Esmalar ile hayatında değişim yaşayan var mı?

Tesekkurler cevabiniz için siz baya esma okuyorsunuz burda gordum 3 esma fazlası çekmeyin açılım olmuyormuş diye ben de ya cami ya vedud okuyordum bıraktım kuzenim benle konusmuyor çok yakın arkadaşımla görüşmem bitti isyerin de arkadaşımla aram açıldı ben denildiği gibi etkisini göremedim ya vali esmasi hakkında bilginiz varmidir
"Etkisini gormedim" bence yani sahsi olarak yanlis bir cumle
Daha cok cekin vakti var demek.
Ya vedud cekebilirsiniz.

Acikcasi sayi, zıt esmalar vs okadar sey okudum ki ben

Allahin isimlerinin zıttı ne demek ya
Ben guzel dusunerek guzel niyetle cektim hep çekiyorum da
Yillardir esmalar benim hayatimda hep var.
2010 yılından beri neredeyse.
Esmaları bir niyetle çekiyorsanız o niyete giden yolları guzellestirir bir kapiyı acmazsa bile baska baska kapılar açar esmalar, dualar.
Lutfen böyle dusunurek yapın.

Ben mesela bir istegim icin cekiyordum aklimizda olmayan bambaska bir sey oldu.
Olan seyde istedigim dilegime vesile oldu.
Böyle guzellikler cikar mutlaka duada ısrar onemli

Bu beni hep cok etkilemistir sizinlede paylasmak istedim..

Hz. Enes’in hacet namazı

İşte bu muhteşem fırsatı değerlendirenlerden birisi olan Hz. Enes (r.a.) harika bir sonuç alır.

Bir yaz günü Hazret-i Enes’e bahçıvanı gelerek, yağmur yağmadığından ve bahçenin kuruduğundan yakındı.

Bu haber üzerine Hazret-i Enes, Resulullah’ın (a.s.m.) “Herhangi bir ihtiyacı olan kimse iki rekât namaz kıldıktan sonra Allah’a dua etsin” şeklindeki “hacet namazı” tavsiyesini hatırladı.

Su isteyerek abdest aldı ve namaza durdu. Selam verdikten sonra bahçıvanına:

– Gökyüzünde bir şey görebiliyor musun, diye sordu. Bahçıvan:

– Göremiyorum, dedi. Enes, tekrar içeri girip namaz kılmaya devam etti.

Birkaç kez bahçıvana:

– Gökyüzünde bir şey görebiliyor musun, diye sorunca adam:

– Kuş kanadı gibi bir bulut görüyorum, dedi.

Bunun üzerine Enes, namazını ve duasını sürdürdü. Az sonra bahçıvan Hazret-i Enes’in yanına girdi ve:

– Gök bulutla kaplandı ve yağmur yağmaya başladı, dedi. Bunun üzerine Hazret-i Enes:

– Haydi, ata bin de yağmurun nerelere kadar yağdığına bak, dedi.

Bahçıvan etrafı dolaştığında, yağmurun sadece Hazret-i Enes’in büyük bahçesine yağdığını gördü. (İbn-i Sa’d, et-Tabakâtü’l-Kübrâ, c. 7: 21-22)

Yani duada istikrar duada gayret cok önemli.
Zaten olmuyor, olmadı demeyelim.
Bu niyeti bozmaktır.
Sizler bunu akliniza getirmeyin.
Baska dualar edin, ozellikle secdede isteyin.
Allah duasında israrcı olani sever.

Birde esmalara ek olarak teheccüd kılın kilabildiginiz kadar rahmeti ve bereketi cok önemli namazdir.
2 rekatda olsa kılın
Gece kılınıyor uykudan kalkip abdest alip kılıp geri uyanmanız gerekiyor.
Ama faziletleri cok güzel.
Ben de kılıyorum kalktikca
Tamam bulursanız yollarsanız çok sevinirim 🌸 ben de burda bir dua kardeşim ile teheccüdü düzenli kılmaya başladım çok önemli gerçekten Allah razı olsun cevap ve bilgilendirmeler için 🌸

"Etkisini gormedim" bence yani sahsi olarak yanlis bir cumle
Daha cok cekin vakti var demek.
Ya vedud cekebilirsiniz.

Acikcasi sayi, zıt esmalar vs okadar sey okudum ki ben

Allahin isimlerinin zıttı ne demek ya
Ben guzel dusunerek guzel niyetle cektim hep çekiyorum da
Yillardir esmalar benim hayatimda hep var.
2010 yılından beri neredeyse.
Esmaları bir niyetle çekiyorsanız o niyete giden yolları guzellestirir bir kapiyı acmazsa bile baska baska kapılar açar esmalar, dualar.
Lutfen böyle dusunurek yapın.

