Eski dizileri izleyenler burayaa

Ben 6 yaş civarında iken manuela vardı çok güzeldi şimdi bulsam tekrar izlerim hele jenerik oda çok güzeldi.

Ne var kanallar tekrar başlarsa bu dizileri birçok kişi izler yada internette yayinlasalar

Ben 6 yaş civarında iken manuela vardı çok güzeldi şimdi bulsam tekrar izlerim hele jenerik oda çok güzeldi.

Ne var kanallar tekrar başlarsa bu dizileri birçok kişi izler yada internette yayinlasalar
Onda raquel vardi sanirim annem de cok severmis onu 79 dogumlu

Onda raquel vardi sanirim annem de cok severmis onu 79 dogumlu
Ben 36 yaşındayım isim olarak aklimda değil ama hatırladığım çok güzel bir diziydi internette filanda yok gerçi eski pembe dizilerin hiçbiri yok.

ATV de sarıl bana vardı oda çok güzeldi.

Teve2 sayesinde altı sene boyunca Kanıt'ı baştan sona izledim. Son üç yıldır baştan başlamadım artık ama kanalda hâlâ devam ediyor:)
Şimdi Seksenler'i izliyorum.

TV de denk geldiğimde asla es gecemiyorum. Feriha, yaprak dökümü ve aşkı memnu da diğer takıntılarım😅
Feriha için birşey diyemem ama yaprak dökümü,aski memnu, akasya durağı bunların tekrarlari bile reytingleri iyi diyorlar.

Cennet mahallesi vardı birde oda çok izleniyor.

Aşkı memnu bihter adıyla çekilmeye başlamış film olarak dönem filmi olacakmış eski dönem.

Feriha için birşey diyemem ama yaprak dökümü,aski memnu, akasya durağı bunların tekrarlari bile reytingleri iyi diyorlar.

Cennet mahallesi vardı birde oda çok izleniyor.

Aşkı memnu bihter adıyla çekilmeye başlamış film olarak dönem filmi olacakmış eski dönem.
Evet duydum onu dönem işiymis ama hiç cezbetmedi beni ben yine tekrarları izlerim🤓

Kuzey güney
İstanbul’lu gelin
Kara Sevda ( 3 kez baştan sona bitirdim)
Yabancı damat ( sayısını unuttum )

Şuanda poyraz karayele başladım 😂 Netflix den soğudum bu eski diziler yüzünden hesabımı kapatmayı planlıyorum :işsiz:

Kuzey güney
İstanbul’lu gelin
Kara Sevda ( 3 kez baştan sona bitirdim)
Yabancı damat ( sayısını unuttum )

Şuanda poyraz karayele başladım 😂 Netflix den soğudum bu eski diziler yüzünden hesabımı kapatmayı planlıyorum :işsiz:
Yoksa siz şey misiniz Netflix'e dünyanın parasını ödeyip sonra YouTube'dan Adını Feriha Koydum izleyen o kız...

Ezel
Muhtesem Yuzyil
Hatirla Sevgili
Karadayi
Aliye
Kara Para Ask (merak ediyorum, Hispanikler seviyor bahsediyorlar burda:)
Avrupa Yakasi
Leyla ile Mecnun
Hekimoglu (cok eski degil ama harika bir uyarlama)

pembe dizi olarak: Manuela(keske olsa tum bolumleri), Hayat Agaci, Cesur ve Guzel, Rosalinda... ahh cocuklugum..

X