euribia'nın başarı öyküsü

euribia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
67
1
merhaba kızlar ben de 25 kg verdmm 4 ayda :) hala dewam ediyorumm inşallah talin gibi toplam 40 kilo veririmm :)

öncelikle merhaba uzun zamandır girmiyorum siteye.diyetime aynen devam ettim ve şimdi 69-70 arasında gidip geliyorum.çok kolay olmadı tabiki,ama zorlansam da bırakmamam gerektiğinin farkına vardım.çünkü kilonun hiçbir faydası yokmuş.bir tabak daha fazla yemek bana hiçbir şey katmazmış bunu farkettim..sadece anlık mutlulukmuş..önce bunu anladım...sonra zayıflayınca herkesin daha olumlu yaklaştığını gördüm...tabi arkadaşım dediklerimin kıskançlıklarını da görmedim değil...ama her şeye değer...lütfen biraz dikkat edin lütfen...kilonuz dursa da umutlarınız tükense de çok zor durumda olsanız da nolur bırakmayın...sonunda sizi çok güzel günler bekliyor...sadece gün içinde yediklerinizi biraz kısın,hareketinizi de artırın...mümkün olduğunca hareketli olmaya çalışın..çalışıyorum ya da okuyorum diyorsanız işten/okuldan eve gelirken en az 15 dk yürüyebilecek bir yerde inin otobüsten...ve kendinize güvenin..her hafta kilo vereceksiniz diye bir şey yok,siz sadece umutsuzluğa kapılmayın,ya veremezsem endişesine düşmeyin sadece dikkat edin yediklerinize...mutlaka görüyorsunuz sonucu :KK66:

a.s. Canım tebrikler harika bir iş başarmışsın.
Neler yaptın özel bi formülün var mı? Bizlerle paylaşırsan çok mutlu oluruz....

bende seni şu yönden tebrik ediyorum kii
4 ayda 25 kilo vermişsin yani bu da ayda 6 kilo eder yani haftada 1,5 kilo
herkes haftada 6 kilo vermeye çalışırken sen en doğrusunu en sağlılsını yapmışsın
hiç geri alıcam diye bi korkun olmasın yavaş yavaş vermişin geri gelmez artık o kilolar :)

hepinize çok teşekkr ederim dilerim siz de kilolarınızdan kurtulursunuz çok güzel bir duygu bu :))

süpersin maşallahın var...tamamen işi sen kafanda bitirmişsin..bende bir zamanlar 103 kiloydum diyetisyn yardımıyla zayıflamıştım 20 kilo vermiştim 3 ayda..sonra onun üzerine kendim diyetler yaptım 18 kilo verdim geri aldım 20 kilo verdim aldım ama hiçbir zaman da 83 kilonun üzerine çıkmadım çünkü diyetisyenle birlikte verdiğim kilo sağlıklı ve kalıcıydı...şuanda 75 kiloyum ve kafama koydum aynı senin gibi en azından 65 kilo olmak istiyorum inşallah başarabilirim...

seni tebrik ederim çok güzel bir başarı.

darısı benim ve kilo vermek isteyenlerin başına

X