Eski dizileri izleyenler burayaa

Ruhsar ona tekrar başladım bitirdim.

Bizimkiler yada mahallenin muhtarlarına başlayalım var.

Eski diziler daha güzeldi bence

böyle mi olacaktı.
Carli,Kaygısızlar, kuzenlerim,ikinci bahar,üvey baba, küçük İbo, baskül ailesi,yılan hikayesi,deli yürek liste yaz yaz bitmez.

Eski pembe dizileri tekrar izlemek istiyorum ben de ama bulamıyorum.Rosalinda,sarıl bana,kaçak kız vs keşke tekrar baslaslar yada bulabildiğim bir yer.
Ben ilkokul yaşındayken annem bi pembe dizi izlerdi. Adini hatirlamiyorum ama jenerikte yüzü yaralı bi kadın görüntüsü mü ne vardı, öyle olunca ürkütücü gelmişti bana, aklimda o yer etmiş.

Ben ilkokul yaşındayken annem bi pembe dizi izlerdi. Adini hatirlamiyorum ama jenerikte yüzü yaralı bi kadın görüntüsü mü ne vardı, öyle olunca ürkütücü gelmişti bana, aklimda o yer etmiş.
Manuela olabilir mi ama jenerik hala internette var yaralı kadin yok ben de ilkokuldaydim başrol erkeğin ilk eşi olan kadın kaza yapıyordu herkes oldu zannediyordu galiba ama yüzünden çok kötü yaralaniyordu.

Manuela mi acaba?
Screenshot_20230602_232231_Google~2.jpg

Ferhunde hanımlar vardı,sonra bizim evin halleri ama bu yarım kaldı sanırım.

Çiçek taksi de guzeldi

Manuela olabilir mi ama jenerik hala internette var yaralı kadin yok ben de ilkokuldaydim başrol erkeğin ilk eşi olan kadın kaza yapıyordu herkes oldu zannediyordu galiba ama yüzünden çok kötü yaralaniyordu.
Yüzünde cok kötü bi yara izi mi vardı, ekranda yüzünün yarısını karanlık mı gösteriyordu neydi. Korkudan bakamazdim ama annem açmış diye izlemeye çalışırdım çaktırmadan 😁 Sabahtan beri YouTube'da video bakınıyorum daha bulamadim adını:)
Senin dedigin isme bi bakayım.

X