Ev hanımları evde nasıl vakit geçirir

Çocuğum yokken bi dönem klozet rakımı örmeye takmıştım çeşit çeşit renk renk ördüm YouTube’dan bakıp bakıp. Ondan sıkılınca boyama işlerine yöneldim. Malum ikinci el sitesinden eski dışı kötü ama çekmeceleri sağlam komodin sehpa filan aldım 40-50-100 tl ye. Boyadım süsledim vernikledim filan onlarla uğraştım. Bi ara havlu kanaviçe yaptım internetten bakıp isim yazılı yada süslü mutfak el havluları yaptım. Spora yazıldım hergün gidip geldim.(evde istikrarlı spor yapamıyorum) bi dönem de kendin yap videolarına taktım bi kaç bişeyler yaptım.
Yani neye ilginiz varsa öyle bi hobi edinip yapabilirsiniz

Merhaba ben 1.5 yıllık evliyim ve çocuğum yok eşim çalışmamı istemiyor evde çok sıkılıyorum ne yapmalıyım sizce
Bende çalışmıyorum malesef ama evde kendime sürekli oyalanacak birşeyler buluyorum..amigurumi yapıyorum bazen çevremde isteyen oluyor örüp satıyorum..şimdi hamileyim kendi kızıma birşeyler örüp koyuyorum bebek, çıngırak gibi ☺️ haricinde canım sıkıldıkça temizlik yapıyorum 😂

Temizlik, rutin günlük ev işleri dışında eşim gelene kadar çok fazla vakit kalmıyor zaten ama kalan vakitte kitap okuyorum test çözüyorum geziyorum tozuyorum dizi izliyorum 😅 sabriniz ve yeteneğiniz varsa el işleri güzel oyalayıcı olur sizin için👍 benim yok maalesef 🫠

Çocuğum yokken bi dönem klozet rakımı örmeye takmıştım çeşit çeşit renk renk ördüm YouTube’dan bakıp bakıp. Ondan sıkılınca boyama işlerine yöneldim. Malum ikinci el sitesinden eski dışı kötü ama çekmeceleri sağlam komodin sehpa filan aldım 40-50-100 tl ye. Boyadım süsledim vernikledim filan onlarla uğraştım. Bi ara havlu kanaviçe yaptım internetten bakıp isim yazılı yada süslü mutfak el havluları yaptım. Spora yazıldım hergün gidip geldim.(evde istikrarlı spor yapamıyorum) bi dönem de kendin yap videolarına taktım bi kaç bişeyler yaptım.
Yani neye ilginiz varsa öyle bi hobi edinip yapabilirsiniz
Önerilerin için teşekkür ederim ☺️ bir ara spora gittim ama devam edemedim örgü hiç bilmiyorum ama dediğin gibi izleyip öğrenmeye çalışıcam tekrar teşekkürler

Bende çalışmıyorum malesef ama evde kendime sürekli oyalanacak birşeyler buluyorum..amigurumi yapıyorum bazen çevremde isteyen oluyor örüp satıyorum..şimdi hamileyim kendi kızıma birşeyler örüp koyuyorum bebek, çıngırak gibi ☺️ haricinde canım sıkıldıkça temizlik yapıyorum 😂
Aaa ne güzel inşallah sağlıkla kucağına alırsın temizlikten sıkıldım artık temizliycek yer kalmadı 😅 teşekkür ederim fikirlerin için ☺️

Temizlik, rutin günlük ev işleri dışında eşim gelene kadar çok fazla vakit kalmıyor zaten ama kalan vakitte kitap okuyorum test çözüyorum geziyorum tozuyorum dizi izliyorum 😅 sabriniz ve yeteneğiniz varsa el işleri güzel oyalayıcı olur sizin için👍 benim yok maalesef 🫠
Benim eşim vardiyalı çalışıyor yani bir hafta gece bir hafta gündüz falan onun için de pek düzenli değil saatlerim bazen sabaha karşı uyuyup öğlen birde falan uyanıyorum kitap okuyorum TV izliyorum bir şekilde geçiyor zaman ama sıkılıyorum artık el becerim pek yok ama örgü falan deniycem yorumun için teşekkürler ☺️

Benim eşim vardiyalı çalışıyor yani bir hafta gece bir hafta gündüz falan onun için de pek düzenli değil saatlerim bazen sabaha karşı uyuyup öğlen birde falan uyanıyorum kitap okuyorum TV izliyorum bir şekilde geçiyor zaman ama sıkılıyorum artık el becerim pek yok ama örgü falan deniycem yorumun için teşekkürler ☺️
Benimki vardiyalı çalışmıyor ama ben de senelerdir gece uyumayi sevmiyorum sabah 4-5e kadar ayaktayım😅 o yüzden rutin işlerden sonra pek vaktim kalmıyor zaten kalırsa da dediğim gibi değerlendiriyorum 🌸

şu an hamile olduğum için çalışmıyorum. Goblen tablolar yapıyorum çalıştığım dönemde ayda en fazla iki kitap bitirirken şimdi okuyamadığım yarım bıraktıklarımı bitiriyorum. Bunun dışında Yunanca temelim var ama daha ilerletmeye çalışıyorum (pek istikrarlı olmasa da 🥹)
Size tavsiyem en başta TV’yi hayatınızdan çıkarın göreceksiniz zaman daha verimli geçecek

Film izleyebilirsin beğendiğin oyuncu varsa filmlerini gezebilirsin. Dizi/film izleyip yorumlarına bakıp insanlarla tartışabilirsin.

çocuk olmadan kendinle vakit geçirmeyi bol bol değerlendir derim 😊 ben 3 yıllık evliyim oğlum 1 buçuk yaşında suan pek kendime vakit ayıramıyorum çünkü çok hareketli döneminde , ara ara örgü supla vs yapıyorum bana çok iyi geliyor terapi gibi 🫠 el işi sevıyorsan supla masa runneri yapabılırsın çok zevkli

X