Saç Rengi ve Saç Boyama esmer ten kızıl saç ????

Kızıl tonlar zor yani sonradan istemeyince kurtulması zor.. ama bence esmerlere de yakışan tonları var.. Özellikle patlıcmn moruna yakın tonları bence beyazlardan çok esmerlere yakışıyor. Yani tenine uygunu bulduktan sonra esmerlerde kızılımsı tonları kullanabilir.

Ya konu çok eskide kalmış ama danışmak istiyorum size hanımlar, yaklaşık 4 yıl kızılın ve bakırın her tonunu kullandim sıkılıp kendi saç rengime koyu kahveye döndüm ama bu seferde çok yorgun görünüyorsun kızıla dön yorumları çok aldım çevremden tenim sarı alt tonlu buğday esmer arası çok koyu bir tene sahip değilim sizce hangi kızıl yakışır hangi kızıl kapatmaz? Tecrübeli hanımlar ozellikle yorum yapabilirse çok sevinirim çünkü bazı kızıllar çok kapatıyor biliyorum, yorgun göstermeyecek hatta tenimi daha aydınlık gösterecek bir renk arıyorum

canım bende çok begendım onu zaten o renge yakın boyatırım da emin olamıyorum işte ... başka düşüncesi olan ??? :S
Merhaba kuaförüm kendimde esmerim ama esmer tenlilere kızıl yakışmıyor yukarıdaki fotolara aldanmayın binlerce ışığın ve fotoșop yapılmış hali. En çok buğday tenlilere yakışıyor kızıl tonları. Ama mavi siyah düşüne bilirsiniz

Neden esmerere kızıl olmasın? Kızılın bile birçok tonu var. Bence istediğin bir bakırdan başlaya bilirsin ten alt tonun da sarı ise tadından yenmez ^^

Kızlar ben esmer tenliyim ve saçlarımı her renk kızıla boyadım diyebilirim ve kuaförler bile hiç kızılın bu kadar yakıştığı bi esmer görmedim sakın başka renge boyatma diyolar arkadaşlarım falan da aynı şeyi söylüyor. Esmer tene kızıl yakışmıyor demek bi kere tamamen yanlış bi olay. Sıcak ya da soğuk tenli olup olmadığına bakacaksın. Sıcak tenlilere sarı pigmentlerinin olduğu daha çok turuncumsu kızıllar gidiyor soğuk tenlilerede biraz pembeye viyoleye kaçan kızıllar gidiyor. (Mesela kimi porselen gibi teni olan insanlara bile kızılı yakıştıramıyoruz ya işte nedeni bu) Vee her şeyden önemlisi yakışmamak değil kendine yakıştırmak. Canlı kızılları taşımak biraz özgüven ister. Bunu sağladığın zaman zatyen emin ol ten renginin bi önemi yok. :)
Turuncumsu kızıl yerine,kızılımsı turuncu olur mu süslüm 🧡

X