Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Eşinin Burcu Kova Olup da Evliliğinde Sorun Yaşamayan Var mı ?

hazirann

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
102
0
Eşi kova olan ve sorunsuz evliliği olan var mı cok merak ettim?Bunun yanında kendi burcunuzu da yazarsanız sevinirim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben varım :dance: burcumda başak...
Yaradana binlerce kez şükür olsun ki evliliğimde 3 yıla girdim ve muhteşem bir kocam harik bir evliliğim var
Allah herkese nasip etsin ..
ama anlamadığım dert bunu neresindekafamçokkarıştı konu yanlış yerde sanırsam

benim eşim kova. sorunsuz evliliğimiz var Allah bozmasın.5. yıla giriyoruz. ha bu arada benim burcum da kova :))

Benim burcum kova.:1closedeyes:
Sorun yaşanıyorsa burçtan öte başka konuları irdeleyin önce derim.İlişkilerde burçlara pek takılmam ben.:1closedeyes:

Burda evliliğiyle ilgili sorun yaşayıp bosanma noktasına gelen 4,5 tane konu okudum ve inanılmaz derecede eşlerinin tavırları benim eşimin tavırlarına benziyordu ve sordum hepsine burcu ne diye hepsi kova dedi..
Sanırım bu kadar tesadüf olması mümkün değil...
Bu nedenlede eşi kova olup da mutlu olan cift var mı diye merak ettim...
Bu arada mutlu olanlara sorum eşinizin kırıcı konusmaları,siz soru sorduğunuzda terslemesi,ilgisizliği ve bencillliği var mı?

Burda evliliğiyle ilgili sorun yaşayıp bosanma noktasına gelen 4,5 tane konu okudum ve inanılmaz derecede eşlerinin tavırları benim eşimin tavırlarına benziyordu ve sordum hepsine burcu ne diye hepsi kova dedi..
Sanırım bu kadar tesadüf olması mümkün değil...
Bu nedenlede eşi kova olup da mutlu olan cift var mı diye merak ettim...
Bu arada mutlu olanlara sorum eşinizin kırıcı konusmaları,siz soru sorduğunuzda terslemesi,ilgisizliği ve bencillliği var mı?

diyelim ki kova burcu ese sahip olanlarin hepsi mutsuz bunu ogrendik
nolcak peki bunun yarari ne sana? burcunu da ameliyatla degistiremezsin
bunun yerine baska sorular sorsan, sebepleri uzerinde dursan daha iyi olmaz mi?

Evet yaaa bende kovadan müzdaripim benim burcum terazi.tam da dediğin gibi sorduğumda tersler ilgisiz ve bencillik hat safhada. çıkarı varsa yapar yoksa kılını bile kımıldatmaz. öfff yavvvv.....

Yav şu süper evliliği olan ve eşleri kova burcu olanlar bir sırrı var mı bunun ne yapıyorsunuz nasıl davranıyorsunuz bi söyleyin allah aşkına da biz de öğrenelim. Yoksa ya ben kafayı yicem ya da evlilik bitecek...

benim burcum da kova.. eşime sorsalar ne der bilemiyorum.. ama beni çok sevdiğini düşünüyorum.. kova burcunun olumsuz yönleri de var tabiki, her burç ta olduğu gibi.. ancak olumlu yönleri de oldukça hatırı sayılır diye düşünüyorum... bi kere sürprizlerle doludur, renkli bir kişiliği vardır... boşansanız bile kendini özlettirir bence.. öyle değil mi...-tatlicadiarzu-

benim burcum da kova.. Eşime sorsalar ne der bilemiyorum.. Ama beni çok sevdiğini düşünüyorum.. Kova burcunun olumsuz yönleri de var tabiki, her burç ta olduğu gibi.. Ancak olumlu yönleri de oldukça hatırı sayılır diye düşünüyorum... Bi kere sürprizlerle doludur, renkli bir kişiliği vardır... boşansanız bile kendini özlettirir bence.. öyle değil mi...-tatlicadiarzu-

bu kısmına katılıyorum ama özlemimi nefrete dönüştürecek bir sürü şey yapmış olması da var tabi ki

eee size na yapmalı geçinebilmek için kadın ile erkek farkediyor ama.

evet erkekleri oldukça farklı oluyolar.. ancak benim bildiğim , kova mantık burcu.. duygusallıktan romantizimden fazla hoşlanmazlar ancak sürpriz bir romantizim hoşlarına gider...orjinal ve farklı olmayı severler... bence en büyük silahınız bi kova erkeğini aklınıza geldikçe pohpohlamanız olacaktır.. tabi bunda da abartı sınırını ayarlarsınız ...
aslında bu olay tüm erkekler için geçerli bence... pohpohla ve ağzındaki lokmayı al :roflol:

Hııımmm evt benim eşim pohpohlanmaktan çok hoşlanıyor hemde acayip bir şekilde ama pohpohlanınca şımarıyor şımarınca herşeyi kendine hakgörüyor. Buna nasıl çözüm bulucam öle pohpohla al ağzından ekemeği değil pohpohla ağzındakini alsın hemen çıkara dönüştürür olayı.

