Eşimin isteksizliği-soğuma

18273

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
28
13
28
Herkese merhaba,
Öncelikle 1.5 yıllık evliyim. Eşim 29 ben 25 yaşındayım, evlendiğimiz ilk günlerde çokta Harika olmayan cinsel hayatımızın iyice bittiğini hissediyorum çünkü artık tek başıma çabalamaktan yoruldum soğudum.
Görücü usulü tanışıp sevip evlendik. eşim iyi sessiz sakin kendi halindedir , işe gittiği geldiği saatleri bellidir bana değer verir yardımcı olur evdede. Ama ilk günden beri çok şaşalı bir cinsel hayatımız yok hatta bir ara 5 ay birlikte olmadığımızı bilirim.. gün içinde öpme sarılma, bel altı laflar atma, elleşme herşey okey ama adam o işe gelince yok aslında var ama düzen yok yapsak sonuna kadar yapar. Bir keresinde canım acımıştı neden acaba dedi bende ‘ 2 hafta olmadığı için olabilir mi dedim o kadar olmuş mu’dedi önemsemiyor ,konuşmak isteseniz konuşmaz susar neden böyle desem sebep yok der artık usandım ben çekingen bir insanım ama onun için herşeyi yaptım asıl beni üzen olaya gelirsek hazırlandım geceliğimi giydim yanına gittim ve bana ‘ ramazandayız farkında mısın’ dedi reddedildim 😵 ondan sonra gay, biseksüel gibi cinsel yöneliminin farklı olduğu konuları araştırdım ama yok
Sonra anladım ki adam işini mastürbasyonla hallediyor bana ihtiyacı yok, yakaladım söyledim inkar etti o kadar üzüldüm ki kendimi yıprattım karısı dururken bunlara ihtiyaç duyduğu için üzüldüm, ben daha 25 yaşındayım benim ne suçum var demeye başladım, ne yapabilirim psikolog desem istemez gereksiz görüyor ama şuan ona sorsam sen azgınsın bizim sorunumuz yok der bana
Böyle durumda olanlar aşabildiniz mi akıl almaya ihtiyacım var nasıl düzelir bu adam eşimi seviyorum ama 1.5 yıldır sabrediyorum ama somu yok gibi ömür böyle geçer mi 😔
Uzun oldu kusura bakmayın

Öncelikle söylemek istediğim şey, eşiniz mastürbasyon yapabilir gayet normal bişey. Bu onun kişisel alanı."Yakaladım" gibi suçlayıcı bi ifade kullanmanız doğru değil. Bir suç varmış gibi. Halbuki bu suç değil. Eşinizi böyle suçlayıp utandırmayın lütfen..
Böyle isteksiz günler, dönemler bir çok ilişkide olabiliyor sanırım.
Detaylı bir şekilde konuşmaya çalışın, bir problem mi var diye.

1,5 yıldır hep mi bu şekildeydi? Yoksa son zamanlarda mı bu isteksizlik arttı?

Öncelikle söylemek istediğim şey, eşiniz mastürbasyon yapabilir gayet normal bişey. Bu onun kişisel alanı."Yakaladım" gibi suçlayıcı bi ifade kullanmanız doğru değil. Bir suç varmış gibi. Halbuki bu suç değil. Eşinizi böyle suçlayıp utandırmayın lütfen..
Böyle isteksiz günler, dönemler bir çok ilişkide olabiliyor sanırım.
Detaylı bir şekilde konuşmaya çalışın, bir problem mi var diye.

1,5 yıldır hep mi bu şekildeydi? Yoksa son zamanlarda mı bu isteksizlik arttı?
Evlendiğimizin 3-4 ayı haftada bir şeklindeydi ondan sonra 5 ayda 1 tek oldu sonrada ara ara ama bi düzen yok yani şuan bile 2 ayı geçmiştir beraber olmayalı

Bu ara kk'da okuduğum kaçıncı isteksizlik konusu bu sayamadim. Erkeklere bir haller olmus. Ramazan falan diye bahane yapmış, eminim kendi işini kendi görüyor dediğiniz şeyde Ramazan falan dinlemiyordur. Ilk günden beri isteksiz olması hiç normal değil
İlk günden ziyade son 5.6 aydır böyle bu canı isterse

Evlendiğimizin 3-4 ayı haftada bir şeklindeydi ondan sonra 5 ayda 1 tek oldu sonrada ara ara ama bi düzen yok yani şuan bile 2 ayı geçmiştir beraber olmayalı
Dediğim gibi konuşmayı deneyin o halde. Çok sakin güzel bi ses tonu ile. Suçlayarak değil de çözüm aradığınızı anlayacağı şekilde. Ramazan falan tabii ki hikayedir. Ramazanda mastürbasyon yapmıyo mu ki sanki? Siz bu durumun sizi ne kadar etkilediğini konuşun mutlaka. Başka şekilde çözülecek bişey değil çünkü

Haklısın çek karşına konuş kırıcı olmamaya dikkat et kendini bı kapatırsa bir daha açman zor olur
Terapiste gitmeyi teklif etbi de incir çekirdeği yağının iyi geldiğini söylemişlerdi burda

