Evde koşu bandı kullanarak Zayıflıyorum

benimde balkonda koşu bantım.. sen yeterki iste.. benim balkonlar pimapenle kapalı ama genede buz gibi. titreyerek üstüne çıkıyorum. aa sonra ısınıyorsun zaten.. banada çok zor geliyordu ama bi bakıyosunki yarım saat geçmiş
Ben de basliycam ya gittikçe sisiyorum kendime dikkat etmem lazım:bicak:

QUOTE="caytabagi, post: 50483838, member: 804611"]Vaov süper kilom canım maşallah sana :nazar: nasıl zayıfladın peki, diyet yaptın mı biraz anlatır misin:anneadayı:[/QUOTE]
Canım ben diyet yapmadım herşeyden yedim ama 6dan veya 7den sonra yememeye özen gösterdim günlük 1saat yürüyüş yaptım bazen düzeni bozmamama rağmen kilo bile aldığım oldu ama asla bırakmadım devam ettim geçen ramazan ayında koşu bandını bıraktım malum zaman dardı vakit kalmıyor birde bnm çocuğum var onn için akşamları yapamadım o gün bugündür koşu bandını bıraktım 55kiloda ama çok abartmadan dikkat ederek yedim sonra kendiliğinden kilom düşmeye başladı şimdi 52 53 arası gidip geliyorum kilo vermek değilde daha sıkı olmak istiyorum :spor:

QUOTE="caytabagi, post: 50483838, member: 804611"]Vaov süper kilom canım maşallah sana :nazar: nasıl zayıfladın peki, diyet yaptın mı biraz anlatır misin:anneadayı:
Canım ben diyet yapmadım herşeyden yedim ama 6dan veya 7den sonra yememeye özen gösterdim günlük 1saat yürüyüş yaptım bazen düzeni bozmamama rağmen kilo bile aldığım oldu ama asla bırakmadım devam ettim geçen ramazan ayında koşu bandını bıraktım malum zaman dardı vakit kalmıyor birde bnm çocuğum var onn için akşamları yapamadım o gün bugündür koşu bandını bıraktım 55kiloda ama çok abartmadan dikkat ederek yedim sonra kendiliğinden kilom düşmeye başladı şimdi 52 53 arası gidip geliyorum kilo vermek değilde daha sıkı olmak istiyorum :spor:[/QUOTE]
Maşallah sana canım ya süper süper vermişsin ben de hayatını düzene koyup vereceğim inşallah bu kez ,koşu bandimi da kullanacağım :eğlence:

Canım ben diyet yapmadım herşeyden yedim ama 6dan veya 7den sonra yememeye özen gösterdim günlük 1saat yürüyüş yaptım bazen düzeni bozmamama rağmen kilo bile aldığım oldu ama asla bırakmadım devam ettim geçen ramazan ayında koşu bandını bıraktım malum zaman dardı vakit kalmıyor birde bnm çocuğum var onn için akşamları yapamadım o gün bugündür koşu bandını bıraktım 55kiloda ama çok abartmadan dikkat ederek yedim sonra kendiliğinden kilom düşmeye başladı şimdi 52 53 arası gidip geliyorum kilo vermek değilde daha sıkı olmak istiyorum :spor:
Maşallah sana canım ya süper süper vermişsin ben de hayatını düzene koyup vereceğim inşallah bu kez ,koşu bandimi da kullanacağım :eğlence:[/QUOTE]

Kesinlikle kullan canım çok faydalı sıkılaşma hissettiğin zaman ki mutluluk paha biçilemez tabi birde istediğini istediğin gibi giyebilme hissi:KK200:
Foto yükledim eğer açılırsa bak canım şuan ki halim:)

Canım burda foto

Eklentiler

• IMG_1820.JPG
    IMG_1820.JPG
    49,8 KB · Görüntüleme: 111
Arkadaşlar merhaba, uzuuuun bir aradan sonra ben geldim :KK70: tekrar koşu bandı serüvenine başlayacağım çalışamaya başladım ve 3 kilo aldım ve daha da sıkılaşmak için kullanacağım var mı eşlik etmek isteyen bana:KK31:

Arkadaşlar merhaba, uzuuuun bir aradan sonra ben geldim :KK70: tekrar koşu bandı serüvenine başlayacağım çalışamaya başladım ve 3 kilo aldım ve daha da sıkılaşmak için kullanacağım var mı eşlik etmek isteyen bana:KK31:

bende cuma günü başladım. hiç canım istemiyor. 30 dk zor yürüyorum :KK43:

Merhaba kızlar benimde yaklaşık 7 senedir evimde koşu bandı var çok da severek aldım ne zaman onla arama mesafe girse hemen kilolar geliyo :KK43: 1 aydır bi düzen kurmaya çalışıyorum ama arada grip oldum adet oldum derken bi turlü başlayamadım düzenli bi şekilde bugünden itibaren dönüş yapicam kendisine ilk zamanlar en az yarım saatle başlamayı düsünuyorum sonra giderek süreyi arttırmayı planlıyorum inşallah h içi 1 er saat h sonu 1.5 saat gibi. vermem gereken 8-10 kilo var ve sıkılaşmam gerekiyo bahara birakmiyim işleri bu sene diyorum :KK52: sizde kararlıysaniz bence güzel sonuç alabiliriz birbirimize destek motivasyon sağlayarak :KK68:

Kızlar zayıflamak istiyorsanız bu tek başına çok zor oluyo size tavsiyem zayıflama gruplarına katılın ben 20kilo verdim sizede tavsiye ederim diyet ve sporla kolay gelsin koşu bandında yürürken youtube de agır yaşamlar açıp izleyin acayip motivasyon oluyo

Kızlar zayıflamak istiyorsanız bu tek başına çok zor oluyo size tavsiyem zayıflama gruplarına katılın ben 20kilo verdim sizede tavsiye ederim diyet ve sporla kolay gelsin koşu bandında yürürken youtube de agır yaşamlar açıp izleyin acayip motivasyon oluyo
Çok sagol canım çok tesekkür ederim :KK52: katılmayı düsündüm zayıflama gruplarina ama devamlı yazmak gerekiyo bu her zaman mümkün olmuyo benim için :KK43:

Çok sagol canım çok tesekkür ederim :KK52: katılmayı düsündüm zayıflama gruplarina ama devamlı yazmak gerekiyo bu her zaman mümkün olmuyo benim için :KK43:
Amaç o zatin üzerinde sorumluluk hissettiğin için kaçmakta yapamıyorsun bugün kaçamak oldu yatın dengelerim gibi bi düşüncen olmuyo kolay gelsin gitsin kilolar :KK76:

X