Kızlar ben kova kadınları ile ilgili yazmadım yanlız bu konuyu kova burcu erkekleri için yazdım...
Sonucta kadın ve erkeğin evlilikteki rolleri cok farklı bu nedenle kimse üzerine alınmasın..

Evet yaaa bende kovadan müzdaripim benim burcum terazi.tam da dediğin gibi sorduğumda tersler ilgisiz ve bencillik hat safhada. çıkarı varsa yapar yoksa kılını bile kımıldatmaz. öfff yavvvv.....

Canım hele ki seni cok iyi anlıyorum...Allah yardımcımız olsun diyorum..

Benim eşim kova...Ben akrep...

Yani iki zıt kutup desek yeridir... Eşimin artıları yanında eksileri çok hafif kalıyo o yüzden ben de bazı hassas olduğu ve sinirlenebileceği konulara dikkat etmeye çalışıyorum...
Ama zaman zaman burcumun etkisinden olsa gerek dikkat etmediğim oluyo , o zaman da aşırı tepkisini görüyorum tabi :)
Mesela ben aşırı kıskancım ama bir kovayla evli olduğum için hiç belli etmem ve ona da söylemem kıskandığımı.. Çünkü ona göre kıskanma bile mantıkla oluyo...Yani mantıklı ve gerçek bir sebep olmalı kıskanmak için...
Her şeyde mantık arar, üzülmek , can sıkıntısı gibi sebepsiz yaşanabilen duygularda bile "mantıklı" bir sebep duymak isterler...Ben de sebepsiz yere canım sıkkın olduğu zaman ona belli etmem de söylemem de...
Ve bunun gibi pekçok şey... Allahtan ben de mantıklı ve genelde aklıyla hareket eden bir akrebim de geçinip gidiyoruz...Bende azıcık duygu öne geçse ayvayı yerdik....:roflol:

Yav şu süper evliliği olan ve eşleri kova burcu olanlar bir sırrı var mı bunun ne yapıyorsunuz nasıl davranıyorsunuz bi söyleyin allah aşkına da biz de öğrenelim. Yoksa ya ben kafayı yicem ya da evlilik bitecek...

Canım onunla uyumlu olmaya bakacaksın, onun mantığınu anlamaya çalışcaksın...Ve tabiki sevgi ve tatlı dille yaklaşacaksın ona hep...Benim tespitlerim bunlar...

Yani iki zıt kutup desek yeridir... Eşimin artıları yanında eksileri çok hafif kalıyo o yüzden ben de bazı hassas olduğu ve sinirlenebileceği konulara dikkat etmeye çalışıyorum...
Ama zaman zaman burcumun etkisinden olsa gerek dikkat etmediğim oluyo , o zaman da aşırı tepkisini görüyorum tabi :)
Mesela ben aşırı kıskancım ama bir kovayla evli olduğum için hiç belli etmem ve ona da söylemem kıskandığımı.. Çünkü ona göre kıskanma bile mantıkla oluyo...Yani mantıklı ve gerçek bir sebep olmalı kıskanmak için...
Her şeyde mantık arar, üzülmek , can sıkıntısı gibi sebepsiz yaşanabilen duygularda bile "mantıklı" bir sebep duymak isterler...Ben de sebepsiz yere canım sıkkın olduğu zaman ona belli etmem de söylemem de...
Ve bunun gibi pekçok şey... Allahtan ben de mantıklı ve genelde aklıyla hareket eden bir akrebim de geçinip gidiyoruz...Bende azıcık duygu öne geçse ayvayı yerdik....:roflol:[/QUOTE]

Siz uyumu bulmuşsunuz,adına sevindim ama sorun keske sadece mantıklı olması olsa..

benim eşimde kova kızlar ALLAH 'ıma şükürler olsun iyi anlaşıyoruz.bende kova burcuyum 2.5 senelik evliyiz. ben 14 şubat-eşim 25 ocak doğumlu.bence o birazda yükselen burcuna bağlı olabilir.ama birde şöyle bişey var.ikiside kova olan eşler çok iyiy anlaşırmış.

benim babamda kova burcu annemin bi dediğini 2 etmez.çok uyumludur (maşallah).benim tanıdığım kovalar iyi. dayılarım falanda var çünkü

kova burcu erkegi zordur hemde çok..kovaların ilk sıralamaları iş ve cinseliktir...zor sever zor kabul eder
çok ölçüp tartar eger seversede gerçekten sevmiş demektir..zor insanlar.kova erkegini en iyi kova terazi ikizler kadını idare eder ve anlaşır...

X