Dediğim gibi konuşmayı deneyin o halde. Çok sakin güzel bi ses tonu ile. Suçlayarak değil de çözüm aradığınızı anlayacağı şekilde. Ramazan falan tabii ki hikayedir. Ramazanda mastürbasyon yapmıyo mu ki sanki? Siz bu durumun sizi ne kadar etkilediğini konuşun mutlaka. Başka şekilde çözülecek bişey değil çünkü
Deneyeceğim teşekkür ederim 🤲🏻

Haklısın çek karşına konuş kırıcı olmamaya dikkat et kendini bı kapatırsa bir daha açman zor olur
Terapiste gitmeyi teklif etbi de incir çekirdeği yağının iyi geldiğini söylemişlerdi burda
Bi daha teklif edicem artık güzelce konuşucam aktarlarda satılıyor mu acaba

Libidosu düşük sanırım. Bi doktora gitse hormon testi yaptırsa falan. Bu konuyu çözmeye yanaşmıyorsa boşanmaya gider.

Bi daha teklif edicem artık güzelce konuşucam aktarlarda satılıyor mu acaba
Aktarlarda satılıyor, günde bir çay kaşığından fazla tüketilmiyor dikkatli kullanın. Ama masturbasyon yapıyorsa sizin sorununuz adamın isteksizliği değil bencilliği ve üşengeçliği, yağ çözer mi bilemedim.

Karşınıza alıp. Onu suçlamadan anlatın, sizin de cinselliğe ihtiyacınız olduğunu ve onun size yaklaştığından çok daha fazla olduğunu, bunun da ev işlerine yardım ve sohbet kadar evliliğin zorunluluğu olduğunu yanınızda kocanız varken bu ihtiyacı kendi kendinize gidermek istemediğinizi söyleyin.

Böyle bir konuşma işe yaramazsa ve azgınlıkla suçlanırsanız bilin ki böyle devam edecek kararınızı ona göre verin.

Şunu da ekleyeyim ilk zamanlarda haftada bir yaşanan cinsellik bile size yetiyorsa siz azgın falan değilsiniz hatta düşük libidolu bile sayılırsınız, sizi suçlamasına izin vermeyin.

Ramazandayız farkında mısın ne ya, orucun saatleri belli islam dininde cinsel perhiz diye bir şey yok.

Allah yardımcınız olsun

Libidosu düşük sanırım. Bi doktora gitse hormon testi yaptırsa falan. Bu konuyu çözmeye yanaşmıyorsa boşanmaya gider.
Bu libidosu düşüklük değil bence, masturbasyon baş rol, partner figüran gibi, hala bekar olarak takılıyor. İhtiyacını karşılıyor canı birinin tenine dokunarak yapmak isterse karısını kullanıyor 😡

Buraları okudukça oğlumu cinsellik açısından kendim yetiştirip öğretmek istiyorum, bu ne arkadaş hepsi başka çeşit sorun yaşıyor üstekil burunlarından da kıl aldırmıyorlar, yazık bu kadınlara 😔

Zaten güzelce konuşucam artık bi çözüme ulaşmazsa sonumuz o olucak, ablama açmıştım bu konuyu hatta boşanmayıda söyledim böyle bi konu için boşanılır mı dedi bana 🤷‍♀️ Bence boşanılır yaşayan anlar büyük bir sebep bu

Zaten güzelce konuşucam artık bi çözüme ulaşmazsa sonumuz o olucak, ablama açmıştım bu konuyu hatta boşanmayıda söyledim böyle bi konu için boşanılır mı dedi bana 🤷‍♀️ Bence boşanılır yaşayan anlar büyük bir sebep bu
Eğer bu seni mutsuz ediyorsa kesinlikle boşanılır, kimsenin sözüne bakma.

Aktarlarda satılıyor, günde bir çay kaşığından fazla tüketilmiyor dikkatli kullanın. Ama masturbasyon yapıyorsa sizin sorununuz adamın isteksizliği değil bencilliği ve üşengeçliği, yağ çözer mi bilemedim.

Karşınıza alıp. Onu suçlamadan anlatın, sizin de cinselliğe ihtiyacınız olduğunu ve onun size yaklaştığından çok daha fazla olduğunu, bunun da ev işlerine yardım ve sohbet kadar evliliğin zorunluluğu olduğunu yanınızda kocanız varken bu ihtiyacı kendi kendinize gidermek istemediğinizi söyleyin.

Böyle bir konuşma işe yaramazsa ve azgınlıkla suçlanırsanız bilin ki böyle devam edecek kararınızı ona göre verin.

Şunu da ekleyeyim ilk zamanlarda haftada bir yaşanan cinsellik bile size yetiyorsa siz azgın falan değilsiniz hatta düşük libidolu bile sayılırsınız, sizi suçlamasına izin vermeyin.

Ramazandayız farkında mısın ne ya, orucun saatleri belli islam dininde cinsel perhiz diye bir şey yok.

Allah yardımcınız olsun
Evet haftada 1 olduğunda şikayetçi değilim, tabi daha fazlasını istiyorum ama karşımdakini görünce bişey diyemiyordum. Ne zaman konusu açılsa ben yanaşsam azgın gibi gösteriliyorum halbuki bu bir ihtiyaç.

X