Esmalar ile hayatında değişim yaşayan var mı?

Ya Cami esması çok ama çok güçlü bir esmadır.Düşünün ki 4 büyük meleğin baş harflerinden oluşuyor.4 tane büyük meleğin enerjisini taşıyor demektir.Bir arkadaşıma tavsiye etmiştim evlenmek istiyordu ve çevresi yok denecek kadar azdı.Zikrettikçe çevresi çoğaldı,hatta herkese çok yardım ederdi zannedersem,bununla ilgili çok yerden teklif aldı,röportajları yapıldı,bir spor merkezinden bedava üyelik kazandı,hiç ummadığı yerden iş teklifleri geldi hemde hiç hayal etmediği yerlerden,fakat aşık olmadı,evlenmedi.3 ay kadar zikretti bıraktı.Çok yalvardım bırakma diye fakat bıraktı.Çünkü kalbinden geçirdiği fakat dile dökemediği dilekleri olmaya başlamıştı,evlilik olayınında daha zamanı gelmemişti.Siz bilmezsiniz ben bilirim demiyormu bakara suresinin bir ayetinde Rabbim.Belki hemen olması evlilikte bir sıkıntı olacaktı ve onun imtihanına dönüşecekti.O yüzden herşeyin doğru bir zamanı vardır derim hep.
Kaç kez okumalıyız

Bende çok dua ettim yıllarca hep yanıma en çok da ruhuma yakışan biriyle olsun diye
herkez dedi artık geçti ondan evlenemez çocuk olmaz Allah ya herkes 35 de tanıştım eşimle 37 de evlendim şimdi bir bebeğim var çok şükür bin şükür kulaginizi tıkayıp sadece Allah'a bırakıp dua edeceksiniz inançla sadece eş için değil dileğiniz ne ise

Bende çok dua ettim yıllarca hep yanıma en çok da ruhuma yakışan biriyle olsun diye
herkez dedi artık geçti ondan evlenemez çocuk olmaz Allah ya herkes 35 de tanıştım eşimle 37 de evlendim şimdi bir bebeğim var çok şükür bin şükür kulaginizi tıkayıp sadece Allah'a bırakıp dua edeceksiniz inançla sadece eş için değil dileğiniz ne ise
çok sevindim adınıza. ne duaları okudunuz acaba?

yaa ne kdr umut verici yazdıklarınız teşekkür ederiz umut olduğunuz için, bana da bütün çevrem artık evlenemezsin diyorlar ve üzülüyorum.

çok sevindim adınıza. ne duaları okudunuz acaba?
İçimden ne geliyorsa okurum 1000 ihlas derim aklıma alınca bitirene kadar 313 ayetel fetih suresi rahman suresi ya semiu
Netten yazar aratir teker teker okurdum hala da okurum herşey dua ile..Ama olmayınca vardır bunda bir hayir der geçerdim gerçekten de öyle oluyor.Salavat getirin çokça sonra dua edin.Yolda yürürken bile dua ederim Allah a sığınmak güzel insallah güzel haberlerinizi yazacaksınız birgün

yaa ne kdr umut verici yazdıklarınız teşekkür ederiz umut olduğunuz için, bana da bütün çevrem artık evlenemezsin diyorlar ve üzülüyorum.
Aksine daha çok dua edin Allah'a siginin sizin için güzel günlerin gelmediğini kim bilebilir.umut hep vardır.Onemli olan hayırlısını istemek neden dedin derseniz sırf evlenmek için evlenen bir yakınım oldu sonra o kişi çok kötü çıkınca bin pişman oldu.Hayirli olsun ama geç olsun güç olmasın.Neye takıntı yaparsa insan birazda onunla sinaniyor aslında akışına bırakın bu sırada kafanızı da bununla meşgul etmeyin çalışın okuyun üretin hobiler edinin.spora gidin kütüphane varsa arkadaşlar sosyal olun hicbirseyi yaoamiyorsaniz yürüyüş yapın kovun olumsuz düşünceleri

İçimden ne geliyorsa okurum 1000 ihlas derim aklıma alınca bitirene kadar 313 ayetel fetih suresi rahman suresi ya semiu
Netten yazar aratir teker teker okurdum hala da okurum herşey dua ile..Ama olmayınca vardır bunda bir hayir der geçerdim gerçekten de öyle oluyor.Salavat getirin çokça sonra dua edin.Yolda yürürken bile dua ederim Allah a sığınmak güzel insallah güzel haberlerinizi yazacaksınız birgün
Insallah bize de nasip olur haklisiniz umutsuz olmamak lazim. Umarim biz de icimize sinen bir evlilik yapariz tez tzamanda . Cevabiniz icin cok teskkur ederim🌸

