Eşimin Cinsellik sorunsalı

8 yıl olmuş..
Koskoca 8 yıl.
1-2 yıl olsa anlarım ancak bu krizin ortasina bir de çocuk sıkıştırmak,zaten kabullenisinizin göstergesi olmuş.
Şimdi ben de size soruyorum ;
Şimdi mi brutus ? Şimdi mi aklınaza geldi ?
Madem bir erkek olarak,bir eş olarak görmüyorsun bu adamı ; sırf hayat pahalı,çocuk var gibi bahanelerle sığınarak onun da hakkına girmiş olmuyor musun yanında kalarak ?
Yani burada hata senin bence.
Kıçımı aciyorum ama fayda etmiyor,güzelim ama bakmıyor demek yerine zamaninda bir önlem almalıydiniz bence.
8 yıl insanda alışkanlık yapar.
Bu zamana kadar evet dediğinize şimdi de kazan kaldırmak istiyorsaniz hemen bu işi bitirin derim.
Ayrılın,yolunuza bakın.
Benı hep doktora gıdeceğim yalanlarıyla oyaladı seneler cok cabuk gectı evlılıgımız ılk yıllarında benım boyle dusuncelerım yoktu hatta çocuğum olsun cok ıstıyordum zor bela cocugumuz oldu. Zaten başlamayan seyler cocuk olduktan sonra komple bıttı

Evett hemen klasik ve en haklı tepkimizi verelim.eee bacım ilk günden bile sıkıntılıysan neden çocuk yaptın ? 15 yaşında evlendirilen eğitimsiz cahil kadınlar gibisiniz valla.annenin yerinde olsam ben de kır dizini otur derim yani.eminim çocuğun olmasa annen de öyle demezdi.
Millet de sabah akşam sevişir hamile kalamaz.maşallah bütün iktidarsız adamlar tek atışta tutturuyor 😄
2 sene de oldu oğlum.

çocuğunuz küçük değil, işiniz de varmış ayrılın. Bu şekilde evlilik olmaz, sizi düşünmüyor bile. Sizi sevmiyor, özlemiyor. Küçük bir şehirde bir şekilde yaşarsınız.

Annenize bakmayın, türk kadınlarına genelde ne kadar çile çekerse evlilik o kadar değerli geliyor. Fedakar desinler diye didinip duruyor. Mutsuz anneden mutlu çocuk yetişmez.

Bir de kavga etmezdik demişsiniz ama kavga etmemek de evliliğin kötü olduğunun bir göstergesi. Tabi saygısızca, şiddet ve hakaret içerenden bahsetmiyorum. Günlük kavgalardan bahsediyorum. Paylaşım olursa fikir ayrılığı ve tartışma olur zaten. Bir sohbet ortamı paylaşım yoksa kavga olmaz ki.

çocuğunuz küçük değil, işiniz de varmış ayrılın. Bu şekilde evlilik olmaz, sizi düşünmüyor bile. Sizi sevmiyor, özlemiyor. Küçük bir şehirde bir şekilde yaşarsınız.

Annenize bakmayın, türk kadınlarına genelde ne kadar çile çekerse evlilik o kadar değerli geliyor. Fedakar desinler diye didinip duruyor. Mutsuz anneden mutlu çocuk yetişmez.

Bir de kavga etmezdik demişsiniz ama kavga etmemek de evliliğin kötü olduğunun bir göstergesi. Tabi saygısızca, şiddet ve hakaret içerenden bahsetmiyorum. Günlük kavgalardan bahsediyorum. Paylaşım olursa fikir ayrılığı ve tartışma olur zaten. Bir sohbet ortamı paylaşım yoksa kavga olmaz ki.
Cinsel arzuları az olan ya da hiç olmayan erkekler eşlerini özlemiyor.insan olarak bile özlemiyor.çünkü aramızda kan bağı yok.bizi birbirimize bağlayan şey şehvet ve bununla birlikte ortaya çıkan merhamet.seks olmayınca ikisi de gelişmiyor ya da yetersiz gelişiyor.insan birbirini arkadaş olarak bile sevemiyor çünkü yaşanmamış şeyerin öfkesi ve kırgınlığı oluyor.

Tartısmaya mecalım yok en son kı kavagmıza kadar zorladım sansımı denedım artık bıttı

Cinsel arzuları az olan ya da hiç olmayan erkekler eşlerini özlemiyor.insan olarak bile özlemiyor.çünkü aramızda kan bağı yok.bizi birbirimize bağlayan şey şehvet ve bununla birlikte ortaya çıkan merhamet.seks olmayınca ikisi de gelişmiyor ya da yetersiz gelişiyor.insan birbirini arkadaş olarak bile sevemiyor çünkü yaşanmamış şeyerin öfkesi ve kırgınlığı oluyor.
Kesınlıkle öyle canım.

8 senede gitmeyen adam bu saatten sonra gitmez de

Siz niye böyle bir problem 4 Senedir devam ediyorken bebek yaptınız ?
Çocukları gercekten cok sevıyrum ve ılk evlendğımızde doktora gdıcem dedı bu kadar ketum değildi kı zaten 2 sene sonra oğlumuz oldu Allahım o benım herseyım tek yasama sebebım o benım.

En son kavgamız da sen beni sevmiyorsun dedim seviyorum bile demedi. O gün birşeyler gerçekten bitti.Evet kaybetme korkusu yok. Ben ona dışardaki adamlardan bir farkın yok benim için onlar da yabancı sende yabancısın dedim. 1. 5 yıl oldu eli elime değmedi bu sevişmek olayları duyguyla yaşanan şeyler pat diye sevişemem ki. Yapamam olmuyor zaten ayrı yatıyoruz
1.5 yıl çok uzun bir süre.iki düşmanı aynı eve koysan bir süre sonra birbirine çekilir.seni seviyoruma karşılık vermemesi dediğin gibi herşeyi açıklıyor.benim de beni gerçekten çok seven bir sevgilim vardı, sürekli seni seviyorum falan filan derdi.benim de dilim varmazdı karşılık vermeye.öyle geçiştirmeye çalışırdım.oysaki basit bir cümle.ama söyleyemiyor insan gerçekten.onun da dili varmamış.bence de bu evlilik bitmeli.

Gay misin dedim Allah yazdıysa bozsun dedi.Yahu madem gay değilsin dedim doktora git dedim senin hormonların normalse normal bır erkeksen tamam ben bırsey demeyeceğim dedım 8 yıldır konusuyorum annesıne bıle soyledım benım hakkıma gırdı gercekten cınsellık problemı var.
bence annesine söylemeniz iyi olmuş kim ne derse desin

iyi bir kadınsa üzülmüştür.. ben onun annesi olsam sağlam çemkiririm oğluma

çocuğunuz küçük değil cesaret edin ve harekete geçin
8 yıl çok uzun bir süre ve hayat cidden çok kısa

kıskandırsanız acaba gaza gelir mi?
biranda aklıma bu geldi

X