Eşimle bana yaklasmiyor

Diğer mesajlarında alelen aldatildigini yazmışsın. Bu evlilikteki tek rolün adamın ev işlerini yapmak mı ? Hiç bir kadın bunu haketmez

Ay biz erkeğin göt*nün kılını görsek iğrenmeyiz kokudan iğrenecek kadar hassas bir erkeğin evlenmesi de saçma. Evlilik bu yarın bir gün yaşlanınca şeyinin kılı beyazlayınca ne yapacakmış?🥹 bence kendi ne istediğine bir an önce karar vermeli siz özgüveninizi koruyun
Ağzına sağlık çok doğru soyledin kendisi sanki hiç kokmuyor ama hiç bı zman böyle bişey demedim. Aynen ne istedigni bilmiyor ne yapmaya çalışıyor anliyamiyorum

Ee sorun zaten belliymiş. Adam başkasıyla konuşuyor belki de cinsellik yaşıyor onunla. Siz neden sorunu kendinizde arıyorsunuz? Böyle adamla zaten sevişmeyin, hastalık taşıyabilir size Allah korusun.
Ayrıca her vajinanın kokusu vardır. Odaya yayılacak kadar değilse cinselliğe engel değildir. Tamamen bahane. Önceden adam sizinle birlikte oluyormuş. Bu koku durumunun sizde de birden bire ortaya çıktığını sanmıyorum, muhtemelen öncesinde de vardı ama eşinizin konuştuğu başka biri yoktu o dönemler.
Tabiki bunlar bana bahane gibi geliyor hani zaten sevime faln degil mesela bunlar açıkça söyleyip kırması üzmesi sorun bendeymis gbi aktarmasi

Ya hu seni aldatan adam için birde kutu kutu antibiyotik tedavisi mi gördün 🤦‍♀️ bizde başlarda normal tavsiye veriyoruz. Diyorum enfeksiyon yok mantar yok ne kokusu meğer adam sizden ruhen ve bedenen çok uzaklardaymış

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
Özel bölgeye hic bi yabanci cisim kullanmayin ph degeri düsüyor. her gün bol bol suyla yikayin her gün degistirin. Vajina kokusu gayet normal. Erkeklerinki koku yok mu saniyorsunuz? Esiniz bahane ediyor baska aciklamasi yok iyice arastir var mi görüstügü birisi? Varsa da delilleri topla caktirmadan bakin ve avukati araştırıp bi yüzyüze görüsme yapin esinizin haberi olmasin. Bundan sonra avukatla hareket edersiniz bosanmak istiyorsaniz

Adam sizi aldatıyor siz koku derdindesiniz hala.
Kendiniz icin yine tedavi vs.olun ama sizi aldatan adamla hala koku muhabbeti yapmanız akıl alır gibi değil.
Kadınla mesajlasmaniz da varmış, gidin ailenizin yanina iş durumu yoksa, açın davanızı.

Eşiniz size ben istediğimi yapicam sende evde duracaksın diyebiliyorsa öncesinde çok şey olmuştur zaten. Böyle bir evliliği devam ettirmenin ne manası var? Bazı insanları anlamak güç.

Blmiyorum doktor yok diyor ama bı turlude geçmiyor baharatlı şeyler çok yiyorum peki nasıl bı ilaç kullandiniz
Fitil ve ağızdan bir haptı hatırlamıyorum. Baharatı kesin kahveyi kolayı kesin yoksa asla düzelmez. Ve cidden aslan yemek için gelse kokuyu duyup kaçar öyle pis bir koku bu

Biraz bahane gibi geldi bana erkekleri bilirsiniz yani kötü koku olsada umursamaz çoğu

SAPYOSEKSUEL SAPYOSEKSUEL feminis vajina jel. 2 tüp kullanmak yetti bana diğerleri duruyor. İlk başlangıçta yakalandığında kesim çözüm bence.

Son düzenleme:
Lavanta kokusu bende kullandım hiç gidermedi aynı devam sonra enfeksiyon vardır diye bı ara soğan kürü yaptım içtim gecmedi
En son ketoral vajinal supozituvar, flucan kapsül ve feminis vajina jel kombini yaptım. Bir dahaki antibiyotik kullanımına kadar akıntı dahil tüm sorunlar kalktı ortadan. Şuan yeniden feminas jel kullanıyorum bayramda hasta idim, ant kullanımı mahvediyor florayı.

Allahım hala kokuyu nasıl geciririm derdinde böylelerine dil dökmemek lazım adam aldatıyor ya!
Adam için koku gecsin diye ugrasmiyorm hastalığa bı çare arıyorum bunun neyini anlamıyorsun kendim icin

Fitil ve ağızdan bir haptı hatırlamıyorum. Baharatı kesin kahveyi kolayı kesin yoksa asla düzelmez. Ve cidden aslan yemek için gelse kokuyu duyup kaçar öyle pis bir koku bu
Evet kola falanda çok tüketiyorum şekerli seyler

X