Insallah bize de nasip olur haklisiniz umutsuz olmamak lazim. Umarim biz de icimize sinen bir evlilik yapariz tez tzamanda . Cevabiniz icin cok teskkur ederim🌸
Neden umutsuz olalım ki yer yeni gün bir umut.saglikli olduktan sonra gerisi olur elbet geçse olsa.birgun aradığınız kişiyi bulup uzuldugunuz bu günleri hatırlar tatlı tatlı tebessüm edersiniz:)

Ruhsal sıkıntılar için A Alektemovik ’e göndermişsiniz
Ozel msj kapali sanirim sizin.
Ben kendisine attigim msj bulamadim kendisi ulasirsa sevinirim.
O dönem hangi duayı ya da esmayı cekiyordum suan animsayamadim.
Esmalarida öyle sıkıntılarıma göre cekiyorum zaman zaman.
Ya da surekli cektiklerim var.

Umarım Allah ferahlık verir insirah cok okuyun.

Ozel msj kapali sanirim sizin.
Ben kendisine attigim msj bulamadim kendisi ulasirsa sevinirim.
O dönem hangi duayı ya da esmayı cekiyordum suan animsayamadim.
Esmalarida öyle sıkıntılarıma göre cekiyorum zaman zaman.
Ya da surekli cektiklerim var.

Umarım Allah ferahlık verir insirah cok okuyun.
Bana da yollar misiniz lutfen 🤗🌸

Hangi esmalari çekiyorsunuz sürekli çektiklerim var demişsiniz bilmediğim için soruyorum sizde etkileri neler oldu mesela

Hangi esmalari çekiyorsunuz sürekli çektiklerim var demişsiniz bilmediğim için soruyorum sizde etkileri neler oldu mesela
Ya Rahim
Ya Rauf
Ya Vedud
Ya cabbar
Ya Cami
Ya Ganiyy
Ya mugni
Ya Gaffur
Ya zul celali vel ikram
Tövbe estagfurullah
Salavat.

Ben sayılı cekmiyorum ama genelde 1 tesbih dolaniyorum her esmayı
Surekli cektiklerim bunlar.
Ama bazen eyup peygamberin duasini, yunus peygamberin duasini
Bir iste zafer basari icin fetih suresinin ilk ayeti kerimesini cekiyorum
Kenzul ars okuyorum (bu da cok guzel bir dua mutlaka turkcesine anlamina ve faziletlerine bakın )
Hergün mutlaka bir kac tanesini okuyorum.

Birde esmalara ek olarak teheccüd kılın kilabildiginiz kadar rahmeti ve bereketi cok önemli namazdir.
2 rekatda olsa kılın
Gece kılınıyor uykudan kalkip abdest alip kılıp geri uyanmanız gerekiyor.
Ama faziletleri cok güzel.
Ben de kılıyorum kalktikca

Ya Rahim
Ya Rauf
Ya Vedud
Ya cabbar
Ya Cami
Ya Ganiyy
Ya mugni
Ya Gaffur
Ya zul celali vel ikram
Tövbe estagfurullah
Salavat.

Ben sayılı cekmiyorum ama genelde 1 tesbih dolaniyorum her esmayı
Surekli cektiklerim bunlar.
Ama bazen eyup peygamberin duasini, yunus peygamberin duasini
Bir iste zafer basari icin fetih suresinin ilk ayeti kerimesini cekiyorum
Kenzul ars okuyorum (bu da cok guzel bir dua mutlaka turkcesine anlamina ve faziletlerine bakın )
Hergün mutlaka bir kac tanesini okuyorum.
Tesekkurler cevabiniz için siz baya esma okuyorsunuz burda gordum 3 esma fazlası çekmeyin açılım olmuyormuş diye ben de ya cami ya vedud okuyordum bıraktım kuzenim benle konusmuyor çok yakın arkadaşımla görüşmem bitti isyerin de arkadaşımla aram açıldı ben denildiği gibi etkisini göremedim ya vali esmasi hakkında bilginiz varmidir

X