Estee lauder.. Nars.. Kryolan.. Mac..

Sizce hangisi daha iyi??
Hangi türde daha iyi olmasini istiyorsunuz? Fondöten mi ruj mu allik mi? Bir de bu urunlerden beklentiniz nedir? Full kapaticilık mi islak görünüm mü? Sirf marka diye mi satin alacaksiniz?

Sizce hangisi daha iyi??
mac kullanıyorum ve kryolan da kullandım şöyle ;kryolan fondetenini bide göz altı kapatıcısını kullandım .çok pürüzsüz tam bi porselen gibi yapıyor cildi ama doğallıktan eser kalmıyor .benim cildim de pürüz leke de yok o yüzden belki bana çok ağır geldi .
mac; hemen hemen çoğu makyaj ürününün kullandım hepsinden memnunum.fondeten de ten rengini daha güzel dengeliyor en azından dogal gibi pürüzsüzlüğü yakalayabiliyorsun.
Edit ;
Este la.;sadece allığını kullandım memnun kalmadım .

mac kullanıyorum ve kryolan da kullandım şöyle ;kryolan fondetenini bide göz altı kapatıcısını kullandım .çok pürüzsüz tam bi porselen gibi yapıyor cildi ama doğallıktan eser kalmıyor .benim cildim de pürüz leke de yok o yüzden belki bana çok ağır geldi .
mac; hemen hemen çoğu makyaj ürününün kullandım hepsinden memnunum.fondeten de ten rengini daha güzel dengeliyor en azından dogal gibi pürüzsüzlüğü yakalayabiliyorsun.
Edit ;
Este la.;sadece allığını kullandım memnun kalmadım .
Teşekkürler öncelikle.. yaklaşık beş altı yıldır benim de her şeyim mac. Belki de çok uzun süre kullandığımdan duruşu artık beni rahatsız ediyor ve yeterli gelmiyor gibi hissediyorum.
aslında benim de sorunlu bir cildim yok ama bir de kryolan deneyim madem.
estee lauder neden memnun kalmadın?

Bende Estee lauderin bakım ürünlerini kullanıyorum.. day wear, advanced night serumu falan. Çok memnunum. Double wear fondöteni gerçekten ağır ama kusursuz bi fondöten. Onun dışında rimelleri çok çok iyi. Mac de kesinlikle rujları çok iyi. Uzun zamandır kullanıyorum. Fondötenini çok överler ama hala kullanmadım.

Teşekkürler öncelikle.. yaklaşık beş altı yıldır benim de her şeyim mac. Belki de çok uzun süre kullandığımdan duruşu artık beni rahatsız ediyor ve yeterli gelmiyor gibi hissediyorum.
aslında benim de sorunlu bir cildim yok ama bir de kryolan deneyim madem.
estee lauder neden memnun kalmadın?
Onun sadece allığını almıştım hemen uçuyordu .ben tüm yüz ürünlerini ,kryolan ,mac kullandım uzun süre şimdi sadece mac ,daha hafif .ama kryolanın şöyle bişeyi var kullan kullan bitmiyor 😀

Sizce hangisi daha iyi??
Mac studio fix miydi neydi ondan aldım memnun kalmadım çok kötü kokuyor . Ester lauder double wear fondöten kullandım çok güzel mükemmel kspstıcı. Kryolan TV paint stickte kullandım onun da kapatıcılığı yüksek . Mac hariç bunları sevdim💖💋

MAC fondotenden ben memnundum. Ama sonra maybelline aldım acil gerektiği için, açıkçası onun kadar memnun kaldım. Hem de çok daha hesaplı. Ama illa üst sınıf birşey derseniz Armani - Luminous Silk derim.

Arkadaşlar cildinde hep problem yqşqmış bir olqrqk aize kesinlikle tavsiyem Estee Lauder ve Dior / Undercover serisi , bunun dışında tüm markaları kullandım . Hem cildi pürüzsüz göstersin bütün kusurları kapatsın hem de bir tabaka gibi durmasın , doğal dursun diyorsanız kesinlikle öneririm.

Hepsini kullandım ama hiç biri este kadar olamaz...

X