaşmadı satış parası altın yükseldiği halde

Biz evde tutmuyoruz artık kessin yapıcak bir şey yok valla hırsızlık çok fazla arttı maalesef. Ben bankadan değil kuyumcudan alıp bankaya atıyorum. Banka doları da çok fazla kesiyor alırken.

Biz evde tutmuyoruz artık kessin yapıcak bir şey yok valla hırsızlık çok fazla arttı maalesef. Ben bankadan değil kuyumcudan alıp bankaya atıyorum. Banka doları da çok fazla kesiyor alırken.
Bankaya fiziki olarak mi atıyorsunuz o nasıl oluyor acaba kasa mi yoksa elinizle mi götürüyorsunuz benim xe mesela kuyumcu da alırsam 1650 alış 1625 satış makası 25 tl şuan bankada 1760 tl alış 1610 tl satış

Uzun sure satmayi dusunmuyorsaniz yaptirabilirsiniz bence
Yok düşünmüyorum zaten eşim çok savurgan onun haberi olmadığı için o batana kadar bende kalır anca ne zaman kötü duruma geldi var diye veririm ama koluma hiç bilezik girmedi evlenirken bile 🤣 ağırlığı bilmiyorum kola ağır gelirmiş 50 gr devamlı takmak falan

X