Gelinbaşı ve Gelin Tacı Eskişehir de ZEN kuaför hakkında bilgisi olan var mı?

Her gidisimde memnun ayrildim zen kuafor den ayrica musterilerine son derece saygililar

Zen Kuaforun espark karşısındaki subesi cok cok iyi ben gelinbasimi orda yaptirdim cok guzel bir modrl yaptilar sscim kisa oldugu icin ek saç taktilar ve cok guzel bir model oldu orda calisan cok usta var ben halil ve yasin i tercih ediyorum valla ilgi alakada guzel aldiklari para da helal olsun ben verdigim paraya karsilik aldigim hizmeti cok iyi buldum oyle kuaforler var ki hem sacin guzel olmuyor hem de bir suru parani aliyorlar ben cok memnun kaldim adamlar o kadar emek verdiler ve cok da guzel ysptilar bence yazilanlara bakmayin gidin ve yspilan sackara bakip karar verin

:KK200: Ben uzun suredir zen kuafore gidiyorum gelin saçımi da zen de yaptirdim cok guzel oldu ayrica kesimlerinden de cok memnunum:nazar: :nazar: :nazar:

ARKADAŞLAR MRB BEN İZMİRDEN GELDİM ESKİŞEHİRE ÖNCELİKLE ESKİŞEHİRDE EN İYİ GELİN SAÇI YAPAN KUAFÖR YAZDIM KUAFÖR BEYAZ ÇIKTI BİRAZ ARAŞTIRDIM YORUMLARI FELAN OKUDUM SONRA KUAFÖR BEYAZA GİTMEYE KARAR VERDİM PORSELEN MAKYAJ YAPTIRDIM SAÇIMIDA GAYET PROFESYONEL YAPTILAR SEDA HNM VE ALİ BEY SAG OLSUN ÇOK İLGİLİ DAVRANDILAR AYRICA PROVADA YAPIYOPLAR HERŞEY SÜPERDİ FİATLARIDA GAYET UYGUN HERKEZE TAVSIYEM KUAFÖR BEYAZI TERCİH EDİN...

Baya bi araştırma sonucu iki kuaför arasında kaldım zen ve mustafa ceylan zen biraz daha ekonomik diye orayı tercih ettim etmez olaydım. Yasin bey varmış önce aradım sonra gittim lob kesim istediğimi böyledim baktı kaldı(modeli bilmiyor) ben de dönüp çıkmak yerine foto gösterdim yaparım dedi( mahfetti) gelgelelim istediğim modeli beceremedi kafasına göre bi kesim yaptı bahsettiğim modelde kısa bi model okey ama onun kestiği alakasız yani herkesin yapabileceği gösterdiğim fotodanda çok daha kısa isteklerimi dikkate almadan ezbere bi model kesti. Tatlı dilli iyi biri gibi ama yetenek yok kesim konusunda sadece uclardan aldırcaksanız belki ve telefonda 30 deyip 35 aldılar. Benim deneyimim bu şekilde oldu bi daha gitmem.

ombre istedim röfle yaptılar izli izli iğrenç bi saç oldu. kesinlikle uzak durun boya için düzeltmeye gittim dahada kötü yaptılar.kaç gün ağladım bilmiyorum.sonra aşkın bahar'da dip boyası yaparak düzelttirdım boşu boşuna cebimden bi dünya para çıktı ben yandım siz yanmayın.Aşkın baharı tavsiye ediyorum bi tane mutsuz çıkan görmedim.

Valla yiğidi öldür hakkını yeme demişler o yüzden tek kelimeyle harikalar yaratan bir yer diyeyim daha da birşey demeyeyim ne zaman gittiysem çok hoşuma gitti

X