Eşimin Cinsellik sorunsalı

Valla cinselligi tam yasamadan 1 cocuk yine iyi olmus bide yasasaydiniz demekki oooo...
Hic düsünme ayril boyle omur gecmez mutlu olamazsin hem kendin mutsuz olursun hemde cocugun evet evlilik demek cinsellik demek. O yoksa evliligin hic bir anlami yok. Acaba sende olsaydi bu Problem esin beklermiydi yoksa üstüne kuma mi getirirdi .? Iyi dusun planini yap kur uygula.

Selam hanımlar, nasılsınız uzun oldu görüşemedik
Kızlar eşimin evlendiğimiz ilk günden beri cinsel problemleri var. Yani tam ilişkiye gireceğiz adm boşalıyor ve aramızda bır bırlesme olmadan hersey bitiyor.Defalarca doktora gitmesı yönünde konuştum artık en son boşanacağım dedim. Evlendiğim günden beri 1 kere bile sağlıklı bir ilişkim olmadı, boşalmadım. 8 yıllık evliyim ve son 4 yıldır oğlumda hayatımızda.Oğlum olduktan sonra herşey bitti gibi. Eşimin insan olarak cok seviyorum ama ben artık eş olarak bır erkek olarak sevmediğimi hissettim.Çocuğum için katlanıyorum bunu onun yuzunede söyledım. Sevgisiz geçiyor yıllar. İnanın cokta guzel bır kadınım ama esımın bana nefsı uyanmıyor. Kıçımı acsam bakmıyor. Sarılma öpüşme yok. Son 1.5 yıldır ılıskı denemıyoruz bıle.Aynı evde ev arkadaşıyız eş değiliz. Sevgisizim cok mutsuzum. Boşansam nereye gıdıcem bu pahalılıkta nasıl gecıneceğım. Çocuğum kucuk en azından o bıraz buyuk olsa göze alabılırım ama dayanamıyorum artık.Bu bana yapılan en buyuk haksızlık. Kendı anneme de söyledım kır dızını otur. Nasıl oturayım bır ınsan sevgısız nasıl yasar?
Benim ex de böyleydi.Farkli biriyle bir ilişki yaşamadığım için bu işin normali bu sanırdım.Burada bu tür konularda yorumlarda anlıyorum ki problemi varmış ve belkide o yüzden o da cinsel olarak uzaktı 1.5 yıl boyunca,ben tepki göstermesem yıllarca öyle durabilirdi.Aman da rencide olmasın diye bir problem mi var diye soramadım bile..

Selam hanımlar, nasılsınız uzun oldu görüşemedik
Kızlar eşimin evlendiğimiz ilk günden beri cinsel problemleri var. Yani tam ilişkiye gireceğiz adm boşalıyor ve aramızda bır bırlesme olmadan hersey bitiyor.Defalarca doktora gitmesı yönünde konuştum artık en son boşanacağım dedim. Evlendiğim günden beri 1 kere bile sağlıklı bir ilişkim olmadı, boşalmadım. 8 yıllık evliyim ve son 4 yıldır oğlumda hayatımızda.Oğlum olduktan sonra herşey bitti gibi. Eşimin insan olarak cok seviyorum ama ben artık eş olarak bır erkek olarak sevmediğimi hissettim.Çocuğum için katlanıyorum bunu onun yuzunede söyledım. Sevgisiz geçiyor yıllar. İnanın cokta guzel bır kadınım ama esımın bana nefsı uyanmıyor. Kıçımı acsam bakmıyor. Sarılma öpüşme yok. Son 1.5 yıldır ılıskı denemıyoruz bıle.Aynı evde ev arkadaşıyız eş değiliz. Sevgisizim cok mutsuzum. Boşansam nereye gıdıcem bu pahalılıkta nasıl gecıneceğım. Çocuğum kucuk en azından o bıraz buyuk olsa göze alabılırım ama dayanamıyorum artık.Bu bana yapılan en buyuk haksızlık. Kendı anneme de söyledım kır dızını otur. Nasıl oturayım bır ınsan sevgısız nasıl yasar?
Başka birisi olabilir mi hiç yakaladınız mı

Ya erkekler hamile karisini aldatiyor nerde kaldi cinsel sorun yasayan karisini mi bos gececek! Bence cinsellik yoksa olmaz! Bizim de cocukla beraber baya sekteye ugradi ama onu uyutup hemen kacamak yapmaya calisiyoruz. Kisa da surse (hizli olmak elzem. Uyanabilir:)) bizi birbirimize bagliyor. Sizi cok iyi anliyorum. Cinsellik olmadan sokaktaki adamdan cok bir farki yok. Cunku baska bi ozelligi de yok sanirim. Oyle olsa doktora giderdi bence.
Aynen canım, Hamileliğimde zaten hiç sevişmedik.

Hiç kimse sormamış ben merak ettim.Ne is yapıyosun canım bir meslek sahibimisin yoksa asgari ucretle mi çalışıyosun.Oturdugunuz ev kiramı kendinizinmi yani evliykenmi alındı?Bunlar aslinda onemli olan.Yani boşansan.mal paylaşımı olabilecek koşullar varmı?Mutsuz sevgisiz ailede büyüyen cocuk da mutsuz olur.Çocuk icin ite kaka evlilik yürutmeye çalışmak ,o çocuğa yapılacak en büyuk haksızlık bence

Canım ev evlendiğimizde vardı. + Kazanımlarımız oldu mal paylaşımı olucak sekılde. Asgari ücretle çalışmıyorum 10 ooo cıvarı maas alıyorum. Herseyi ölçüp tartıyorum yanlış yapmak istemiyorum ama mutsuzum. Farkındayım çocuk için yürümeye çalışan bir evlillik istemiyorum zaten.

Benim ex de böyleydi.Farkli biriyle bir ilişki yaşamadığım için bu işin normali bu sanırdım.Burada bu tür konularda yorumlarda anlıyorum ki problemi varmış ve belkide o yüzden o da cinsel olarak uzaktı 1.5 yıl boyunca,ben tepki göstermesem yıllarca öyle durabilirdi.Aman da rencide olmasın diye bir problem mi var diye soramadım bile..
Benım eşimde güya 1.5 yıldır duruyor. Yani karşı konulamaz bir kadınım. Artık sorunun onda olduğuna eminim karşı taraf yaklaşmayınca sizde yapamıyorsunuz ve artık zaten benim de isteğim ona karşı kalmadı.

Cinsellik evliliğin yapı taşı. Kim ne derse desin bu böyle. İki yabancı bile 1.5 yılda aynı evde birbirine bir şeyler hissederdi.
8 yıl çok çok uzun. Gerçekten sizin için üzüldüm.
Çalışan bir kadınsınız ve 4 yaş kreş için ideal bir yaş. Boşayın gitsin, tuvalette kendi kendine takılmaya devam etsin.

X