Saç Rengi ve Saç Boyama esmer ten kızıl saç ????

diloshh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013
128
4
kızlaar saçlarımı siyaha boyatmak istiyodum ama yakın çevrem beni siyah fikrinden soğuttu şimdi kızıla yöneldim .. esmer tenliyim sizce ne kadar yakısır netten baktım fena değil sizce ??? Eki Görüntüle 685465 $lindsay20lohan65lz1.jpg $rihanna-koyu-kızıl-kıvırcık-saç-modeli-311x450.jpg

canım bende çok begendım onu zaten o renge yakın boyatırım da emin olamıyorum işte ... başka düşüncesi olan ??? :S

Bence orta kumral veya kestane falan yap:) Esmerlere kızılı yakıştıramıyorum ben.

canım kusura bakma ama esmer tene kızıl saç hiç yakışmıyor ya çok kötü görünüyor yukarıdaki resimlerdeki ünlüler bi ton makyaj yapmışlar ciltlerini gözlerini aydınlatmak için ama o bile kurtarmamış.sen her gün bu kadar makyaj yapabilecek misin?makyajsız esmer teni çok daha boğar bu renkler.kumral tonlarında birşey yapsan daha güzel olur bence

kızlar yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum gercekten aydınlandım sımdı :)) sanırım haklısınız... makyaj olayıda çok dogru her gun pudrayla alııkla yetınen ınsanım ben o makyajı hayatta yapamam :KK70: kestane olabilirr...öptümm♥

kızıl saç yaşlı gösteriyor... canlı, kırmızıya bakan bir kızıl daha iyi bence

Ben de hic yakistiramiyorum
Ama ten renginiz cok koyu degilse isikta kizil parlayan kahve guzel gidebilir
Ya da fotograflardaki gibi
Ama ten renginiz cok koyuysa yapmayin derim

406300974.jpg

406300973.jpg

Bak aklima Ayse Özyilmazelin saclari geldi.Ben diger koyu tenli sanatcilarda begenmiyorum kizili sac rengini ama Ayseye yakismis bence.Ama kumral saclar daha guzel yakisiyor ya koyu tenli bayanlara.

Son düzenleme:
Kizlar internete sorun yasadigim icin giremeedim kusura bakmayin yorumlariniz icin cok tesekkurler esmerlere genellikle Sarap kizili yakisiyormus tenim cagla sikel gibi o yuzden kizili zor gibi =s

Kizlar internete sorun yasadigim icin giremeedim kusura bakmayin yorumlariniz icin cok tesekkurler esmerlere genellikle Sarap kizili yakisiyormus tenim cagla sikel gibi o yuzden kizili zor gibi =s

kızılın esmer tenin rengi oldugunu düşünüyorum. aşk alevi 5 yıl kullandım herkeste cok begenirdi simdi deisiklik amaclı degistirdim. ben yakıstırıyorum $LPIC6053.jpg

kızıl esmer rengi değildir aksine beyaz tenli hanımlara uygundur
ama esmer olup yakışanlar da mevcut tabi
ben beyaz tenliyim ve uzun zamandır kızılım ama yazın bronzlaştığımda bile yakıştıramıyorum kendime

kızıl beyaz tenlilere daha uygundur esmerlerde teni dahada koyulaştırır ha illa kızıl kullanmak istiyorum derseniz fondoten pudranızı açık renk seçiniz, göz alt ve uste aydınlatıcı farlar kullanınız..

Esmersen kesinlikle kızıl kullanma derim.

Ben vampir-hortlak arası bir beyaz tene sahibim kızıl saçlıyım buna rağmen yazları ben bile rahatsız oluyorum,rengini değiştiresim geliyor.

Kızıl saç esmerlerde peruk gibi duruyor.Bence onun yerine karamel tonlarında renkler denemelisin.

(Esmer olmasına rağmen Rihanna'ya yakışıyor ama o da bence renkli gözlü olmasından.Zaten o kadına yakışmayan renk görmedim ben.)

kim ne derse desin kızıl saç esmer tene yakışmıyor.esmerler çok hevesli olsa da kızıla olmuyor kötü görünüyor.tenin çağla şikel gibiyse bence çağla şikele en çok yakışan renk kendi doğal saç rengi hariç son zamanlardaki hali küllü koyu sarı açık kumral arası olan renk daha önceki karamel ve kızıl renkler çok kötü görünüyordu ama bu güzel bak şu renk işte
Eki Görüntüle 693361
$400-cagla_624580415051af9859fb1.jpg
sen de böyle birşey yaptır bence güzel olur

Canim Sana cok yaakismis cook begendim aslinda kizlar bence esmeri beyazi yok ya her esmere kotu yada her beyaz tene guzel durur dive birsey yok tenine dogru tonu bulursan her renk yakisir yani

bencede cnm her beyaz tenilye yakışacak yada her esmere yakışmayacak die bişey yok.kesinlikle göreceli bi kavram ben beyaz tenlide koyu renk severim mesela yada sarı.esmerde de kahve tonları ve kızıl ama tabi çok çok esmer deilse

2 yildir kullu kumral bakir vs acik renkler yapiyorum acik renkten gina geldi artik o yuzden koyu renklere yonelmek istiyorum ask alevi koyu bi kizil olabilir aslinda off kararsizim =( yazi turayla karar vericem artik =))

X