Eski dizileri izleyenler burayaa

Yüzünde cok kötü bi yara izi mi vardı, ekranda yüzünün yarısını karanlık mı gösteriyordu neydi. Korkudan bakamazdim ama annem açmış diye izlemeye çalışırdım çaktırmadan 😁 Sabahtan beri YouTube'da video bakınıyorum daha bulamadim adını:)
Senin dedigin isme bi bakayım.
Genellikle maske takıyordu öyle hatırlıyorum pembe dizileri ben de bulamıyorum 🤣

Genellikle maske takıyordu öyle hatırlıyorum pembe dizileri ben de bulamıyorum 🤣
YouTube'da bazı bölümleri ekleyenler olmuş, senden sonra tekrar baktim bazi dizilere.
Tv3 logosu filan eski vi değişik ama güzel.
Diziyi tahlil ettim, replikler, oyunculuklar filan o döneme göre başarılı 😄 ay bi nostalji yaşadım hoş oldu 😂

Ama dizi Manuela değilmiş yaa. Anneme sordum hatırlamıyor.
Bizim tv siyah beyaz mıydı acaba niye öyle karanlık bi görüntü kalmış aklımda, içime dert oldu. 🤭

yaprak dökümünü her gün; ezel, aşkı memnu, kuzey güney, öyle bir geçer zaman ki'yi ara ara izlerim
Yaprak Dökümü'nü yayinlayan bi kanal var, zaplarken denk gelirse izliyorum, ben de seviyorum ya. Ama Ali Rıza beyin hasta olmadığı sondan önceki bölümleri.
Deniz Çakır'a kötü karakter rolünü yakıştırıyorum 😄

Yaprak Dökümü'nü yayinlayan bi kanal var, zaplarken denk gelirse izliyorum, ben de seviyorum ya. Ama Ali Rıza beyin hasta olmadığı sondan önceki bölümleri.
Deniz Çakır'a kötü karakter rolünü yakıştırıyorum 😄
son sezonu özellikle son bölümleri ben de çok sevmiyorum. 2,3 ve 4. sezonlar mükemmel bence de. deniz çakır kimmiş Ferhunde o Ferhunde

Şu an devam ettiğim yaprak dökümü var
O bitince Avrupa yakasına başlamayı düşünüyorum
Pandemide de adını feriha koydumu izlemiştim. Zamanında izlememiştim onu aşk dizisi diye izlemeye başladım dram çıktı🤣 sonra psikolojim düzelsin diye acemi cadıyı izlemiştim 😂

Yaprak dökümü ben ara ara izledim ama boş vaktimde her bölümünü izleyeceğim, avrupa yakası, bizimkiler, sihirli annem,7 numara ya ağlarımım:KK43:(( asmalı konak of bor sürü var, avlu

Ben 6 yaş civarında iken manuela vardı çok güzeldi şimdi bulsam tekrar izlerim hele jenerik oda çok güzeldi.

Ne var kanallar tekrar başlarsa bu dizileri birçok kişi izler yada internette yayinlasalar
Ne yazık ki o dizinin ne Türkçe dublajı ne de altyazısı var😔 ben de çok severim İsabelciyim😂

Ya ben kucukken bi pembe dizi vardi askin pesinde miydi neydi adi jade diye bi kiz vardi o diziyi aradim bi ara baya bi ama bulamadim hatirlayan bilen bulan var mi🤣🙈 arasira gullerin savasini izliyorum bu arada😄

Tek değilmişim ruhsarı baştan sona izledim şimdi de yabancı damat çocuklar duymasın poyraZ karayel ve kavak yellerine sardım baştan onları izliyorum

Ya ben kucukken bi pembe dizi vardi askin pesinde miydi neydi adi jade diye bi kiz vardi o diziyi aradim bi ara baya bi ama bulamadim hatirlayan bilen bulan var mi🤣🙈 arasira gullerin savasini izliyorum bu arada😄
Fasta çekiliyordu değil mi hatta bir ara star TV yeniden çekilmişti diye hatırlıyorum 2 keZ farklı oyuncularla

Ne yazık ki o dizinin ne Türkçe dublajı ne de altyazısı var😔 ben de çok severim İsabelciyim😂
Zamanında TV de yayınlanan hiçbir pembe dizi yok maalesef.

ATV de sarıl bana vardı mesela onuda çok beğenirdim.

X