Eşimle bana yaklasmiyor

adam seni hizmetçi gibi evde tutmak istyor kendiside kizgin kediler gbi istedğini yapsin yarin öburgun sanada hastalik bulaştrsin sen önce kendine değer verceksin ki başkasida sana deger versin kendi hijyenine dikkat et yeter ondan koca falan olmaz ailende arkandaymiş ne bekliyorsun koşarak uzaklaş

Ya konuya her giren ilk mesaja istinaden vajinal kokuya yonelik cozum öneriyor, uye de olayi burdan devam ettiriyor, tipki uyenin enfeksiyonu gibi kisir donguye girdi mesele.

Konuya yeni gelenler, uyenin tekrarlayan vajinal enfeksiyonunun sebebi ALDATILMAK, kendisi kabul etmiyor aldatildigini, sadece telefonla konuşuyor diyor, esi baska bir kadinla birlikte oluyor sonra gelip uye ile oluyor, haliyle tasiyor enfeksiyonu, erkek kisi ve 2.kadin tedavi olmadıkça (ya da kac kadin varsa) uye iyilesemez.

Ya gidip son kez tedavisini olup, asla kocasiyla birlikte olmayacak ve boylece duzelecek, ardindan da kocayi bosayacak.

Ya da kocami bosamam diyorsa kocasi olacak okuz ve sevgilisi / sevgililieri de tedavi olacak ki enfeksiyon gitsin.

Bumerang gibi adam kadini tedavi ettiriyor, kadin iyileşiyor, sonra birlikte oluyor ve pat yine hastalik geliyor, sonra kokuyosun, öküz herif hic demiyor belki hasta benimdir diye, anca bu kadinin kalbini kiriyor. Kim bilir nasıl berbat bir kadinla birlikteki evine hastalik getirdi.

Mantar yok değil var. Ve cidden o koku insanı hayattan soğutur. Evin her yerine de siniyor. Ben daha ilk evliliğimde yaşadım. Ay eşimle birlikte tedavi olduk ama çok zor geçti çok. Salam sucuk baharat acı asitli şeyler yemeyin. Diyet yapacaksınız. O kokuysa çok normal bence yaklaşmaması çünkü berbat bir şey.

Evet agız kokusu, vajina kokusu ereksiyon olmama, cinsel isteksizlik elbette ayrılmak için yeterli sebepler ama aldatmak için değil. Adam zaten şerefsizin önde gideni bi de hiç ar yok gözüne soka soka aldatıp meşrulaştırıyor. Konu sahibi önce ayrılmalı sonra da tedavisine bakmalı.
Bence konu sahibi kocasını ve tüm eski iç çamaşırlarını çöpe atmalı. Tedaviye gerek kalmaz çünkü hastalığı getiren zaten kocası

yuva falan yok akillan daha gencsin cocuk yok acil boşan ama once onuda aşşağla bedeninin yetersiz olduğunu ona hiss ettir senin yaşadiğini yaşasin kusurlarini söyle ondan iğreniyormus gbi davranip acilen boşan
Evet çocuk yok Allah'tan o kendisini dort dortluk goruyo hiç kusurlarını bilmiyor

Yazdiklarinizdan sahsen mantar oldugunu düsünmüyorum. Aklima Bakteriyel vajinozis geldi. Mantardan farkli bir durum
Peki nedir o dediğiniz test falan yaptılar ama temiz cikiyo yara mi var dedim yok dediler doktorun biri kronik olmuş diyo ama kronik olan ne

Bakın şimdi sizde koku proplemi var ama yarın bir gün o şref yoksunu size türlü türlü hastalıklar bulaştıracak. Kimle yatıp kalktığı belli değil cinsel hastalıklar kol geziyor. Hem ruh hem beden sağlığınız için bu primatı boşayın hayatınıza bakın. Bakın bi kadın olarak şu yazdıklarınkz beni çileden çıkarıyor adamın pozitiv bi yönü yok. Siz boşayıp hayatınıza odaklanın bakın ne adamlar var.
Evet sinirlendrm çok yıprandı kendimde değilim hersyi soyluyo yüzüme karşı dediğiniz gbi onunla bununla yatıp kalkacak, hiç bı şekilde ruhum bedenim iyi durumda değil sağlıklı dusunemiyorm

Haklarinizi alip yolunuza devam etmeye bakin, onun bahanesi olmus sizin rahatsizliginiz bundan destek alıp kendince psikolojinizi bozacak ve yaptigini keni vicdaninda mi rahatlatacak artik onu bilemedim..
Galiba öyle çünkü DHA önce böyle şeyleri yoktu kadınla konuşunca böyle oldu

adam seni hizmetçi gibi evde tutmak istyor kendiside kizgin kediler gbi istedğini yapsin yarin öburgun sanada hastalik bulaştrsin sen önce kendine değer verceksin ki başkasida sana deger versin kendi hijyenine dikkat et yeter ondan koca falan olmaz ailende arkandaymiş ne bekliyorsun koşarak uzaklaş
Evet o şekilde kullanmk istiyor bulask yikiyim camarsr yikiyim yarın bı dolaşacak gelecek hastalanck ben bakacam ama o hayatini yasiyacak . Ben gidicen zaten memlekete duracak değilim artık burda çünkü kendime zarar verecem kaldikca

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
Canım benimde bekarken böyleydi sonrasında evlendim ve her gün 2-3 kez olmak şartıyla banyo yaptım bu alışkanlık haline geldi 5 yıldır evliyim uyumadan önce bile olsa yıkanırım eşiniz terbiyesizin önde gideni böyle bit şey söylenir mi daha nazik bir tavırla söylenmeli doktora gidelim hayatım diye . Ama sizin hijyeninizi bilmiyorum tabi

Ya konuya her giren ilk mesaja istinaden vajinal kokuya yonelik cozum öneriyor, uye de olayi burdan devam ettiriyor, tipki uyenin enfeksiyonu gibi kisir donguye girdi mesele.