Ben mesela bir istegim icin cekiyordum aklimizda olmayan bambaska bir sey oldu.
Olan seyde istedigim dilegime vesile oldu.
Böyle guzellikler cikar mutlaka duada ısrar onemli
Yaaa bana ne kadar umut oldu yazdiklariniz çok teşekkür ediyorum dediğiniz gibi yapicam Allah razı olsun sizden 🙏kus oldugum arkadasim kuzenim için ya vali cekiyorum bilginiz varmi bu esma hakkında

Yaaa bana ne kadar umut oldu yazdiklariniz çok teşekkür ediyorum dediğiniz gibi yapicam Allah razı olsun sizden 🙏kus oldugum arkadasim kuzenim için ya vali cekiyorum bilginiz varmi bu esma hakkında
Ya vedud cekebilirsiniz.
Sevme ,sevdirme anlaminda araniz duzelir insAllah

Merhaba esmalarla hiç yol alamadım aksine depresyonun arttı. Panik ataklarımdan huzursuzluk ve korkularımdan 5 sene önce Üveys Veysel Karane Zikri yaparak kurtuldum. 5 senedir yapıyorum sabah ve akşam çünkü her maddesi ayet ve sünnet. Tevbe, salavat, 11 ihlas 1 Fatiha, bunların sevabını Peygamber Efendimiz ve Allah dostlarına ve sevdiklerimize hediye etme ve tevhit ten oluşuyor. Bu yazdığım maddeler hepsi Kuranda var.

Ya Ganiyy istediğin kadar oku.Kalbinden ne kadar okumak geçiyorsa.Yıllar önce unuttuğum dileklerim oldu.Ev ve çocuk sahibi oldum.Arkasındanda eşim kendisine çok güzel bir araba aldı,en sevdiğim renkten.Ya Rahman Ya Rahim esmalarını az okudum kısa bir süre bıraktım.Fakat bence sırlı esmalar.Rüyalarım çok değişti.Sanki kalp gözünü açıyor gibi.Ya Muhsi esması ile zekam çok açıldı,unutkanlığım bitti ve çevrwm tarafından çok sevilen ve sayılan bir insan oldum.Bence 40 gün değilde 6 ay okumalıydım.Ya Cami ya vedud sevgi için okunur denilirya hep.Ben ne zaman okusam maddi olarak para geldi bana.Bir tanıdığıma verdim,hiç aklına gelmeyen yerden çok yüksek maaşlı bir iş teklifi aldı.Inanamadı.Hatta bu iş yerinde çalışmaya başladı ve bir kanalla röportaj bile yaptı yeni işi ile ilgili.Ya Selam esmasını hastalıklarda çok büyük mucizelerini gördüm.
Merhaba B Bluemiracle12 ya ganiy esmasini sadece ya ganiy olarak mi yoksa ya ganiy ya mugni olarak mi okudunuz

Hayatında Esmalar ile dönüşüm yaşayan var mı arkadaşlar? Varsa konu neydi,hangi Esmalar size yardımcı oldu,hikayenizi paylaşırsanız çok sevinirim.Hepimiz öğrenmiş oluruz.
Merhabalar, yıllardır esmalari çekmeye çalışırım elimden geldiğince,çok çok etkisi oldu,değişmesi mümkün olmayan eşim de etkisi gördüm,ummadigimiz yerlerden maddi kazançlar ev sahibi olduk Allah'ın izniyle🤲 ya Rahmân ya Rahim ya Fettah ya Vedud ya Rauf Ya Latif ya Hayyu ya Kayyum ya Rezzak ya Ganiyy ya SEKUR cektiklerim, ya Muheymin esmasi da insanların niyetlerini anlamada çok etkili,,ya Selam ya Şafi ve ya Kuddus te ruhsal hastalıklar için faydasıni gorduklerim paylaşmak istedim.Ayrica Ayetel Kürsi Amenarrasulu ve Huvallahullezi yi hergun okumak bana çok faydası oldu.

