Estetik Karın Germe Ameliyatım

Arkadaşlar sizlerden çok resim istedim. Bir tane gönderen olmadı.

10.ayın ilk haftası karın germr ameliyat olacağım.

Öncesi Sonrası fotolarinzi gönderirmisiniz. .. lütfen

Allah yardımcın olsun,şans seninle olsun :KK200:
En güzel,mutlu haberlerle aramızda olursun inşallah :KK19:
Arkadaşlar Dr. Hakan Ölmeztürk'den kesinlikle uzak durun. İyi diyenler reklamcıları. Ameliyat olana kadar iyi. İş bitip parayı aldıktan sonra sekreter bir iki arar, sonra alaka sıfır. Şikayetleriniz olunca zamana yaymaya çalışır, devamında sanki azarlar modda olur, konuşmak istemez.

Arkadaşlar Dr. Hakan Ölmeztürk'den kesinlikle uzak durun. İyi diyenler reklamcıları. Ameliyat olana kadar iyi. İş bitip parayı aldıktan sonra sekreter bir iki arar, sonra alaka sıfır. Şikayetleriniz olunca zamana yaymaya çalışır, devamında sanki azarlar modda olur, konuşmak istemez.

Merhaba. Korkmanız normal tabi,bende ameliyat öncesi çok gergindim. Karın germe ameliyatı beni çok endişelendirmişti . Ama İnan'ın hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı.
Ama ameliyat sonrası size bakan,evinizle sizinle ilgilenen biri olursa süper olur. Çünkü ciddi gerginlik,hareket kısıklığı oluyor.
Ben çok gergindim,baskı hissi çoktu. Lipo da olmuştum ama ben,Lipo olmasaydı belki daha rahat olurdum ama bu seferde kum saati gibi görüntü olmazdı :))
Hepsi gelip geçici,hiçbir agrı kalıcı olmuyor sonuçta. Ama sonuç hep sizinle oluyor :KK66:
Dümdüz taş gibi karnınız olacak,buna odaklanın.
Umarım doktorunuzda başarılı bir iş çıkarır. Şans sizinle olsun :KK66:
Merhaba🌸 ben de 6 gün önce karın germe ameliyatı oldum ama karnımda aşırı bir gerginlik var, denedim ama asla dik duramıyorum hep eğik yürüyorum ve karnım aşşırı gergin sanki hep böyle kalacakmış gibi hissediyorum☹️ bu durum geçici midir siz ne zaman dik yürümeye başladınız ?

Merhaba🌸 ben de 6 gün önce karın germe ameliyatı oldum ama karnımda aşırı bir gerginlik var, denedim ama asla dik duramıyorum hep eğik yürüyorum ve karnım aşşırı gergin sanki hep böyle kalacakmış gibi hissediyorum☹️ bu durum geçici midir siz ne zaman dik yürümeye başladınız ?
Merhaba, geçmiş olsun.. Evet tabiki geçici bir durum. Tam olarak ne zaman geçti hatırlamıyorum, çok zaman oldu 😊

Merhaba hazirandan beri yorum yapılmamış şuan ki durumunuz nedir bu ameliyatı olanlar memnun musunuz bende karın germe düşünüyorum iki doğum yaptım sezeryan göbek ve bel bölgem yan simitler yani fazlalık kaldı çok rahatsız edici ayrıca BBL istiyorum kalça var ama boşluklar var ya onlar kötü duruyor yuvarlak olsun istiyorum kalça ayrıca göğüs büyütme istiyorum emzirmekten göğüsüm boşalıp küçüldü çünkü sırt ve kollarım alt tarafa göre yapılı ama kollarım çok rahatsız etmiyor genç kızkende böyleydi çünkü birde kombine değil ayrı ayrı istiyorum önce göbek simitler ve kalça göğüs sonra düşünüyorum ama güvenilir doktor bulmak zor tavsiye edeceğiniz doktor var mı acaba

Merhaba @angelanalan :)
Ben Istanbulda ameliyat oldum canım. Kesi izim çok iyi durumda,çok güzel silikleşti. Hiç rahatsız etmiyor :nazar: Beni İzlemeye alırsan kesi izimi görebilirsin . Takip edenlere birkaç foto sonuç gösteriyorum albümde :KK66:
Merak etme,öyle dayanılmayacak ağrı olmuyor zaten. Ben ilk gün akşama kadar yarı baygın uyumuştum. Akşam yemek yedirdikten sonra yürütmüşlerdi. İlk kalkış,yürüyüş her ameliyatta oldugu gibi zor . Sonra sonra açılıyorsun :) Benim çok fazla deri fazlalığım olmadığı için çok eğik kaldım. İki hafta kadar hep dinlendim,istirahat ettim,evere yürüdüm bol bol.. Sonra yemeğimi yaptım,bazı ev işlerini yapmaya başladım.. Ev süpürmek,birşeyleri itip çekmek yasak.. Yatıp kalkarken ilk hafta birinden yardım almak gerekiyor. Ayaklarımı tam uzatıp yatamıyordum ben,dizlerimin altına yastık koyuyordum dizleri kendime çekip uzanıyordum.
Bazı zorluklar var tabi ama bence değer :KK66: hamilelik geçiren,çok kilo alıp verimlerde oluşan karın esnemesini,deri fazlalığını sporla falan yok etmek ve böyle bir sonuç almak imkansız..
Cesaretli ol bence :KK66: İhtiyacın varsa eğer ameliyatı öneririm :KK66:
Doktor ismi verebilirmisiniz rica etsem ben de ameliyat olmak istiyorum

Selammm kimse kalmadı mı acaba? Benim 9. Günüm bugun(karın germe, ic bacak kol sirt ve karın lipo)
Ben varım 10. Günüm. Karın germe ve meme protez diklestirme yapıldı. :) ocak 15 e. Kadar iyilesmem lazım işe baslayacagım. Hala egilerek yürüyorum hala oturarak uyuyorum.

X