Konuya yeni gelenler, uyenin tekrarlayan vajinal enfeksiyonunun sebebi ALDATILMAK, kendisi kabul etmiyor aldatildigini, sadece telefonla konuşuyor diyor, esi baska bir kadinla birlikte oluyor sonra gelip uye ile oluyor, haliyle tasiyor enfeksiyonu, erkek kisi ve 2.kadin tedavi olmadıkça (ya da kac kadin varsa) uye iyilesemez.

Ya gidip son kez tedavisini olup, asla kocasiyla birlikte olmayacak ve boylece duzelecek, ardindan da kocayi bosayacak.

Ya da kocami bosamam diyorsa kocasi olacak okuz ve sevgilisi / sevgililieri de tedavi olacak ki enfeksiyon gitsin.

Bumerang gibi adam kadini tedavi ettiriyor, kadin iyileşiyor, sonra birlikte oluyor ve pat yine hastalik geliyor, sonra kokuyosun, öküz herif hic demiyor belki hasta benimdir diye, anca bu kadinin kalbini kiriyor. Kim bilir nasıl berbat bir kadinla birlikteki evine hastalik getirdi.

Mantar yok değil var. Ve cidden o koku insanı hayattan soğutur. Evin her yerine de siniyor. Ben daha ilk evliliğimde yaşadım. Ay eşimle birlikte tedavi olduk ama çok zor geçti çok. Salam sucuk baharat acı asitli şeyler yemeyin. Diyet yapacaksınız. O kokuysa çok normal bence yaklaşmaması çünkü berbat bir şey.
Blmiyorum doktor yok diyor ama bı turlude geçmiyor baharatlı şeyler çok yiyorum peki nasıl bı ilaç kullandiniz

adam kadina yaklasmamak icin bahane uyduruyor, diger kadinla yasiyor her sryi, karisina gelince bir ton bahane.. yazik kendinde suc ariyor kadin.

Gidiyorsunuz bir avukata adamın sizi aldattığını, size cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşımış olabileceğini ve üstüne tedaviyi reddettiğini söylüyorsunuz. Sonra da tüm haklarınızı alıp boşanıyorsunuz.

Adam sizi aldatıyor sizin derdiniz size yaklaşmaması yani pes..

adam kadina yaklasmamak icin bahane uyduruyor, diger kadinla yasiyor her sryi, karisina gelince bir ton bahane.. yazik kendinde suc ariyor kadin.
Cunku inandirilmis, hor gorulmus.

Halbuki kim bilir nasil vajinal temizlikten bir haber bi kadinla birlikteyse bu enfeksiyon dongusunu de o baslatmis.

Bu garibimde kendini yiyip bitiriyor.

Hergün düzenli duş alıp çamaşır değiştirip hijyeninize dikkat ediyor musunuz? Doktora gittiyseniz ilaçla çözülmesi lazım ama hergün duş almazsanız yada adama duş almadığınız zamanlarınız denk geliyorsa haklı yani. Kendisi olması gerektiği gibi bunlara dikkat eden biriyse tabiki tiksindirici geliyordur.

Gidiyorsunuz bir avukata adamın sizi aldattığını, size cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşımış olabileceğini ve üstüne tedaviyi reddettiğini söylüyorsunuz. Sonra da tüm haklarınızı alıp boşanıyorsunuz.

Adam sizi aldatıyor sizin derdiniz size yaklaşmaması yani pes..
Elimde var mesajı kadınla delil olur mu bilmiyorum yaklasamamisini kafaya taktigimda değil kendmi yetersiz gördüm kokudan dolayı bunları bahsetmesinden

Bakin size soyle bi tavsiyede bulunayım. Baska arastirmalar yaparken bu konudan edindigim bilgiler. Türkiyede genelde bir 2 bakterinin sebep oldugu seylere iliskin fitil antibiytik veriyorlar. Mesela Almanyada bakterial vajinos’a hemen bakarlar ana turiyede buna bakilmadigini duymustum ve bu balik kokusu yapar ve ilaci fitili baskadir bir ornek sadece. Siz ozel bir laboratuvar a gidin istanbulda vardi vajinal icin ozel suruntu alip cook detayli bir inceleme yapiyorlar. Size verilen fitil ya da antibiyotiklerin yok edemedigi baska bir bakteri turu olabilir mutlaka bu dedigimi aradtirin.
Evet o suruntu dediğinizi bende okumuştum ama burda hic öyle bir yapmadilar smear testi aldılar ikisi aynımı bilmiyorm

X