Hakkıma giren iftira atan birileri var ağır şekilde kahhar ismini çekmek istiyorum bana sıkıntı olur mu ya da kahhar ismine yakın bir Esma var mı?Allah tuzaklarını başlarına geçirsin

Merhaba esmalarla hiç yol alamadım aksine depresyonun arttı. Panik ataklarımdan huzursuzluk ve korkularımdan 5 sene önce Üveys Veysel Karane Zikri yaparak kurtuldum. 5 senedir yapıyorum sabah ve akşam çünkü her maddesi ayet ve sünnet. Tevbe, salavat, 11 ihlas 1 Fatiha, bunların sevabını Peygamber Efendimiz ve Allah dostlarına ve sevdiklerimize hediye etme ve tevhit ten oluşuyor. Bu yazdığım maddeler hepsi Kuranda var.
Selamlar. Ben bir şeyleri yanlış yaptığınız için panik atağınızın arttığını düşünüyorum. Çünkü Allah Kuran da zikir çekmemizi yazıyor. Merak ettim ne okudunuz ve nasıl dua ettinizde panik atağınız arttı

Hakkıma giren iftira atan birileri var ağır şekilde kahhar ismini çekmek istiyorum bana sıkıntı olur mu ya da kahhar ismine yakın bir Esma var mı?Allah tuzaklarını başlarına geçirsin
Selamlar. Böyle yapmak yerine bu durumu neden yaşadığınızı anlamaya çalışmak daha iyi olur. Anlıyorum zor bir durum insan hakkını almak istiyor. Benimde böyle dua ettiğim zamanlarım oldu fakat aradan yıllar geçtikten sonra haklı olduğumu sandığım konuda aslında Allah ın kendimle ilgili farketmemi istediği çok önemli bir şeyin olduğunu anladım. Allah yardımcınız olsun sevgiler 🌺

Merhabalar, yıllardır esmalari çekmeye çalışırım elimden geldiğince,çok çok etkisi oldu,değişmesi mümkün olmayan eşim de etkisi gördüm,ummadigimiz yerlerden maddi kazançlar ev sahibi olduk Allah'ın izniyle🤲 ya Rahmân ya Rahim ya Fettah ya Vedud ya Rauf Ya Latif ya Hayyu ya Kayyum ya Rezzak ya Ganiyy ya SEKUR cektiklerim, ya Muheymin esmasi da insanların niyetlerini anlamada çok etkili,,ya Selam ya Şafi ve ya Kuddus te ruhsal hastalıklar için faydasıni gorduklerim paylaşmak istedim.Ayrica Ayetel Kürsi Amenarrasulu ve Huvallahullezi yi hergun okumak bana çok faydası oldu.
Selamlar. Hepsini birlikte mi çektiniz

Her ne kadar haklı da olsanız beddua etmeyin Allah korusun döner sizi bulur veya masum birine tutar beddua etmek iyi birşey değil Allaha havale edin. onun yerine iftiradan kurtulmak için dua edin 7073 defa Ya Baisü Celle Celalühü” ,Hümeze sûresi 21 kere okuyabilirsiniz.

Selamlar. Böyle yapmak yerine bu durumu neden yaşadığınızı anlamaya çalışmak daha iyi olur. Anlıyorum zor bir durum insan hakkını almak istiyor. Benimde böyle dua ettiğim zamanlarım oldu fakat aradan yıllar geçtikten sonra haklı olduğumu sandığım konuda aslında Allah ın kendimle ilgili farketmemi istediği çok önemli bir şeyin olduğunu anladım. Allah yardımcınız olsun sevgiler 🌺
Menfaat uğruna hasetlik adına yuvamın yıkılmasını istediler yıkılsın diye de iftira attılar eşimi sürekli doldurdular yalan yanlış konuştular büyüye varan şeyler bile var hatta eşime başka birini bile bulmaya çalıştılar hakaret beddua da yedim eşim beni savunamadı bile

Menfaat uğruna hasetlik adına yuvamın yıkılmasını istediler yıkılsın diye de iftira attılar eşimi sürekli doldurdular yalan yanlış konuştular büyüye varan şeyler bile var hatta eşime başka birini bile bulmaya çalıştılar hakaret beddua da yedim eşim beni savunamadı bile
Allah yardımcınız olsun. Evet kolay değil elbette ama eğer yapabilirseniz gerçekten zamanı geldiğinde neden bunları yaşadığınızı anlayacaksınız ve bedduanın iyi bir şey olmadığını farkedeceksiniz. Elbette böyle zamanlarda bunu yapmak kolay olmuyor ama yaptığınızda çok zor bir şeyi başarmış olursunuz. Buradaki bu durumu yaşamanıza sebep olan kendinizle ilgili farketmeniz gereken şeyin ne olduğunu anlamaya niyet edip sadaka vermenizi öneririm

X